Vit4ever Brusinky s vitamínem C - 240 kapslí

549 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Extrakt z brusinek s vitamínem C z Aceroly je unikátní komplex s bohatým obsahem flavonoidů, vitamínů a minerálů pro posílení zdraví. Tato kombinace je účinnou zbraní při několika zdravotních problémech a extrakt z nich se již odedávna používal při tlumení problémů s močovými cestami či trávicích potížích. 

 • 240 veganských kapslí s extra vysokým dávkováním 1000 mg čistého brusinkového extraktu na denní porci (2 kapsle).
 • Premium složení: Standardizovaný brusinkový extrakt s 6% proanthocyanidinů, což odpovídá 60 mg PAC na denní porci.
 • Pro lepší biologickou dostupnost obsahují naše kapsle přírodní vitamín C, který je extrahován z plodů aceroly. 
 • K získání suroviny se používá zvláště šetrný extrakční proces
 • Pro naše brusinkové kapsle používáme vysoce koncentrovaný extrakt 25:1, což odpovídá 25 000 mg brusinek na denní porci.
 • Naše přírodní brusinky + vitamín C neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Brusinky + vitamín C

(Vaccinium macrocarpo) nebo také známá jako brusinka patří do rodu borůvek (Vaccinium) a má svůj skutečný původ v vřesovištích Severní Ameriky. Roste hlavně v Nové Anglii a produkuje tmavě červené plody. Brusinky jsou velmi bohaté na různé vitamíny, jako jsou: vitamín A, vitamín C, vitamín K, stejně jako vláknina, minerály a sekundární rostlinné látky / hořké látky. 

U našich brusinkových + vitamínových kapslí jsme věnovali zvláštní pozornost skutečnosti, že se používá pouze brusinkový extrakt, který používá severoamerické a přírodní brusinky extrahované jemným procesem.

To byl jediný způsob, jak jsme byli schopni získat tak vysoké dávky extraktu v poměru 25: 1 (ekvivalent 25 000 mg brusinkového prášku na denní porci) s obsahem proanthocyanidinu (PAC) 6%.

Celou věc jsme optimalizovali přidáním přírodního dodavatele vitamínu C ve formě extraktu aceroly. Pouze 2 kapsle tedy obsahují 35 mg přírodního vitaminu C a vysokou dávku 1000 mg brusinkového extraktu s obsahem proanthokyanidinu 60 mg.

Kromě toho jsou naše brusinkové + vitamínové kapsle C včetně obalu kapsle HPMC 100% veganské, přírodní a bez jakýchkoliv přísad.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 240 veganských kapslí s extra vysokým dávkováním 1000 mg čistého brusinkového extraktu na denní porci (2 kapsle).
 • Premium složení: Standardizovaný brusinkový extrakt s 6% proanthocyanidinů, což odpovídá 60 mg PAC na denní porci.
 • Pro lepší biologickou dostupnost obsahují naše kapsle přírodní vitamín C, který je extrahován z plodů aceroly. Dostatečné po dobu 4 měsíců.
 • K získání suroviny se používá zvláště šetrný extrakční proces, aby se zajistilo, že všechny cenné složky brusinek a třešní acerola jsou zcela zachovány. Pro naše brusinkové kapsle používáme vysoce koncentrovaný extrakt 25:1, což odpovídá 25 000 mg brusinek na denní porci.
 • Naše přírodní brusinky + vitamín C neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, protispékavé látky, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testovány na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
 • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. 

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z hroznových jader + vitamín C. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Denní dávka
(2 kapsle)

NRV*
Brusinkový extrakt

1000 mg

**

z toho proanthokyanidiny

60 mg

**

Extrakt z aceroly

140 mg

**

z toho vitamín C

35 mg

43 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.

Složení: Brusinkový extrakt 25:1 (z toho 6% proanthokyanidinů), obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt aceroly (z toho 25% vitamínu C).

Doporučený příjem: Užívejte 2 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.1.2023
Jsem hodně spokojen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.