Vit4ever OPC Pure extrakt z hroznových jader 250g

899 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Minimální trvanlivost 30.6.2024

OPC Pure od Vit4ever se skládá ze 100% přírodního extraktu z hroznových jader. Náš čistý prášek obsahuje pouze OPC (výtažek z hroznových semen), což je zkratka pro oligomerní proanthokyanidiny. OPC se získává z různých rostlin, ale především z hroznových semen červených a modrých hroznů a jsou považovány za sekundární rostlinné látky, které patří do skupiny flavanoidů.

 • Vynikající poměr cena/výkon - 250 g prášku OPC na 320 porcí po 800 mg extraktu z hroznových semen. 
 • Obsah OPC je 760 mg (95%) 
 • XL výhodné rodinné balení na více než 10 měsíců
 • Prémiové suroviny - vysoce kvalitní extrakt z hroznových semen z Francie
 • OPC prášek obzvláště bohatý na polyfenoly. 
 • 100% veganský a čistý, bez umělých přísad
 • Samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever OPC Pure extrakt

OPC Pure od Vit4ever se skládá ze 100% přírodního extraktu z hroznových jader. Náš čistý prášek obsahuje pouze OPC (výtažek z hroznových semen), což je zkratka pro oligomerní proanthokyanidiny. OPC se získává z různých rostlin, ale především z hroznových semen červených a modrých hroznů a jsou považovány za sekundární rostlinné látky, které patří do skupiny flavanoidů. Jednoduše řečeno, je to řada rostlinných molekul.

Hodnota spočívá ve výrobním procesu

Náš prášek OPC je vyroben z evropských hroznů. K získání suroviny se používá šetrný a přirozený proces extrakce. Při výrobě se k extrakci extraktu používá pouze voda a alkohol a vůbec se nepoužívají žádné chemikálie jako chlór.

Náš prášek s extraktem z hroznových jader se vyznačuje přirozeným a vysokým podílem oligomerních proanthokyanidinů. Denní porce (1 odměrka) obsahuje 800 mg extraktu z hroznových jader a při užívání 1 odměrky denně vystačí na cca 312 dní.

Obsah OPC podle různých metod měření:

 • Obsah podle metody HPLC: 800 mg obsahuje 560 mg OPC (70 % oligomerních proanthokyanidinů)
 • Obsah podle Bate/Smithovy metody: 800 obsahuje 760 mg OPC (95 % oligomerních proanthokyanidinů)

Příklady použití OPC prášku

Náš OPC prášek je ideální pro „optimalizaci“ vašeho smoothie, müsli, koktejlu, džusu nebo tvarohu. Náš prášek OPC má velmi vysokou kvalitu a biologickou dostupnost. Náš prášek OPC neobsahuje stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 250 g prášku OPC s 320 denními dávkami 800 mg extraktu z hroznových jader. 
 • Obsah OPC je 760 mg (95 %) podle Bate-Smithovy metody a 560 mg (70 %) podle HPLC metody. 
 • Při užívání 800 mg extraktu denně vydrží jedno balení cca 10,4 měsíce (312 dní). Přiložená odměrka umožňuje snadné a přesné dávkování.
 • Náš vysoce kvalitní extrakt z hroznových jader pochází z Evropy a má velmi vysoký přirozený obsah OPC. 
 • K získání suroviny se používá šetrný a přirozený proces extrakce. K extrakci se používá pouze voda a alkohol a žádná chlorová chemie.
 • OPC prášek lze skvěle použít například do smoothies nebo jiných nápojů. 
 • Nezávisle laboratorně testováno na zatížení, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli a další relevantní testovací kritéria. 
 • Náš přírodní prášek OPC neobsahuje žádné nežádoucí přísady a je 100% veganský.
 • Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky stravy za férový poměr cena/výkon.
 • Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. 

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z hroznových jader. Tento produkt není léčivý přípravek.

 
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Na denní dávku
(1 odměrka
 )
*% NRV

Extrakt z hroznových jader >> z toho OPC dle HPLC ***
800 mg
400 mg
-
-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování : 1 odměrku denně, buďto v jedné nebo rozdělené dávce (1 odměrka odpovídá 0,8 g) zamíchejte do nápoje a zkonzumujte během jídla. 

Minimální trvanlivost 30.6.2024

Složení: extrakt z hroznových jader (obsahuje 50% oligomerních proanthocyanidinů = OPC).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 2.4.2024
Ještě nevím, mám ho krátce 😊
5
Avatar autora | 27.1.2023
Bohužel nejsem schopna jej pozřít a tak mi to asi zůstane rozdělaný a bez užitku.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 27.1.2023
Dobrý den Jitko, to nás velice mrzí. Zkoušela jste ho rozmíchat v džusu nebo například přidat do smoothie nebo ovesné kaše?
5
M Avatar autora | 28.9.2021
Využívám při zánětu močových cest a nemůžu si ho vynachválit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.