Vit4ever Probio 25 complex 180 kapslí, 27 miliard střevních bakterií

779 Kč
Skladem

Probio 25 komplex obsahuje 25 různých a dokonale sladěných bakteriálních kmenů. Přidáním organického inulinu, získaného z kořene čekanky, se mohou bakteriální kultury vyvíjet ještě lépe, protože inulin je ideální živnou půdou pro všechny bakterie. 

 • 180 enterosolventních tobolek s 25 vybranými bakteriálními kulturami a organickým inulinem.
 • 27 miliard CFU na denní dávku (2 kapsle), včetně prebiotik.
 • Probio 25 obsahuje Lactobacillus, Bifidobacterium, Acidophilus.
 • Lyofilizované kultury s inulinem z kontrolovaného ekologického pěstování (DE-ÖKO-006).
 • Enterosolventní kapsle (Bright JC Caps) chrání bakterie aby byly bezpečně uvolněny ve střevě.
 • Přidaný inulin poskytuje bakteriálním kmenům ideální živnou půdu.
 • 100% veganské bez GMO a dalších konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kultivační komplex s 25 bakteriálními kmeny + inulin

Vybrané bakterie mléčného kvašení

V našich střevech existuje mnoho stovek různých druhů různých bakterií, nazývaných také střevní bakterie. Kromě úkolu zajistit šetrné trávení plní střevní bakterie v našem organismu i další důležité funkce. Pokud již není přítomna rovnováha ve střevě, tělo je narušeno a může dojít k nepříjemným potížím a poruchám tělesné funkce. Náš komplex Probio 25 obsahuje celou řadu vybraných bakterií mléčného kvašení. Naše bakteriální kultury Probio 25 Complex jsou vyráběny v souladu s evropskými standardy kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby se při výrobě používaly pouze přírodní prémiové suroviny.

Komplex Probio 25

Náš komplex Probio 25 obsahuje 25 různých a dokonale sladěných bakteriálních kmenů. Přídavek organického inulinu, získaného z kořene čekanky, umožňuje ještě lepší vývoj bakteriálních kultur, protože inulin je ideální živnou půdou pro všechny bakterie. Aby se bakteriální kmeny rozvinuly naplno beze ztrát, je důležité, aby bakterie nebyly tráveny již v žaludku. Probio 25 Complex je speciálně navržen pro tento účel s enterosolventně potaženou kapslí (Bright JC Capsl) vyrobenou z gellanu. Bright JC Caps chrání bakterie před žaludeční kyselinou a zajišťují časově zpožděné uvolňování, ke kterému dochází pouze v tenkém střevě.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 180 enterosolventních kapslí s 25 vybranými bakteriálními kulturami a Bio Inluin. 27 miliard CFU na denní dávku (2 kapsle). Včetně prebiotik.
 • Probio 25 obsahuje Lactobacillus, Bifidobacterium, Acidophilus, které kolonizují střevo, tj. střevní flóru.
 • Lyofilizované kultury s inulinem z kontrolovaného ekologického pěstování (DE-ÖKO-006). Lyofilizované kultury vyrobené v Itálii. Bakterie mléčného kvašení jsou velmi citlivé na žaludeční kyselinu. Naše enterosolventní kapsle (Bright JC Caps) chrání bakterie tak, aby se bezpečně uvolňovaly ve střevech. Díky přidanému inulinu mají bakteriální kmeny ideální živnou půdu, která zajišťuje dlouhou dobu přežití bakterií.
 • Naše kapsle jsou 100% veganské a bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s doplňkem stravy s 20 bakteriálními kulturami + organický inulin. Tento přípravek není lék. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní porci

RHP*
Organický inulin

Prodloužené uvolňované tablety s prodlouženým uvolňováním

-

Lactobacillus Acidophilus

 

-

Lactobacillus Plantarum

 

-

Případ Lactobacillus

 

-

Bifidobacterium Breve

 

-

Bifidobacterium Longum

 

-

Bifidobacterium Lactis

 

-

Bifidobacterium Bifidum

27.B

-

Streptococcus Thermophilus

kolonie

-

Lactobacillus Crispatus

Vzdělat

-

Lactobacillus Gasseri

Jednotky

-

Lactobacillus Bulgaricus

 

-

Bifidobacterium Infantis

 

-

Lactobacillus Rhamnosus

 

-

Lactobacillus Salivarius

 

-

Lactobacillus Paracasei

 

-

Lactobacillus Reuteri

 

-

Lactobacillus Fermentum

 

-

Lactococcus Lactis

 

-

Pediococcis Acidilactici

 

-

Lactobacillus Jensenii

 

-

Lactobacillus Helveticus

 

-

Lactobacillus Brevis

 

-

Lactobacillus Johnsonii

 

-

Bifidobacterium Adolescentis

 

-

Bifidobacterium Animalis

 

-


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.

Složení: Organický inulin**, obal rostlinné kapsle (JC CAPS): hydroxypropylmethylcelulóza, Gellan, BIO lněná mouka**, směs živých bakteriálních kultur (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus fermentum, Lactococcus lactis, Pediococcus acidilactic, Lactobacillus jensenii, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus johnsonii, Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium animalis). **74 % ingrediencí z ekologického zemědělství, kontrolní číslo ekologického zemědělství: DE-ÖkO-006.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 10.2025

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Kvalita - náš slib

Abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu, jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují podle evropských standardů kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, stejně jako na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.