Vit4ever Nattokináza 2000 FU na tobolku - 180 tobolek

Novinka
Značka: Vit4ever
699 Kč
Skladem

Nattokináza jsou kapsle s obsahem přírodního enzymu nattokináza. Ten se získává z tradičního japonského pokrmu Nattō, který se vyrábí ze sójových bobů fermentovaných bakterií Bacillus subtilis.

  • Každé balení obsahuje 180 tobolek s vysokou dávkou nattokinázy v praktické 6 měsíční zásobě při užívání 1 tobolky denně.
  • Jedna tobolka obsahuje 100 mg (20 000 FU na g = 2000 FU na kapsli) čisté nattokinázy.
  • Pro naše kapsle nattokinázy se používají přírodní sójová semena, která samozřejmě nebyla geneticky modifikována (bez GMO).
  • Kapsle jsou vyráběny komplexní fermentací, což je jediný způsob, jak získat účinný systémový enzym.
  • Naše kapsle nattokinázy se záměrně obejdou bez vitamínu K1 + K2
  • Neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
  • Kapsle neobsahují stearát hořečnatý, aroma, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Nattokináza 2000 FU

Nattokináza je enzym získaný z tradiční japonské fermentované sóji natto. Je čistě přírodního charakteru a získává se pomocí fermentace sojových bobů nepatogenní bakterií Bacillus subtilis natto.

Nattokináza je známá především pro svou schopnost čistit krev od nadměrného množství fibrinu, který krev zahušťuje a vytváří krevní sraženiny. Podporuje tak normální průtok krve, její cirkulaci a udržuje normální krevní tlak. Právě zvýšené hladiny fibrinu jsou jedním z nejrizikovějších faktorů pro kardiovaskulární nemoci. Ve skutečnosti existuje silnější souvislost mezi úmrtími na kardiovaskulární nemoci a hladinami fibrinu, než je tomu u cholesterolu.

V Japonsku se nattokináza využívá v tradiční medicíně už přes 2000 let. Existuje také předpoklad, že vysoká konzumace natto přispívá k dlouhověkosti japonské populace. Studie prokázaly, že souvisí se sníženým rizikem celkové úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění.

Doplněk stravy (NEM) s nattokinázou. Tento produkt není lék.

Nähwertangaben / Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Na kapsli
*% RHP
Nattokináza
100 mg (2000) (FU)
-


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011

Složení: plnivo: mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), nattokináza z geneticky nemodifikované sóji, protispékavá látka: směs rýžového extraktu.

Doporučený příjem: Užívejte 1 tobolku denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZT Avatar autora | 15.12.2023
Skvělý.
5
JK Avatar autora | 27.4.2023
1+++

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.