Vit4ever Citrus Bergamot - 30% polyfenolů - 120 kapslí

649 Kč
Skladem

Citrus Bergamot Intenso je vysoce koncentrovaný extrakt 5:1 z dužniny italského bergamotu a splňuje tak nejvyšší standard kvality na trhu. Kromě toho má antioxidační vlastnosti a díky svému enormně vysokému obsahu polyfenolů 30% má určitý vliv na rovnováhu sacharidů a lipidů. Poznámka: Výrobek obsahuje 30% polyfenolů, etiketa bohužel obsahuje překlep a deklaruje polysacharidy.

  • 120 kapslí, extra vysoká dávka s čistým extraktem Citrus bergamot 750 mg
  • Optimalizováno s 10 mg extraktu černého pepře v kapsli (95% obsah piperinu) pro lepší biologickou dostupnost.
  • Kapsle Citrus Bergamot Intenso obsahují vysoce koncentrovaný extrakt 5:1 z dužniny italského bergamotu
  • Standardizovaný obsah polyfenolů 30% (225 mg na kapsli).
  • Naše kapsle jsou 100% veganské.
  • Bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citrus bergamot je citrusová rostlina. Přesněji řečeno zde předpokládáme hybrid, a to jakýsi kříž mezi hořkým pomerančem a kandovaným citronem. Odkud ovoce vlastně pochází, je sporné a bohužel nelze přesně určit, někteří vědci se domnívají, že Citrus bergamot přišel do Evropy během křížových výprav a měl svůj původ v Orientu, ale je jen jisté, že se v Itálii pěstuje od 17. století a největší pěstitelská oblast se rozprostírá asi 100 km na kalábrijském pobřeží Itálie.

Mezi doplňky stravy (NEM) je Citrus Bergamot stále považován za "nováčka" nebo "absolutní zasvěcený tip". V jiných oblastech, jako jsou aromata nebo krémy a masážní látky, je naopak olej, který lze extrahovat ze slupky ovoce, již nějakou dobu velmi populární. Ale i potravinářský průmysl rád používá olej z citrusového bergamotu, pokud jde o rafinaci nápojů a sladkostí.

Vlastnosti Vit4ever Citrus Bergamot Intenso

Citrus Bergamot Intenso je vysoce koncentrovaný extrakt 5:1 z dužniny italského bergamotu a splňuje tak nejvyšší standard kvality na trhu. Kromě toho má antioxidační vlastnosti a díky svému enormně vysokému obsahu polyfenolů 30% má určitý vliv na rovnováhu sacharidů a lipidů (energetické centrum buňky a mitochondrií). Každá kapsle navíc obsahuje 750 mg, což odpovídá o 50% více účinné látky v přímém srovnání s obvyklými dávkami 500mg! Vzhledem k některým z těchto vlastností je Citrus Bergamot stále populárnější a častěji a úspěšně používaný v medicíně. A zveřejňují se stále více velmi pozitivních studií a analýz. Na tomto místě bychom vám rádi řekli více o účinku našich kapslí Citrus Bergamot, bohužel je to možné pouze v omezeném rozsahu vzhledem k současné právní situaci. Proto se prosím informujte o obsažených účinných látkách, např. na internetu.

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z citrusového bergamotu + piperin. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Na kapsli

NRV*
Citrusový bergamot extrakt

750 mg

-

z toho polyfenoly

225 mg

-

Extrakt z černého pepře

10 mg

-

z toho piperin

9,5 mg

-


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Extrakt z citrusového bergamotu 5:1 (z toho 30% polyfenolů), obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z černého pepře (z toho 95% piperin).

Doporučený příjem: Vezměte 1-3 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 02.2025

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou za vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.