Living Nutrition - Fermetovaný BIO červený Ženšen 60 kapslí

1 099 Kč
Skladem

Mrazem sušený červený ženšen v kapslích s obsahem kompletního profilu živin aktivovaných fermentací. Funguje jako tradiční “životabudič”. Podporuje životní energii, stabilní náladu a funguje jako podpora proti stresu.

  • obsahuje 600 mg kořene červeného ženšenu (Panax ginseng) v jedné dávce, 2 kapsle.
  • Podporuje duševní soustředění a pozitivní náladu.
  • Nejvyšší bio-dostupnost díky unikátní trojité fermentaci dle asijské receptury - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny.
  • Kvašení s 35-ti druhy mikro-organismů včetně všech kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií.
  • Šetrně lyofilizované - sušené mrazem pro zachování veškerých živin.
  • Bez lepku, raw, a 100% certifikované bio - bohatý na enzymy a mikroby.
  • Všechny doplňky zdravé výživy Living Nutrition jsou certifikovány bio od prestižní a přísné britské asociace kontrolovaného zemědělství, Soil Association Organic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Nutrition využívá pro výrobu tohoto adaptogenního doplňku stravy z červeného ženšenu prastaré metody trojité fermentace, která aktivuje a zvyšuje adaptogenní vlastnosti této byliny.

Proč užívat červený ženšen?

Ženšen červený, někdy také známý jako asijský ženšen nebo panax ginseng, roste v Koreji, Číně a na Sibiři. Vyrábí se napařováním kořene. Patří mezi nejznámější čínské byliny, je ceněný a používaný již po více než 7 000 let.

Označuje se také jako "všehojivý kořen člověka", na což odkazuje i tvar jeho kořene, který s trochou fantazie připomíná lidské tělo. Ženšen pomáhá především obnovit životní vitalitu a znovunalézt vaše “mojo”.

Jedná se o jednu z nejrozšířenějších adaptogenních bylin a v asijských kulturách je vysoce ceněný jako tonikum. Jeho kořen je bohatý na mnoho účinných rostlinných sloučenin a tradičně se používá k povzbuzení a oživení a dokonce i k zostření duševního soustředění.

Funguje také jako mírná přírodní viagra pro muže na podporu libida a podporuje stabilní dobrou náladu. Červený ženšen je vhodná bylina pro užívání během zimního chladného období a v obdobích, kdy stres vyčerpává životní energii. Jedná se o plně živé výživové tonikum pro revitalizaci a obnovení rovnováhy.

Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje 600 mg kořene červeného ženšenu (Panax ginseng), fermentovaného charakteristickým kefírovo-kombuchovým procesem po dobu několika týdnů, poté pečlivě usušeného mrazem tak, aby se zachovaly všechny jedinečné živiny.

Doplněk je následně zapouzdřený do unikátních bio fermentovaných tapiokových kapslí, díky čemuž je tento doplněk stravy 100% bio a jedinečný uvnitř i navenek.

Proč fermentované přípravky Living Nutrition

Fermentací aktivované kapsle Living Nutrition nabízí špičkovou úroveň aktivních složek. Díky fermentaci se tyto vitální složky aktivují a lidské tělo je tak schopno je vstřebat a využít jejich pozitivní účinky na maximum. Fermentované houby si zachovávají svou holistickou synergii, přičemž jsou mnohem koncentrovanější a biologicky dostupné.

Díky fermentačnímu procesu jsou navíc bohaté na prospěšné mikroby, enzymy a obsahují řadu signálních molekul, specifických pro fermentační proces.

Každá kapsle obsahuje bio směs hub fermentovaných po delší dobu metodou kefír-kombucha, která je charakteristická pro společnost Living Nutrition, a poté pečlivě sušená mrazem, aby se zachovaly všechny jedinečné živiny. Poté jsou houby zapouzdřeny do bio fermentované tapiokové kapsle, takže jsou skutečně 100% bio uvnitř i navenek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Living Nutrition je renomovaná Anglická značka, jejímž zakladatelem a hlavním formulátorem je Graham Botfield, kvalifikovaný výživový terapeut, lektor a badatel. Během své kariéry reprezentoval mezinárodní značky zabývající se výrobou výživových doplňků, např. Country Life a New Chapter, jako hlavní poradce pro vzdělávání ve Velké Británii. Graham disponuje odbornou znalostí tradičních medicín včetně využití bylin a hub v neuropatické medicíně. Má také mnohaleté zkušenosti jako projektant a vývojář produktů pro mezinárodní značky.
Po mnoha letech vědeckého zkoumání metod jak různé tradiční kultury přeměňují nebo přeměňovaly své ceněné „superpotraviny“ na vyšší stupeň výživy (užíváné jak při obřadech tak v medicíně), Graham dané metody použil k vytvoření nového modelu fermentace živých doplňků stravy.
Living Nutrition klade důraz na výrobní dokonalost inovativních doplňků stravy. Jejich jedinečné výrobní procesy doslova zachycují živou podstatu potravin, čímž vznikají bio-aktivní výživové celky, které tělo intuitivně rozpozná a maximálně využije.