Vit4ever Krill Oil Superba2 - 120 gelových tobolek

769 Kč
Skladem

Krill je speciální typ malého kraba, ze kterého lze získat obzvláště na živiny bohatý a pro náš organismus uklidňující Omega3 olej. Zvláštní výskyt omega mastných kyselin v krilu vyplývá ze skutečnosti, že zvířata podobná krevetám žijí v extrémně čistých vodách, živí se hlavně fytoplanktonem, rostlinným druhem planktonu, a proto jsou stěží znečištěna těžkými kovy nebo jinými znečišťujícími látkami. Je třeba zmínit, že krill obsahuje výjimečný poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin (15:1) a navíc s astaxanthinem, který má 6000 krát silnější antioxidační účinek než vitamín C.

 • 120 kapslí s čistým antarktickým krilovým olejem.
 • Zvláště vysoká dávka s 1000 mg krilového oleje na denní porci (2 kapsle).
 • Jedna denní porce obsahuje 400 mg fosfolipidů (z toho 50 mg cholinu), 100 mcg astaxanthinu a 220 mg omega-3 mastných kyselin
 • Pro naše kapsle s krilovým olejem používáme značkovou surovinu SUPERBA. 
 • Ekologická sklizeň krilu v Antarktidě je potvrzena certifikátem Eco Harvesting Certificate.
 • Nezávisle laboratorně testováno na zatížení, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní zkušební kritéria.
 • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Krill Olej SUPERBA2 Kapsle

Zvláštní výskyt omega mastných kyselin v krilu vyplývá ze skutečnosti, že zvířata podobná krevetám žijí v extrémně čistých vodách, živí se hlavně fytoplanktonem, rostlinným druhem planktonu, a proto jsou stěží znečištěna těžkými kovy nebo jinými znečišťujícími látkami.

Živiny obsahující krilový olej předurčují olej na přírodní a prospěšný doplněk stravy bohatý na omega 3 mastné kyseliny a silné antioxidanty. Je třeba především zmínit, že krill obsahuje výjimečný poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin (15:1) a to s astaxanthinem, který má 6000 krát silnější antioxidační účinek než vitamín C.

Interakce těchto účinných látek činí kapsle s krilovým olejem a kapsle s mastnými kyselinami s omega 3 olejem optimální přirozenou podporu pro udržení normálních srdečních, mozkových a vizuálních funkcí.

Naše kapsle s krilovým olejem jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby se při výrobě používaly pouze přírodní prémiové suroviny.

Vysoce kvalitní zdroj omega-3 mastných kyselin

Velmi vysoký obsah kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA) činí z našich kapslí krilového oleje naprosto jedinečný zdroj omega-3.

Význam omega-3 mastných kyselin pro naše zdraví a pohodu byl studován Evropským úřadem pro potraviny a potvrzen po přísném testování.

EFSA dospěl k závěru, že mastné kyseliny kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální funkci srdce a DHA také přispívají k udržení normálního vidění a funkce mozku. Tento přínos pro zdraví je dosažen denním příjmem 250 mg EPA a DHA, podle EFSA.

Kvalita Vit4ever

Kromě vysoce kvalitních omega-3 mastných kyselin jsou naše kapsle s krilovým olejem také velmi bohaté na omega-3 fosfolipidy. Přírodní fosfolipidy jsou přítomny pouze v několika přírodních zdrojích a působí jako emulgátory, které jsou mísitelné s vodou.

Výsledkem je, že omega-3 mastné kyseliny se mohou také kombinovat s vodou a biologická dostupnost účinných látek se výrazně zvyšuje. Tobolky se nejlépe konzumují celé a s dostatečným množstvím tekutiny před jídlem nebo po jídle a na rozdíl od běžného rybího oleje Omega 3, naše krilové kapsle nezpůsobují nepříjemné pálení.

Naše vysoce kvalitní kapsle s mastnými kyselinami jsou přirozeně bez nežádoucích přísad, jako je stearan hořečnatý a geneticky modifikované složky (bez GMO).

 • 120 kapslí s čistým antarktickým krilovým olejem. Zvláště vysoká dávka s 1000 mg krilového oleje na denní porci (2 kapsle). Jedna denní porce obsahuje 400 mg fosfolipidů (z toho 50 mg cholinu), 100 mcg astaxanthinu a 220 mg omega-3 mastných kyselin (z toho 120 mg EPA a 56 mg DHA).
 • Pro naše kapsle s krilovým olejem používáme značkovou surovinu SUPERBA. Kapsle s krilovým olejem jsou vyrobeny z udržitelně loveného antarktického krilu. Díky technologii sklizně šetrné k životnímu prostředí se krill sklízí obzvláště šetrně, aniž by znečišťoval antarktický ekosystém. Ekologická sklizeň krilu v Antarktidě je potvrzena certifikátem Eco Harvesting Certificate.
 • Nenasycené omega-3 mastné kyseliny v krilovém oleji jsou biologicky dostupnější než ty v rybím oleji, protože jsou vázány na fosfolipidy. Kromě toho, na rozdíl od rybího oleje, není po jídle kapslí krilového oleje ani rybí pachuť, ani nepříjemné pálení.
 • Nezávisle laboratorně testováno na zatížení, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní zkušební kritéria.
 • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy ve spravedlivém poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Mezi naše výrobní závody patří Německo a Nizozemsko. Pokud nejste spokojeni s naším produktem, nebo potřebujete pomoc a radu, kontaktujte nás.

Doplněk stravy (NEM) s krilovým olejem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

na denní porci
(2 kapsle)

NRP*
SUPERBA 2 krilový olej

1000 mg

**

z toho fosfolipidy

400 mg

**

z toho cholin

50 mg

**

z toho omega 3 mastné kyseliny

220 mg

**

z toho EPO

120 mg

**

z toho DHA

56 mg

**

z toho astaxanthin

100 mcg

**


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složení: SUPERBA 2 Antarktický krilový olej (Euphausia superba), obal kapsle (hovězí želatina, glycerin, sorbitol, voda).

Doporučený příjem: Konzumujte 2 kapsle denně celé s dostatečným množstvím tekutiny. Minimální trvanlivost: 31.07.2024

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JT Avatar autora | 26.2.2024
Zatim mam s tim malou zkusenost…
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 26.2.2024
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Jakmile budete mít s produktem více zkušeností, rozhodně nás kontaktujte. Zákaznická zkušenost je pro nás velmi důležitá a rozhoduje o finálním složení naší nabídky. Lukáš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.