Nuvi Health Omega 3 - EPA 500mg + DHA 250mg - 240 tobolek

899 Kč
Skladem

Omega 3 mastné kyseliny jsou polynenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro naše tělo. Omega 3 mastné kyseliny jsou pro naše tělo životně důležité, ale samo si je nedokáže vyrobit a proto je musíme denně konzumovat prostřednictvím jídla nebo pravidelně suplementovat. 

  • V každé tobolce 1000 mg rybího oleje v TRIGLYCERIDOVÉ FORMĚ a z toho 80% omega3.
  • Nejsilnější přípravek na trhu s nejméně 800 mg omega 3 mastných kyselin 
  • Díky triglyceridové formě až o 70% vyšší biologická dostupnost
  • Při užití 4 tobolek denně dostaneme neuvěřitelných 2000mg EPA a 1000mg DHA 
  • XL výhodné balení 240 tobolek 
  • Vysoce kvalitní lososový olej Omega3 získaný z čerstvého lososa z peruánských vod.
  • Těžké kovy a jiné nečistoty jsou odfiltrovány speciálním a složitým čisticím procesem. 
  • Nezávisle laboratorně testováno na obsah EPA a DHA, těžké kovy, plísně, E. Coli a další relevantní testovací kritéria.
  • Bez nežádoucích a geneticky modifikovaných přísad (bez GMO)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 obecně

DHA a EPA podrobně: Nejznámějšími zástupci Omega 3 jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Tyto dvě mastné kyseliny jsou mořského původu (rybí olej nebo krilový olej). Říká se jim také rybí tuk omega 3 a nejúčinněji se užívají jako doplněk stravy ve formě tobolek z rybího oleje.

DHA (kyselina dokosahexaenová) je omega mastná kyselina, která dodává 97% zdroje omega 3 v našem mozku a 93% sítnice našich očí. Hraje také klíčovou roli v našem „zdraví srdce, vývoji a udržování zdravého mozku“.

EPA (kyselina eikosapentaenová) je omega-3 mastná kyselina, která hraje důležitou roli v kardiovaskulárním zdraví a podle nejnovějších poznatků má také pozitivní vliv na imunitní systém a zánětlivou rovnováhu v našem těle.

Dnes je již prokázaná souvislost mezi spatným poměrem omega 3 a omega 6 a s tím spojené různé civilizační a autoimunitní onemocnění.

Náš tip: Příjem omega 3 pro každého běžně se stravujícího člověka, aby udržel poměr omega 3 : omega 6 by měl být 33 mg čistých omega 3 (EPA+DHA) na každý jeden kilogram hmotnosti. Při takovém to přijmu je možné se dostat z velice nepříznivých hodnot do hodnot 1 : 3-5 během 4 měsíců ( čas potřebný pro obměnu buněk). Pro člověka vážícího 80kg to znamená 2700mg EPA+DHA. To je opravdu hodně, ale díky západnímu způsobu stravování kdy převažují omega 6 je to logické. 

Nuvi Health Omega 3 ve formě triglyceridů

Se svými kapslemi rybího oleje Omega 3 poskytuje Nuvi Health absolutně prvotřídní produkt mezi komerčně dostupnými přípravky Omega 3. Zvláště pozoruhodný je vysoký obsah čistých omega 3 mastných kyselin. To je 80% a je rozděleno následovně: 50% EPA + 25% DHA a je ve své nejvíce biologicky dostupné formě = triglyceridová (TG) forma. Je třeba poznamenat, že většina kapslí omega 3 na trhu obsahuje pouze 30-35% omega 3 mastných kyselin, v poměru 18% EPA: 12% DHA, a to většinou ve formě ethylesterové sloučeniny (EE) .

Certifikovaný udržitelný rybolov!

Rybí olej Nuvi Health Omega 3 pochází z certifikovaného a udržitelného rybolovu a je získáván z čerstvého lososa z peruánských vod. Omega olej je poté komplikovaně čištěn a zpracován speciálním čisticím procesem, který odfiltruje těžké kovy a nečistoty. Naše partnerská společnost je jednou z mála, která získala pečeť schválení „Friends of the Sea“ a má systém řízení založený na mezinárodních standardech a udržitelnosti mořských zdrojů, odpovědnou ochranu obchodních operací v celém dodavatelském řetězci, kde je kvalita a bezpečnost zaručena! Naše Omega 3 navíc mají následující certifikace: BASC(Business Alliance for Safe Trade), HACCP (Risk Analysis and Critical Control Points ), ICHQ7 (Good Manufacturing Practices ), FOS (Certification for Sustainable Fishery and Aquaculture Products ).

Vysoce dávkované a nejvyšší biologická dostupnost

Každá tobolka s měkkým gelem nabízí 1 000 mg rybího oleje, vysoce koncentrovaného s 800 mg pevných kyselin Omega 3, z nichž 500 mg je EPA a 250 mg DHA , ve formě, která je tělu nejlépe vstřebává = triglyceridová (TG) forma kdy jejich vstřebatelnost je až o 70% vyšší než ethyl-esterová forma, což se týká drtivé většiny přípravků na trhu. 1 naše tobolka je ekvivalentem 3 tobolek v Ethyl-esterové formě. Zbývající mastné kyseliny, které nejsou uvedeny, lze nalézt ve formě kyseliny alfa-linolenové (ALA), kyseliny stearidonové, kyseliny eikosatrienové, kyseliny heneikosapentaenové a kyseliny drsanové ! Ty nejsou uvedeny, protože se v těle přeměňují pouze na EPA a DHA různými metabolickými procesy.

Doplněk stravy (NEM) s omega 3 mastnými kyselinami. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 4 kapsle NRV *
Rybí tuk

4 000 mg

-

   z toho Omega 3 mastné kyseliny

3200 mg

-

      obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA)

2 000 mg

-

      obsahuje kyselinu dokosahexaenovou (DHA)

1000 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování:  Užívejte 2 x 2 tobolky tobolky denně se sklenicí vody na lačno nebo alespoň 1h po posledním jídle. Čím déle se omega 3 mastné kyseliny zdrží v žaludku, tím větší je riziko oxidace.

Složení: rybí olej (triglyceridy), potahovací látka: tobolka z měkkého gelu ze želatiny (hovězí želatina), zvlhčovadlo: glycerin

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 16.12.2022
Asi nejlepší omega 3 co jsem našel za slušné peníze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.