Vit4ever BIO kurkuma a zázvor - 240 kapslí

579 Kč
Skladem

Kurkuma i zázvor patří do rodiny zázvorů. Z tohoto důvodu je kurkuma také často označována jako "žlutý zázvor". I když kurkuma získává stále větší popularitu v Evropě, zázvor je mnohem běžnější v našich zeměpisných šířkách. Kurkuma je zde charakterizována zejména svou primární účinnou látkou kurkumin, hořkou látkou, která se často používá v tradiční čínské a ajurvédské medicíně.

 • 240 veganských vysoce dávkovaných kapslí
 • Každá kapsle obsahuje 500 mg organické kurkumy + 200 mg organického zázvoru
 • Naše kurkuma, stejně jako zázvorový prášek pochází z kontrolovaného ekologického pěstování.
 • Vysoce kvalitní organický prášek kurkumy se pěstuje v Indii, domovině kořene kurkumy.
 • Laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
 • Tobolky jsou bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organická kurkuma a zázvor

Kurkuma i zázvor patří do rodiny zázvorů. Z tohoto důvodu je kurkuma také často označována jako "žlutý zázvor". I když kurkuma získává stále větší popularitu v Evropě, zázvor je mnohem běžnější v našich zeměpisných šířkách.

Kurkuma je zde charakterizována zejména svou primární účinnou látkou kurkumin, hořkou látkou, která se často používá v tradiční čínské medicíně a ajurvédské medicíně.

Zázvor byl používán hlavně v Indii a Číně, dokud si nenašel cestu do Evropy. V roce 2018 dokonce získal ocenění za léčivou rostlinu roku. Primárními hlavními účinnými látkami zázvoru jsou především éterické oleje a tzv. gingerol, který také vděčí za svou štiplavou chuť zázvoru = "štiplavé látce". Kromě toho hlíza obsahuje živiny, jako jsou: vitamín C, železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor a sodík.

Vzhledem k tomu, že obě látky jsou 100% přírodního původu, patří do stejného rodu a oběma je přisuzováno mnoho antioxidačních vlastností, je vhodné kombinovat i tyto dva. Tato populární kombinace je již velmi zastoupena ve formě čaje nebo tekutých "výstřelů". Je však třeba mimo jiné poznamenat, že ostrá a hořká chuť může být spíše popsána jako zvyknout si, pečlivě ji formulovat.

Vit4ever Organic Kurkuma + Zázvor podrobně

Naše organické kapsle obsahují obzvláště vysokou dávku 500 mg organické kurkumy + 200 mg organického zázvoru na kapsli. Denní porce 6 kapslí Vám tak nabízí 3000 mg organického kurkumového prášku, který obsahuje 150 mg čistého kurkuminu, stejně jako 1200 mg organického zázvorového prášku. Použitím velmi kvalitních a standardizovaných látek v certifikované organické kvalitě dostávají naše kapsle celé spektrum živin.

Přidáním přírodního pepřového extraktu (piperin) lze zlepšit absorpci obsaženého organického kurkuma + zázvorového prášku. Naše kapsle kurkuma obsahují 240 mg organického černého pepře s podílem 12 mg piperinu na denní porci. Piperin je považován za přírodní zesilovač živin a může podporovat biologickou dostupnost jednotlivých složek.

Přehled nejdůležitějších vlastností

 • 240 veganských vysoce dávkovaných kapslí 
 • Naše kurkuma, stejně jako zázvorový prášek pochází z kontrolovaného ekologického pěstování.
 • Náš vysoce kvalitní organický prášek kurkumy se pěstuje obzvláště jemně v Indii, domovině kořene kurkumy.
 • Laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
 • Naše kapsle s organickou kurkumou + zázvorem neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Tobolky jsou bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu.
 • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. 
 

Doplněk stravy (NEM) s organickou kurkumou + organický zázvor + organický pepř. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

6 kapslí

NRV*
Organický kurkuma prášek

3000 mg

*

z toho kurkumin

150 mg

*

Organický zázvorový prášek

1200 mg

*

Organický černý pepř

240 mg

*

z toho piperin

12 mg

*


* Procento doporučených Denní dávka podle přílohy 13 nařízení (EU) č. 1169/2011 (LMIV).

Složení: Organický kurkuma prášek, organický zázvorový prášek, obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, organický černý pepř.

Doporučený příjem: Užívejte 6 tobolek denně po celý den s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Tento produkt není náhradou za vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah malých dětí. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Kvalita - náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše výrobky vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na různé produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Samozřejmě, že všichni naši výrobci pracují v souladu s evropskými standardy kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, jakož i na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou pro Vás k dispozici ve formátu PDF.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EV Avatar autora | 31.8.2023
Spokojenost, rychle doručeni Dekuji
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 31.8.2023
Dobrý den Eliško, děkujeme za kladné hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojená. Lukáš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.