Vit4ever Vitamín B12 kapky, 50 ml

399 Kč
Skladem

Vitamin B12 je největší a nejkomplexnější vitamín a je jediným vitamínem obsahujícím kovový prvek kobalt, který také vděčí za své jméno vitamínu kobalaminu. Lidské tělo není schopno produkovat vitamín B12 samo, což je důvod, proč je nezbytné absorbovat vitamín B12 prostřednictvím potravin nebo doplňků. Vzhledem k tomu, že vitamín B12 se nachází především v živočišných potravinách, další suplementace je o to důležitější, zejména pro vegany a vegetariány, protože zde se může rychle vyvinout nedostatek.

  • Vysoká biologická dostupnost: obě účinné formy v ideálním poměru 1:1
  • Vysoce dávkované: 500 μg vitaminu B12 na kapku.
  • Místo alkoholu používáme zcela neškodný, čistě rostlinný a příjemně sladce chutnající glycerin.
  • Naše kapky vitamínu B12 jsou 100% veganské a bez alkoholu
  • Bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy a lepku.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín B12 kapky s 2 biologicky aktivními formami

Vitamin B12 může být absorbován v různých formách, ale ne všechny formy jsou stejně účinné. Například syntetické formy v těle musí být nejprve přeměněny na biologicky aktivní formy, aby se rozvinul jejich plný účinek. Pokud však užíváte přírodní, bioaktivní vitamíny přímo, mohou být tělem okamžitě zpracovány. 2 bioaktivní formy vitaminu B12 v našich kapkách jsou: metylkobalamin a adenosylkobalamin (5′-deoxyadenosylkobalamin). Tyto 2 vynikající sloučeniny vitaminu B12 jsou schopny pracovat přímo bez jakýchkoli procesů přeměny a také přinášejí různé výhody.

Naše prémiové kapky vitaminu B12 obsahují obě bioaktivní formy vitaminu B12 v optimálním poměru 1:1. Což znamená, že naše kapky vám poskytnou 1 mcg bioaktivního vitaminu B500 na jednu (12) kapku.

Vit4ever Vitamin B12 kapky podrobně:

Adenosylkobalamin je přírodní a bioaktivní forma vitaminu B12 a nachází se hlavně v potravinách, jako je maso. Také v našem těle je adenosylkobalamin nejhojnější v našich orgánech, tkáních, játrech a tvoří asi 20 procent vitaminu B12 v naší krvi.

Metylkobalamin je koenzymová forma vitaminu B12, kterou naše tělo skutečně potřebuje. Pouze metylkobalamin & adenosylkobalamin mohou být absorbovány přímo a zpřístupněny tělu bez jakýchkoli procesů přeměny. Všechny ostatní formy musí být nejprve přeměněny na formy, aby se staly aktivními jako koenzym v těle. Metylkobalamin sloučenina se nejčastěji nachází v naší krvi a mozku. Vyšší množství této sloučeniny vitaminu B12 se nachází v potravinách, jako je sýr, mléko a vejce.

Každá kapka (denní dávka) obsahuje: 250 mcg metylkobalamin & 250 mcg adenosylkobalamin. Naše vína jsou navíc 100% veganská a použité suroviny jsou přírodního původu.

Vit4ever Vitamin B12 kapky podrobně:

  • S oběma účinnými formami: metylkobalamin a adenosylkobalamin v ideálním poměru 1:1 pro zvláště vysokou biologickou dostupnost. Vysoce dávkované 500 μg vitaminu B12 na kapku. 900 kapek na láhev. Místo alkoholu používáme zcela neškodný, čistě rostlinný a příjemně sladce chutnající glycerin.
  • Naše kapky vitamínu B12 jsou 100% veganské a bez alkoholu, stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy a lepku.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a kontaminanty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. Pokud nejste spokojeni s naším produktem nebo potřebujete pomoc a radu, kontaktujte nás.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem B12 (kapky). Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

na denní porci
(1 kapka)

NRV*
Vitamín B12

500 mcg

20000 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Glycerin (rostlinný), voda (demineralizovaná), methylkobalamin, 5'-deoxyadenosylkobalamin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapku denně a zapijte sklenicí vody.

Důležitá informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo světlo a mimo dosah malých dětí.

Kvalita - náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše výrobky vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na různé produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Samozřejmě, že všichni naši výrobci pracují v souladu s evropskými standardy kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, jakož i na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.