Vit4ever OPC Pure extrakt z hroznových jader 250g

849 Kč
Skladem

Kapsle z hroznových jader Vit4ever v nové vylepšené verzi s vysokým obsahem OPC, které se získává především z hroznových semen červených a modrých hroznů. Tyto látky si získávají čím dál větší pozornost a drtivá většina vědecké odbornosti zastávají tvrzení, že právě tyto látky rostlin jsou zodpovědné za jejich příznivé účinky na zdraví. Obsažené polyfenoly jsou vysoce účinné antioxidanty. 

 • Vynikající poměr cena/výkon - 250 g prášku OPC na 320 porcí po 800 mg extraktu z hroznových semen. 
 • Obsah OPC je 760 mg (95%) 
 • XL výhodné rodinné balení na více než 10 měsíců
 • Prémiové suroviny - vysoce kvalitní extrakt z hroznových semen z Francie s velmi vysokým obsahem OPC. 
 • OPC prášek obzvláště bohatý na polyfenoly. 
 • OPC prášek je vynikající superpotravina, kterou lze použít mnoha způsoby. 
 • 100% veganský a čistý, bez umělých přísad
 • Samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever OPC Pure extrakt

Kapsle z hroznových jader Vit4ever v nové vylepšené verzi s vysokým obsahem OPC, což je zkratka pro oligomerní proantokyanidiny. OPC se získává z různých rostlin, ale hlavně z hroznových semen červených a modrých hroznů a považuje se za druhotné rostlinné látky, které patří do skupiny flavonoidů. Jednoduše řečeno, jedná se o řetězec molekul rostlin. Tyto látky si získávají čím dál větší pozornost a drtivá většina vědecké odbornosti zastávají tvrzení, že právě tyto sekundární látky rostlin jsou zodpovědné za jejich příznivé účinky na zdraví. Obsažené polyfenoly jsou vysoce účinné antioxidanty. 

Díky vysokému obsahu polyfenolu je často užíván jako náhrada za extrakt z brusinek při zánětech močových cest nebo muži při problémech s prostatou!!

Schválená zdravotní tvrzení:

 • Silný antioxidant
 • Udržuje žilní systém ve zdravém stavu
 • Normální krevní tlak
 • Stabilizace činnosti srdce

   

  Obsah OPC podle různých metod měření:

  • Obsah podle metody HPLC: 400mg OPC (50% oligomerní proantokyanidiny)
  • Obsah podle Bate / Smithovy metody: 760mg OPC (95% oligomerní proantokyanidiny)

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z hroznových jader. Tento produkt není léčivý přípravek.

 
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Na denní dávku
(1 odměrka
 )
*% NRV

Extrakt z hroznových jader >> z toho OPC dle HPLC ***
800 mg
400 mg
-
-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování : 1 odměrku denně, buďto v jedné nebo rozdělené dávce (1 odměrka odpovídá 0,8 g) zamíchejte do nápoje a zkonzumujte během jídla.

Složení: extrakt z hroznových jader (obsahuje 50% oligomerních proanthocyanidinů = OPC).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.1.2023
Bohužel nejsem schopna jej pozřít a tak mi to asi zůstane rozdělaný a bez užitku.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 27.1.2023
Dobrý den Jitko, to nás velice mrzí. Zkoušela jste ho rozmíchat v džusu nebo například přidat do smoothie nebo ovesné kaše?
5
M Avatar autora | 28.9.2021
Využívám při zánětu močových cest a nemůžu si ho vynachválit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.