Vit4ever Spermidin Intenso - 180 veganských kapslí

Novinka Tip
Značka: Vit4ever
749 Kč
Skladem

Spermidin je sloučenina několika aminokyselin (polyamin), která se vyskytuje jak v potravinách, tak se tvoří v samotném těle. Spermidin je přítomen v každé buňce lidského těla a je syntetizován v částech našich střevních bakterií. Další a velmi důležitou funkcí spermidinu je indukce buněčných purifikačních procesů = autofagie. Autofagie je čistící mechanismus, ve kterém jsou mrtvé a poškozené buněčné složky rozloženy na energii.

 • Nové, větší balení 180 veganských kapslí.
 • Zvláště vysoká dávka s 2600 mg extraktu z pšeničných klíčků na denní porci (4 kapsle), obsahující nejméně 1,2 mg přírodního spermidinu.
 • Pro lepší biologickou dostupnost kapsle obsahují 20 mg extraktu z černého pepře na denní porci (95% obsah piperinu).
 • 100% veganské, bez GMO, laktózy, lepku a bez konzervačních látek.
 • Laboratorně testováno na obsah aktivní složky (obsah berberinu), stejně jako zatížení a nečistoty
 • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Spermidin Intenso

Spermidin je také často označován jako "fontána mládí nebo látka mládí". Mimo jiné pravděpodobně z toho důvodu, že hladina spermidinu klesá v průběhu věku, což může právě doplnění spermidinu vyřešit. Název spermidin však ve skutečnosti pochází ze skutečnosti, že spermie člověka jsou obzvláště bohaté na spermidin. Ale spermidin je také obsažen v různých potravinách, jako jsou: zárodečná zelenina, hrášek, celá zrna, jablka, salát, houby, ořechy, brambory nebo vyzrálý sýr.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 180 veganských kapslí. Zvláště vysoká dávka s 2600 mg extraktu z pšeničných klíčků na denní porci (4 kapsle), obsahující nejméně 1,2 mg přírodního spermidinu. Premium: Pro lepší biologickou dostupnost obsahují naše kapsle 20 mg extraktu z černého pepře na denní porci (95% obsah piperinu).
 • Ve společnosti Vit4ever používáme pouze vysoce koncentrovaný extrakt z pšeničných klíčků pro naše kapsle spermidinu. Termín extrakce se týká skutečnosti, že jedna nebo více speciálních složek (spermidin) je odstraněna ze suroviny (pšeničné klíčky) pomocí složitého separačního procesu a později částečně "stlačena".
 • Naše kapsle jsou 100% veganské. Jsou bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Laboratorně testováno na obsah aktivní složky (obsah berberinu), stejně jako zatížení a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy ve spravedlivém poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Mezi naše výrobní závody patří Německo a Nizozemsko. 

Spermidin z extraktu z pšeničných klíčků:

Pšeničné klíčky (bez oleje z pšeničných klíčků!) mají někdy nejvyšší a přirozený obsah spermidinu na rostlinné bázi, což je také důvod, proč slouží jako základní kámen pro naši přípravu spermidinu. Dnes se však také získává ze zdrojů, jako je sója. Zdržujeme se však tohoto, protože sója nemá stejné vlastnosti a je někdy považována za spíše kontroverzní. Ve společnosti Vit4ever používáme pouze vysoce koncentrovaný extrakt z pšeničných klíčků pro naše kapsle. Termín extrakce odkazuje na skutečnost, že jedna nebo více speciálních složek (spermidin) jsou odděleny od suroviny (pšeničné klíčky) složitým separačním procesem a později částečně "stlačeny".

Doplněk stravy (NEM) se SPERMIDINEM + PIPERINEM. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

4 kapsle

NRP*
Extrakt z pšeničných klíčků

2600 mg

-

z toho spermidin

1,2 mg

-

Extrakt z černého pepře

20 mg

-

z toho piperin

19 mg

-


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složení: Extrakt z pšeničných klíčků se spermidinem, lešticí činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), extrakt z černého pepře (z toho 95% piperin).

Doporučený příjem: Užívejte 4 kapsle denně s jídlem s dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 12.2024

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 29.5.2023
5
5
MK Avatar autora | 5.8.2022
Velice důležitý doplněk stravy, který jsem si vybral především k posilnění čistícího mechanismu v těle. Jsem velice zvědav na jeho účinky v praxi. Složení však vypadá moc dobře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.