GEN Maca Extreme - 3000 mg čistého extraktu, 365 kapslí

599 Kč
Skladem

Maca je také často označována jako „všestranný doplněk stravy“, který je u mužů a žen stále oblíbenější, a ne bez důvodu! Maca je skutečná superpotravina díky obsahu spousty vitamínů, minerálů, ale také bílkovin, sekundárních rostlinných látek a sterolů.

 • XL výhodné balení 365 kapslí
 • Vysoce kvalitní extrakt - 3000 mg extraktu z kořene Maca v poměru 10:1
 • Neobsahuje plnidla, éčka, proti hrudkující látky ani další nežádoucí přísady
 • 100% veganský, bez GMO, laktózy a lepku
 • Perfektní doplněk pro sportovce, aktivní lidi nebo ženy v menopauze
 • pro podporu vyrovnané hladiny hormonů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEN Maca Extreme 3000

Maca, také známá jako Peruánský ženšen (Lepidium meyenii), patří do rodu řeřichy (čeledi brukvovitých). Je původem z peruánských oblastí Moquegua a Puno a více než 2000 let se pěstuje a používá jako doplněk stravy v horních polohách peruánských And. V té době už byla maca používána k zásobování těla důležitými živinami. 

Maca je také často označována jako „všestranný doplněk stravy“, který je u mužů a žen stále oblíbenější, a ne bez důvodu! Protože Maca je skutečná „živinová bomba“, protože obsahuje: bílkoviny, železo, zinek, hořčík, vápník, sacharidy, fosfor, cukr, škroby, minerály, vitamíny B2, B5, C ale také různé sekundární rostlinné látky a steroly.

Kvalita German Elite Nutrition

Kvalita má zde absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z maca s nejlepší biologickou dostupností a nejlepší tolerancí. Používá se vysoce kvalitní extrakt 10:1, který zajišťuje vysoké dávkování. 600 mg extraktu maca 10:1 odpovídá 6000 mg prášku z kořene maca v jedné kapsli.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 365 veganských kapslí s přírodním extraktem z maca. Každá denní porce 5 kapslí poskytne vašemu tělu 3000 mg extraktu z kořene maca 10:1, což odpovídá 30000 mg čistého prášku maca. 
 • Pro naše kapsle používáme čistý extrakt z maca blendu přímo z Peru, domovské země rostliny maca. Rostlina maca obsahuje řadu životně důležitých látek a složek, jako jsou bílkoviny, esenciální aminokyseliny a omega-3 mastné kyseliny. Kromě toho maca obsahuje hodně vápníku, železa, mědi, zinku, manganu a mnoho dalších vitamínů, jako je B2, B5 nebo vitamín C.
 • 100% VEGAN A ŽÁDNÉ NEŽÁDOUCÍ PŘÍSADY: Naše rostlinné maca kapsle jsou 100% veganské.
 • Bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, laktózy, lepku a konzervantů.
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a kontaminanty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z kořene maca. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(5 kapslí)

*%RHP

Maca extrakt 10:1

3000 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

ekvivalent prášku z kořene maca

30000 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Extrakt z kořene Maca 10:1 (Lepidium meyenii), hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné tobolky).

Doporučené použití: Užívejte 5 kapslí po celý den a zapijte dostatečným množstvím vody, nejlépe s jídlem.

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: