Vit4ever Ginkgo a pravý ženšen extrakt 50:1 - 365 tablet

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
609 Kč
Skladem

Ginkgo a Pravý ženšen Mix extrakt 50:1

Kombinace Ginkga a pravého ženšenu je přímo balzámem pro kognitivní funkce mozku, prokrvení studených končetin a celkové zdraví organismu. Synergie obou látek v maximální denní dávce navíc ještě potencuje jejich jednotlivé účinky.

 • Výhodné XL balení 365 tablet Ginkgo Biloba + Pravý ženšen
 • Ve 2 tabletách maximální doporučená dávka pro obě ingredience.
 • Podpora kognitivních funkcí mozku
 • Vit4ever Ginkgo + Ginseng jsou kapsle nejvyšší kvality s obsahem vysoce koncentrovaného extraktu Ginkgo Biloba 50:1 + 40 mg extraktu korejského ženšenu, což odpovídá 6000 mg čistého prášku z listů Ginkgo a 2000 mg ženšenu.
 • 100% veganské a samozřejmě bez laktózy a lepku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Ginkgo a pravý ženšen extrakt 50:1

O Ginkgo Biloba: Ginkgo Biloba, také známá jako „vějířový strom“, je známý druh stromu, který je také známý jako „živá fosilie“. Pochází z východní Asie, kde byl pěstován pro semena nebo jako chrámový strom. V roce 1730 byl odeslán z Japonska do Evropy holandskými námořníky a vysazen zde jako okrasný strom. Název „Ginkgo“ je odvozen z japonského slova. „Gingyo“. „Strom kuratoria roku“ vybral Ginkgo jako strom tisíciletí jako památník ochrany životního prostředí a míru. V Asii, zejména v Číně, se „zázračný strom“ dlouhodobě používá k péči o krásu a jako léčivá rostlina. Účinek Ginkgo Biloba je založen především na flavonoidech a terpenoidech, které obsahuje, které se v této formě nacházejí pouze v Ginkgo Biloba. 

O ženšenu: Korejský ženšen nebo Panax Giseng se vyskytuje hlavně v lesích a horských oblastech Koreje. Slovo Panax je odvozeno od Panakeie, dcery řeckého boha medicíny. Korejský ženšen se úspěšně používá v tradiční asijské medicíně v celé řadě oblastí po tisíce let, kde je považován za symbol zdraví a dlouhého života. V Evropě byl uznán až ve 20. století a byl mimo jiné používán také v konvenční medicíně. Ženšen má řadu různých přísad, jako jsou ginsenosidy (patří do rodu sterolů), silice, peptidoglykany a fytosteroly.

Kombinace Ginkga a pravého ženšenu je přímo balzámem pro kognitivní funkce mozku, prokrvení studených končetin a celkové zdraví organismu. Synergie obou látek v maximální denní dávce navíc ještě potencuje jejich jednotlivé účinky.

Výhody extraktů

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z Ginkgo Biloba a extrakt z korejského ženšenu. Extrakty jsou obzvláště dobře snášeny a mají mnoho výhod oproti běžným práškům. Cenné složky obou rostlin se obtížně rozpouští ve vodě, a proto je tělo jen obtížně absorbuje. Kromě toho je to jediný způsob, jak získat vysoké koncentrace potřebné pro úspěšné použití v kapsli nebo tabletě. Z tohoto důvodu by ginkgo / ženšen mělo být vždy používáno jako extrakt a upřednostňováno před práškem. Mějte také na paměti, že jeden proces extrakce vyžaduje až 20 procesních kroků!

Kvalita čistota produktů Vit4ever

2 tablety obsahují 120 mg vysoce koncentrovaného extraktu Ginkgo Biloba 50: 1 + 40 mg extraktu z korejského ženšenu. Obsažený extrakt odpovídá 6000 mg čistého prášku z listů ginkga a 2000 mg prášku z kořene ženšenu na 2 tablety. 2 tablety obsahují 28,8 mg flavonových glykosidů, 7,2 mg ginkgolidových terpenových laktonů a 10 mg ginsenosidů. Obsah kyseliny ginkgolové v tabletách je nižší než 1 ppm, což odpovídá produktu, který je téměř bez kyseliny ginkgolové.

 Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez konzervantů
 • Bez lepku a laktózy
 • Bez želatiny
 • Bez GMO
 • Bez stearanu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z ginkgo biloba + extrakt z ženšenu. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 tablety)

NRV *
Suchý extrakt Ginkgo Biloba 50:1***

120 mg

**

    odpovídá prášku z listů Ginkgo Biloba

6000 mg

**

Extrakt z korejského ženšenu 50:1***

40 mg

**

    odpovídá prášku z kořene ženšenu

2000 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.
*** Na denní porci (2 tablety): 120 mg suchého extraktu Ginkgo Biloba obsahuje 28,8 mg flavonových glykosidů a 7,2 mg ginkgolidových terpenlaktonů. 40 mg extraktu z korejského ženšenu obsahuje 8 mg ginsenosidů.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tablety denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), suchý extrakt z ginkgo biloby 50:1, extrakt z korejského ženšenu 50:1, směs extraktu z rýže (protispékavá látka).

Minimální trvanlivost: 11.2025

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 19.12.2023
Jsem s produktem velmi spokojen
5
Avatar autora | 9.5.2023
Dělá mi dobře
5
LM Avatar autora | 7.3.2023
zatím nemohu posoudit, ale velmi mne mrzí, že na skladě nebyl stejný produkt pro 4 přátele. Museli jsme to řešit nákupem dvou produktů. Děkuji Martin ková
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 9.3.2023
Dobrý den Luděno, věřím, že budete s našim Ginkgo velmi spokojená, tak jako všichni naší zákazníci. Co se týče dostupnosti, momentálně bojujeme s výpadkem některých surovin, což velmi ovlivňuje dostupnost některých produktů, ale určitě se polepšíme. Děkujeme za vaší zpětnou vazbu.
5
JK Avatar autora | 26.7.2022
Dobrý den, beru produkt příliš krátce, abych mohl vyslovit seriózní hodnocení. Poptejte se znova za 2-3 týdny, budu sdílnější. Děkuji. Jiří Květoň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.