Vit4ever Astragalus extrakt, 50% polysacharidů - 180 kapslí

559 Kč
Skladem

Vit4ever Astragalus Intenso obsahuje přírodní a vysoce kvalitní extrakt, který se získává pouze z kořene Astragalus membranaceus. Ta se vyznačuje zejména vysokým obsahem důležitých sekundárních rostlinných látek jako jsou polysacharidy a saponiny ve formě astragalosidů. Dalšími důležitými složkami jsou flavonoidy (mají antioxidační vlastnosti), minerální látky a aminokyseliny.

  • Přírodní a vysoce kvalitní extrakt
  • Vysoký obsah polysacharidů 700 mg na porci
  • 100% bez živočišných složek a ideální pro vegany a vegetariány
  • Bez nežádoucích přísad
  • Výhodné balení na 90 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Astragalus je bylina s různobarevnými květy, patří do rostlinného rodu luskovinových/cévnatých rostlin a v Evropě je známější pod názvem astragalus nebo vlčí bob. Bylina se svými různobarevnými květy má svůj původ v Číně, kde se jako „léčivá rostlina“ v tradiční čínské medicíně a léčitelství úspěšně používá již více než 4000 let.

Existuje více než 2000 různých druhů Astragalus, i když pouze 2 příbuzné druhy Astragalus membranaceus a Astragalus mongholicus se používají pro lékařské a naturopatické účely ve formě extraktů, prášku, polévek, čajů a kapslí. Velmi oblíbená je také kombinace astragalus s různými dalšími „léčivými rostlinami“ jako je lékořice nebo ženšen.

Vit4ever Astragalus Intenso obsahuje přírodní a vysoce kvalitní extrakt, který se získává pouze z kořene Astragalus membranaceus. Ta se vyznačuje zejména vysokým obsahem důležitých sekundárních rostlinných látek jako jsou polysacharidy a saponiny ve formě astragalosidů. Dalšími důležitými složkami jsou flavonoidy (mají antioxidační vlastnosti), minerální látky a aminokyseliny.

Kapsle Astragalus Intenso v detailu

Každá veganská kapsle vám nabízí 700 mg vysokodávkovaného extraktu z kořene astragalus s obsahem polysacharidů 50 % , což odpovídá 350 mg na kapsli. To celé jsme spojili s oblíbeným zvýrazňovačem účinných látek v podobě extraktu z černého pepře, což odpovídá 19 mg čistého piperinu na denní porci , abychom vytvořili maximální vstřebatelnost a synergický efekt!

Astragalus Intenso je 100% veganský a bez živočišných složek, bez přísad a separačních činidel jakéhokoli druhu, takže jej mohou s čistým svědomím užívat i vegani a vegetariáni. 

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z kořene astragalus + piperin. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV*
Extrakt z kořene Astragalus

1400 mg

**

    jejich polysacharidy

700 mg

**

Extrakt z černého pepře

20 mg

**

    z toho piperin

19 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Extrakt z kořene Astragalus 10:1 (Astragalus membranaceus Moench, obsahuje 50 % polysacharidů), potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal tobolky), extrakt z černého pepře (z toho 95 % piperin).

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Kvalita - náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše výrobky vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na různé produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Samozřejmě, že všichni naši výrobci pracují v souladu s evropskými standardy kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, jakož i na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou pro Vás k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.