Vit4ever Boswellia serrata Extrakt 500mg - 180 kapslí

549 Kč
Skladem

Boswellia Serrata 500mg 85% kyselina boswelová

Kadidlo je název pro přírodní pryskyřici. Boswellia nebo kadidlové tobolky jsou proto ideální a především přirozenou alternativou běžných způsobů aplikace při problémech s klouby nebo zánětech střev.

 • Boswellia Serrata s vysokým obsahem boswelových kyselin (85%)  
 • 2 kasple obsahují 1 000 mg extraktu z kadidla s 850 mg kyseliny boswellové.
 • Jeden z nejkoncentrovanějších výrobků na trhu kdy pouze 2 kapsle zajistí denní příjem boswelových kyselin.
 • Vyrobeno z přírodního extraktu z kadidla (Boswellia Serrata), který pochází přímo z Indie. 
 • Laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Doplňky stravy Vit4ever s výtažkem z kadidla mohou být jemnou a přirozenou alternativou průmyslových léčiv s vysokými dávkami.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Boswellia serrata Extrakt 500 mg

Podrobně extrakt z kadidla

Kadidlo je název pro přírodní pryskyřici. Obecně se rozlišuje mezi indickým kadidlem Boswellia Serrata a arabským kadidlem Boswelliasacra. Aby se získala cenná pryskyřice nebo kadidlo, poškrábe se kůra kadidla. Šťáva z rostliny, která poté uniká, schne na vzduchu a tvoří zrnka kadidla, která po spálení vytvářejí jejich aromatickou vůni. Kadidlo již po staletí tradičně používají ajurvédští bylinkáři na spoustu neduhů počínaje problémy s pohybovým aparátem, imunitou a s tím spojené zdraví střev a trávení. Boswelie je silně proti-zánětlivá a proto je užívána při toliko různých zdravotních problémech. Také podporuje zdraví plic a bývá používána při alergíích různého typu. Primární účinnou složkou je kyselina boswelová, jejíž účinky jsou podobné nesteroidním medikamentům (NSAIDS).

Zvláštnosti kadidla

Tradiční používání kadidla při nemocech není náhoda, protože pryskyřice keře obsahuje silice a přibližně 5-8% kyselin boswellia. Kyseliny podporují protizánětlivý enzym, který zase vytváří látky hojící záněty (leukotrieny). Kyseliny Boswellia nebo kadidlové tobolky jsou proto ideální a především přirozenou alternativou běžných způsobů aplikace při problémech s klouby nebo zánětech střev.

Oživit a zprůchodnit podle celostního přístupu

Celostní medicína se dívá na kadidlovník, jak jinak, než celostně. Jeho zásadní význam a účinky by se daly vystihnout dvěma slovy – oživit a zprůchodnit. A to je jeden ze základních principů zdraví. Vitalita, proudění, koloběh. Lidský organismus je jedna velká přehlídka pohybu a proudění – krve, vzduchu, potravy a energie. 
 

Kdy ještě kadidlovník pomáhá

Boswellie je úžasná i v dalších směrech, a to hlavně díky svým protizánětlivým a prokrvujícím účinkům.
 • Příznivě působí na trávicí systém, jako je např. Crohnova choroba.
 • Příznivě působí na kardiovaskulární systém.
 • Zvyšuje průchodnost cév.
 • Podporuje normální funkci dýchacího systému.
 • Udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze čistý a přírodní výtažek z kadidla z Indie. Naše vonné kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, uvolňovací činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s výtažky z rostlin, výtažek z kadidla. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z kadidla

1000 mg

**

    z toho kyselina boswellová

850 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tobolky denně k hlavním jídlům (s tukem) s neperlivou vodou (minimálně 200 ml).

Složení: Kadidlový extrakt s 85% kyselinou boswellovou (extrakt Boswellia serrata), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Minimální trvanlivost: 07.2025

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.7.2022
Velmi kvalitní produkt s vysokým obsahem boswelových kyselin, samotná značka je vždy zárukou těch nejkvalitnějších doplňků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.