Vit4ever Rybí olej Omega 3 XXL 420 tobolek

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
999 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Omega 3 (TG forma) 18% EPA a 12% DHA

Naše omega-3 mastné kyseliny jsou v nejvíce biologicky dostupné formě = triglycerid (TG) zatímco většina konkurenčních přípravků jsou Ethyl - esterove formy, kdy jejich vstřebatelnost je až o 70% nižší. Tedy 1 naše tobolka je ekvivalentem 3 tobolek v Ethyl-esterové formě!!! 

  • XL výhodné balení 420 tobolek s 1 000 mg rybího oleje na tobolku (180 mg EPA, 120 mg DHA a 4,3 mg přírodního vitaminu E)
  • Nejvíce biologicky dostupná TRIGLYCERIDOVÁ (TG) forma 
  • Nejlepší cena na trhu na obsah čistých omega 3 (EPA+DHA)
  • Vysoce kvalitní rybí olej je získáván z čerstvých ryb a je 100% udržitelný. 
  • Olej obsažený v kapslích rybího oleje je získáván ze sardinek a ančoviček.
  • Kapsle omega 3 s obsahem přírodního vitaminu E, který se používá k ochraně před oxidací omega 3 mastných kyselin.
  • Laboratoří testována na obsah EPA a DHA, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Omega-3 mastné kyseliny (TG)

Naše omega-3 mastné kyseliny jsou v nejvíce biologicky dostupné formě = triglycerid (TG) zatímco většina konkurenčních přípravků jsou Ethyl - esterove formy, kdy jejich vstřebatelnost je až o 70% nižší. Tedy 1 naše tobolka je ekvivalentem 3 tobolek v Ethyl-esterové formě!!! 

Zdravý poměr omega 3 a omega 6 by měl být 1:3. Tento poměr nedosahuje drtivá většina západní populace a z toho plyne spousta zdravotních potíží. Běžný poměr omega 3: omega 6 je 1:15 až 1:35. Při takových to poměrech se dá říct, že je tělo v neustálém zánětu, který je považován za epidemii 21 století.

Tip: Příjem omega 3 pro každého běžně se stravujícího člověka, aby udržel poměr omega 3 : omega 6 by měl být 31mg čistých omega 3 denně (EPA+DHA) na každý jeden kilogram hmotnosti!!! Při takovém to přijmu je možné se během 4 měsíců ( čas potřebný pro obměnu buněk) dostat z velice nepříznivých hodnot 1 : 15-20 k hodnotě 1 : 3-5 což významně snižuje celkové zánět v těle, který je původcem téměř všech zdravotních problémů. Pro člověka vážícího 80kg to znamená 2480mg EPA+DHA denně, což je 8 kapslí našeho produktu!!! To je opravdu hodně, ale díky západnímu způsobu stravování kdy převažují omega 6 je to logické. 

Omega 3 mastné kyseliny jsou polynenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro naše tělo. To znamená, že omega mastné kyseliny jsou pro naše tělo životně důležité, ale sami si je nedokážeme vyrobit a musíme je denně konzumovat prostřednictvím jídla.

Nejznámějšími zástupci Omega 3 jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosaaexenová (DHA). Tyto dvě mastné kyseliny jsou mořského původu (rybí olej nebo krilový olej). Říká se jim také rybí tuk omega 3 a nejúčinněji se užívají jako doplněk stravy ve formě tobolek z rybího oleje.

Vysoké dávky omega-3 mastných kyselin

S každou denní porcí dostane vaše tělo minimálně 1200 mg omega-3 mastných kyselin v nejvíce biologicky dostupné formě = triglycerid (TG) (z toho 720 mg kyseliny eikosapentaenové a 480 mg kyseliny dokosahexaenové) a 13 mg vysokých dávek a přírodní vitamin E. Naše kapsle z rybího oleje obsahují přírodní vitamin E. Vitamin E může chránit citlivý rybí olej před oxidací a je také silným antioxidantem.

Doplněk stravy (NEM) s omega 3 mastnými kyselinami a vitamínem E. Tento výrobek není léčivým přípravkem.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(4 tobolky softgelu)

NRV *
Rybí tuk

4 000 mg

**

    z toho Omega 3

1200 mg

**

       obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA)

720 mg

**

       obsahuje kyselinu dokosahexenovou (DHA)

480 mg

**

Vitamin E (přírodní)

13,4 mg (20I.E.)

112


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x 2 tobolky tobolky denně se sklenicí vody na lačno nebo alespoň 1h po posledním jídle. Čím déle se omega 3 mastné kyseliny zdrží v žaludku, tím větší je riziko oxidace.

Složení: rybí olej, potahovací látka: měkká gelová kapsle vyrobená ze želatiny (hovězí želatiny) glycerin, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.3.2022
Kvalitní produkt s optimálním poměrem mastných kyselin EPA a DHA, čistý bez aditiv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.