Vit4ever BIO kurkuma 750mg 365 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
719 Kč
Skladem

BIO kurkuma 5% curcumin + 10mg piperine 

BIO Kurkuma je výjimečná superpotravina plná vitamínů, minerálů a antioxidantů. Její unikátní složení pozitivně ovlivňuje zdraví a zbavuje tělo škodlivých látek.

  • 750 mg BIO kurkumy se standardizovanými 5% curcuminu a 10 mg piperinu na tobolku
  • Denní dávka poskytuje 225 mg kurkuminu + 60 mg extraktu z černého pepře 
  • XL rodinné balení 365 tobolek 
  • Kurkumový prášek pochází z kontrolovaného organického pěstování přímo v Indii
  • Kapsle jsou bez nežádoucích přísad a jsou 100% veganské. 
  • Bez obsahu GMO, laktózy, lepku a konzervačních látek.
  • Testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonella a další příslušná testovací kritéria.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O Kurkumě

Kurkuma se používá jako účinný doplněk stravy v indické ajurvédě "nauky o uzdravení" již více než 5 000 let. Kurkuma + piperinové kapsle obsahují  100% kurkumového prášku bez jakýchkoli přísad.  Aby byl účinek optimalizován, obsahují tobolky z Vit4ever přírodní  přísadu piperin  a zajišťují tak až o  2000% vyšší biologickou dostupnost. Běžná kurkuma obsahuje maximálně 1,5% kurkuminu , náš produkt je standardizován na 5% kurkuminu ,navíc posílena o piperin. Pokud chcete kurkumu užívat jako doplněk výživy, tak nakapslovaná forma je nutností. Díky intenzivní žluté barvy ( což je právě kurkumin jako hlavní složka), která je dokonce používána jako barvivo, je manipulace s ní dost "špinavá" a v sypké formě se hodí spíše na vaření než na cílenou suplementaci.

Kurkuma Vit4ever + kapsle piperinu podrobně

Denní dávka 6 tobolek poskytuje 4500 mg čistého kurkumového prášku, který obsahuje 225 mg čistého extraktu kurkuminu.  Používáním tohoto velmi kvalitního a standardizovaného prášku z kurkumy získávají naše kapsle celé spektrum živin. To znamená, že náš prášek z kurkumy obsahuje nejen cenný kurkumin, ale také všechny další cenné látky, jako jsou éterické oleje. Přidáním  přírodního pepřového extraktu (piperinu)  lze zlepšit absorpci obsaženého prášku kurkumy. Naše kapsle kurkuma obsahují  60 mg extraktu z černého pepře s 95% piperinu na denní dávku. Piperin je považován za přírodní zesilovač živin a může podporovat biologickou dostupnost jednotlivých složek.

Kvalita Vit4ever

Naše kapsle kurkuma jsou vyráběny podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že  se používají pouze přírodní prémiové suroviny s nejlepší biologickou dostupností a tolerancí ve výrobě  Náš kurkumový prášek pochází přímo z Indie.

Kurkuma (Curcuma longa)  přispívá:

- k normální činnosti kardiovaskulárního systému
- k normálnímu stavu imunitního systému - antioxidant
- k normálnímu stavu kloubů a kostí
- k normální činnosti jater
- k normálnímu trávení
- k normální činnosti nervové soustavy
- k normální funkci dýchacího systému
- k normálnímu stavu pokožky

Doplněk stravy (NEM) s práškem kurkumy a piperinem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(6 tobolek)

NRV *
Kurkuma prášek

4500 mg

**

    z toho kurkumin

225 mg

**

Extrakt z černého pepře

60 mg

**

    z toho piperin

57 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 6 kapslí denně alespoň ve dvou rozdělených dávkách se sklenicí vody. Konzumujte během jídla obsahující tuk!!


Složení: Kurkuma v prášku s 5% kurkuminu, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky ze zeleniny), extrakt z černého pepře (z toho 95% je piperin).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.