Vit4ever Ashwagandha prášek 600 g

599 Kč
Skladem

Ašwa znamená “kůň” a gandha “sílu”, což můžeme přeložit jako “koňská síla”. Svými účinky se podobá pravému ženšenu, ale je jemnější a ne tak stimulující.  Zajímavé je, že dokáže působit jako stimulant, ale dokáže pomoct i při nespavosti a to tak, že snižuje stresový hormon kortizol.

  • Vynikající poměr cena - výkon: 600 g čistého prášku Ashwagandha v nejlepší prémiové kvalitě. 
  • Prášek Aswagandha je 100% přírodní a sklizený přímo v Indii
  • Jedinečný způsob zpracování zajištuje maximální využitelnost
  • Bohatý na alkaloidy a withanolidy, velmi populární v ajurvédě.
  • 100% Vegan a bez přídavků
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Ashwagandha prášek 600 g

Ašwa znamená “kůň” a gandha “sílu”, což můžeme přeložit jako “koňská síla”. Svými účinky se podobá pravému ženšenu, ale je jemnější a ne tak stimulující.  Zajímavé je, že dokáže působit jako stimulant, ale dokáže pomoct i při nespavosti a to tak, že snižuje stresový hormon kortizol. Při zaspávání a neustálém přemítání co nás během dne potkalo co nás čeká, co musíme udělat zítra, se vylučuje stresový hormon a má na naše usínání negativní vliv.

Ashwagandha snižuje dopad zvýšené hladiny kortizolu a tak se necítíme tak pod tlakem jako obvykle. Je to také afrodiziakum, jelikož zvyšuje hladinu testosteronu. Adaptogen i jako zdraví podporující rostlina.  Adaptogeny nám pomáhají se lépe přizpůsobit náročnému období. Ašvaganda je také antioxidant, normalizuje stav pokožky a omlazuje. Zpomaluje známky stárnutí a zvyšuje aktivitu zdraví prospěšných sil organismu.

  • Prášek z Ashwagandhy je pečlivě rozebrán, vysušen a poté promíchán. Pouze tímto způsobem lze zajistit zachování všech cenných přísad.
  • BOHATÉ NA SLOŽKY: Ashwagandha (Withania somnifera) je rostlina z čeledi hluchavkovitých, která byla v Evropě známá jako „spící bobule“. Ashwagandha prášek je bohatý na alkaloidy a withanolidy a je velmi populární v ajurvédě.
  • 100% VEGAN A BEZ PŘÍDAVKŮ: Naše Aswaganda je 100% veganská a neobsahuje stearát hořečnatý, uvolňovací činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s ašvagandou. Tento přípravek není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty*

Na 100 g

Výhřevnost

1159 kj / 277 kcal

Tlustý

0,3 g

    z toho: nasycené mastné kyseliny

0,1 g

uhlohydráty

46,9 g

    z toho cukry

10,7 g

Vlákno

36,0 g

protein

3,7 g

sůl

0,1 g

* Analytická data jsou průměrné hodnoty a podléhají obvyklým výkyvům u přírodních produktů.

Doporučené dávkování: 2–4 g 1-2x denně vmíchejte do teplé (ne vroucí) tekutiny.

Složení: 100% prášek z kořene ašvagandy bez přísad.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RB Avatar autora | 5.5.2023
Zatím probíhá testování. Bude porovnáno s jinými zdroji. Jinak výborná chuť, což je třeba neboť se dávkuje větší množství než u extraktů. Extraktům může klidně konkurovat cenově. Účinnosti se dosahuje vyšší dávkou a kvalitním mikrobiomem, který zajistí extrahování účinných látek až uvnitř organizmu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.