Vit4ever Probio 20 complex 180 kapslí, 21 miliard střevních bakterií

679 Kč
Skladem

Probio 20 komplex obsahuje 20 různých a dokonale sladěných bakteriálních kmenů. Přidáním organického inulinu, získaného z kořene čekanky, se mohou bakteriální kultury vyvíjet ještě lépe, protože inulin je ideální živnou půdou pro všechny bakterie. 

 • 180 enterosolventních tobolek s 20 vybranými bakteriálními kulturami a organickým inulinem.
 • 21 miliard CFU na denní dávku (2 kapsle), včetně prebiotik.
 • Probio 20 obsahuje Lactobacillus, Bifidobacterium, Acidophilus.
 • Lyofilizované kultury s inulinem z kontrolovaného ekologického pěstování (DE-ÖKO-006).
 • Lyofilizované kultury vyrobené v Itálii. 
 • Enterosolventní kapsle (Bright JC Caps) chrání bakterie aby byly bezpečně uvolněny ve střevě.
 • Přidaný inulin poskytuje bakteriálním kmenům ideální živnou půdu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kultivační komplex s 20 bakteriálními kmeny + inulin

V našich střevech existují stovky různých druhů bakterií, nazývaných také střevní bakterie. Kromě šetrného trávení plní střevní bakterie v našem organismu i další důležité funkce. Pokud již není rovnováha ve střevě přítomna, dochází k narušení organismu a může docházet k nepříjemným potížím a narušení funkce těla. Náš komplex Probio 20 obsahuje velké množství vybraných bakterií mléčného kvašení. Naše komplexní bakteriální kultury Probio 20 jsou vyráběny v souladu s evropskými standardy kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby při výrobě byly použity pouze přírodní prémiové suroviny. 

Probio 20 komplex

Náš komplex Probio 20 obsahuje 20 různých a dokonale sladěných bakteriálních kmenů. Přidáním organického inulinu, získaného z kořene čekanky, se mohou bakteriální kultury vyvíjet ještě lépe, protože inulin je ideální živnou půdou pro všechny bakterie. Aby bakteriální kmeny mohly plně rozvinout svůj účinek beze ztrát, je důležité, aby bakterie nebyly tráveny v žaludku. Probio 20 komplex je pro tento účel speciálně opatřen enterickou kapslí (Bright JC Capsl) vyrobenou z gellanu. Bright JC Caps chrání bakterie před žaludeční kyselinou a zajišťuje zpožděné uvolňování, ke kterému dochází pouze v tenkém střevě.

 Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 180 enterosolventních tobolek s 20 vybranými bakteriálními kulturami a organickým inulinem.
 • 21 miliard CFU na denní dávku (2 kapsle), včetně prebiotik.
 • Probio 20 obsahuje Lactobacillus, Bifidobacterium, Acidophilus, které kolonizují střevo, tedy střevní flóru.
 • Lyofilizované kultury s inulinem z kontrolovaného ekologického pěstování (DE-ÖKO-006).
 • Lyofilizované kultury vyrobené v Itálii. Bakterie mléčného kvašení jsou velmi citlivé na žaludeční kyseliny.
 • Naše enterosolventní kapsle (Bright JC Caps) chrání bakterie tak, aby byly bezpečně uvolněny ve střevě.
 • Přidaný inulin poskytuje bakteriálním kmenům ideální živnou půdu, která zajišťuje, že bakterie přežijí dlouhou dobu.
 • Náš komplex obsahuje 20 vybraných kultur: Bifidobacterium (B.) bifidum, B. breve, B. infantis, B. lactis, B. longum, Lactobacillus (L.) acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. crispatus, L gasseri, L. paracasei, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. salivarius, L. fermentum, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus, Enterococcus faecium, L. jensenii.
 • Naše kapsle jsou 100% veganské a bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Doplněk stravy (NEM) s doplňkem stravy s 20 bakteriálními kulturami + organický inulin. Tento produkt není lék Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní porci

NRV *
Organický inulin

560 mg

-

Lactobacillus acidophilus

 

-

Lactobacillus Plantarum

 

-

Případ Lactobacillus

 

-

Bifidobacterium Breve

 

-

Bifidobacterium Longum

 

-

Bifidobacterium Lactis

 

-

Bifidobacterium Bifidum

21 miliard

-

Streptococcus Thermophilus

kolonie

-

Lactobacillus crispatus

vzdělávat

-

Lactobacillus Gasseri

Jednotky

-

Lactobacillus Bulgaricus

 

-

Bifidobacterium infantis

 

-

Lactobacillus Rhamnosus

 

-

Lactobacillus Salivarius

 

-

Lactobacillus Paracasei

 

-

Lactobacillus reuteri

 

-

Lactobacillus fermentum

 

-

Lactococcus lactis

 

-

Pediococcus Acidilactici

 

-

Lactobacillus Jensenii

 

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Bio inulin **, obal rostlinné kapsle JC CAPS: Hydroxypropylmethylcelulóza (gellan), BIO lněná mouka **, směs živých bakteriálních kultur (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium lactisptus long, bacterilusptus bacterium bacterilus bacterium bacterium breve, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium breve bacterium breve, Bifidobacteridium longifidum, Bifidobacterium bacterium breve. Lactobacillus crispatus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus sennicasei, Lactobacillus sennicasei.

Doporučení ke konzumaci: Užívejte 2 kapsle denně bez žvýkání s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité pokyny: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.