Nuvi Health Probiotika 30mld. - 180 enterických tobolek

849 Kč
Skladem

Flobiotika obsahují jedinečnou formulaci vytvořenou z 24 živých bakteriálních kultur, která poskytuje našim střevům neuvěřitelné množství 120 miliard CFU (jednotek tvořících kolonie) na denní dávku. Naše multibiotická směs Flobiotika obsahuje velké množství přírodních bakterií mléčného kvašení, jako jsou Lactobacillus, Bifidobacterium, Acidophilus, které kolonizují střevo, a tak podporují a budují střevní flóru.

  • 180 tobolek s 24 živými bakteriálními kulturami, fruktooligosacharidem (prebiotikum) a 30 miliardy bakterií na tobolku
  • Použití enterosolventních a veganských kapslí (DRcaps).
  • Komplexní spektrum bakterií obsahuje velké množství přírodních bakterií mléčného kvašení
  • Surovina pro naše lyofilizované bakterie mléčného kvašení pochází přímo z Anglie od výrobce specializujícího se na střevní bakterie.
  • Kapsle s kyselinou mléčnou jsou 100% veganské a bez laktózy, lepku a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).
  • Laboratorně testováno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flobiotika Multibiotická směs

Naše střeva nejsou jen jedním z nejdůležitějších detoxikačních orgánů v našem těle, ale také jedním z orgánů odpovědných za přeměnu / rozklad a transport většiny makroživin a mikroživin. Kromě toho se více než 70% všech našich imunitních buněk nachází ve střevech. Lidské střevo je domovem miliard mikroorganismů a vlastního imunitního a nervového systému. Nezdravá strava, málo pohybu, stres a různé vlivy prostředí mohou ovlivnit tuto bakteriální rovnováhu a vést ke stížnostem, které bohužel mohou negativně ovlivnit naše tělesné funkce. Platí následující:  Pokud si naše střeva vedou špatně - nám se vede špatně!

Flobiotika Multibiotika Směs podrobně

Flobiotika obsahují jedinečnou formulaci vytvořenou z 24 živých bakteriálních kultur, která poskytuje našim střevům neuvěřitelné množství 120 miliard CFU (jednotek tvořících kolonie) na denní dávku  pouze 4 tobolek (Bright JC Caps®). Naše multibiotická směs Flobiotika obsahuje velké množství přírodních bakterií mléčného kvašení, jako jsou Lactobacillus, Bifidobacterium, Acidophilus, které kolonizují střevo, a tak podporují a budují střevní flóru. Střevní flóra se týká všech bakterií, které se nacházejí ve střevě (většina v tlustém střevě a malé množství v konečníku).

Náš multibiotický komplex flobiotik jsme optimalizovali přidáním přírodního a vysokodávkovaného FOS (fruktooligosacharidy). FOS se získává z kořene čekanky a také zajišťuje ještě lepší vývoj bakteriálních kultur. Fruktooligosacharidy slouží bakteriím jako ideální živná půda a mohou tak podporovat jejich vývoj a zajišťovat lepší bioaktivitu.

Kvalita suroviny - na čem záleží!

Bakteriální komplex Flobiotika MultibioticMix sestává z následujících 24 kultur: Lactobacillus reuteri, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus fermentum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium animalis, Pendiococcus acidila. Prémiovou surovinu pro naše bakterie mléčného kvašení získáváme přímo z Anglie od známého výrobce specializujícího se na střevní bakterie.

Náskok díky nejnovější technologii kapslí

My ve společnosti Nuvi Health jsme hrdí na to, že jsme jedním z mála výrobců, kteří používají pouzdro tobolek od značky Bright JC Caps®, které je nejen odolné vůči žaludečním kyselinám , ale také patentované pro své tobolky flobiotiky.

Bright JC Caps® jsou veganské a rostlinné kapsle HPMC s jedinečným uzamykacím systémem. Ty neobsahují alergeny, pesticidy, konzervační látky, rozpouštědla, nanočástice a také jsou košer a halal. Bright JC Caps® byly speciálně vyvinuty k ochraně živých mikrobů, enzymů i složek citlivých na kyseliny a na kyslík, které procházejí žaludeční kyselinou a musí se rychle uvolňovat v horním střevě.

Díky této nové technologii může být opožděné uvolňování bakterií v našich kapslích Flobiotics odloženo až o 150 minut, což je rozhodující pro jejich obrovský potenciál!

Doplněk stravy (NEM) s 24 vybranými bakteriálními kulturami a Fos. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 2 kapsle Na 4 kapsle NRV *
Lactobacillus acidophilus 4,74 miliardy 9,48 miliardy -
Lactobacillus bulgaricus 4,74 miliardy 9,48 miliardy -
Lactobacillus casei 4,74 miliardy 9,48 miliardy -
Lactobacillus plantarum 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus brevis 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus paracasei 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus rhamnosus 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Bifidobacterium breve 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Bifidobacterium lactis 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Bifidobacterium longum 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactococcus lactis 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Streptococcus thermophilus 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus reuteri 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus salivarius 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus helveticus 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus gasseri 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus crispatus 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus fermentum 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Bifidobacterium infantis 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Bifidobacterium bifidum 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Bifidobacterium animalis 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Pendiococcusacidilactici 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus curvatus 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
Lactobacillus johnsonii 2,18 miliardy 4,36 miliardy -
FOS (fruktooligosacharidy) 100 mg 200 mg -


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 - 4 kapsle denně bez žvýkání s dostatečným množstvím vlažné tekutiny po prvních pár soustech jídla.

Složení:
 směs živých bakteriálních kultur  Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus brevis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus fermentum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium animalis, Pendiococcus acidilactici, Lactobacillus curvatus, Lactobacillus johnsonii, Überzugsmittel: Hydroxypropylmethylcellulose (pflanzliche Kapselhülle, Gellan), Fructooligosaccharide.

Důležité informace
: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
RP Avatar autora | 22.11.2023
Jsem maximálně spokojen.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 22.11.2023
Dobrý den Romane, vašeho hodnocení si velmi vážíme, jsme rádi, že jste s produkty spokojen. Lukáš
5
J Avatar autora | 28.8.2023
Tělo detoxikuji minimálně 2x ročně a k následné obnově a posílení střeva užívám právě probiotika od NH. Flobiotika jsou nejlepší a nejlevnější prebiotikum, které jsem zatím našel.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 31.8.2023
Dobrý den Jirko, děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste našimi produkty spokojen. Lukáš
1
Z Avatar autora | 19.9.2022
Jsem v rozpacích, po delší době užívání 6 tablet denně skutečně žádný efekt.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 20.9.2022
Dobrý den Zdenko, velice nás mrzí vaše zkušenost. Mohl by jsem poprosit o podrobnější informace ohledně vašeho očekávání ale především problému, který jste chtěla probiotiky řešit? V rámci řešení jakéhokoliv problému vždy hraje roli řada důležitých okolností a souvislostí. Pokud by jste měla zájem, napište mi osobní zprávu na mail lukas@natureforlife.cz a rád s vámi celou situaci vyřeším. S pozdravem Lukáš
5
S Avatar autora | 15.10.2021
Balení přišlo nepoškozené. Složení je perfektní. Užívám kratkou dobu, ale žádné nežádoucí účinky se nevyskytují.
5
TP Avatar autora | 29.9.2021
opravdu výjimečný produkt s jedinečným složením

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.