Vit4ever Ashwagandha KSM 66 Complex® - 180 kapslí

Novinka Tip
Značka: Vit4ever
649 Kč
Skladem

Ashwagandha KSM 66 Complex® + extrakt z černého pepře

Naše Ashwagandha KSM-66® je vyrobena speciálním výrobním procesem, ve kterém se extrakt Ashwagandhy získává pouze z kořenů, nikoli z listů. Tudíž je u KSM vyloučeno obsah toxického withanolidu A, který se nachází pouze v listech Ashwagandhy. Speciální extrakční metoda funguje zcela bez toxických nebo chemických rozpouštědel a je zcela bez škodlivých zbytků po extrakci.

 • Patentová forma extraktu KSM 66, takovýto kompletní extrakt je minimálně v poměru 12:1
 • Kapsle s obsahem extraktu z černého pepře s 95% pro nejlepší možnou biologickou dostupnost.
 • Extrakt Ashwagandha získaný speciálním výrobním procesem, při kterém se zpracovávají pouze kořeny a žádné listy. 
 • Speciální extrakční metoda funguje zcela bez toxických nebo chemických rozpouštědel a je zcela bez škodlivých zbytků po extrakci. 
 • Extrakt Ashwagandha KSM-66 s vysokým obsahem přírodních 5% withanolidu.
 • Komplex je 100% veganský a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).
 • Nezávisle laboratorně testováno na zatížení a kontaminaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashwagandha obecně

Ashwagandha (Withania somnifera) nebo spící bobule, zimní třešeň nebo indický ženšen, je druh rostliny z rodu Withania a v němčině znamená něco jako „vůně koně“, která má symbolizovat sílu rostliny. Rostlina pochází z Indie, Pákistánu a Afghánistánu a je tam již přes 3000 let léčivou rostlinou ajurvédské medicíny. Jejich nejdůležitější a nejkoncentrovanější aktivní složky se nacházejí v jejich kořenech a ne v listech, včetně především alkaloidů a withanolidů, díky nimž je rostlina ashwagandha tak oblíbená.

Chytrá směs Ashwagandha KSM-66® a organického prášku z kořene Ashwagandha!

Proč se obejít bez něčeho dobrého jen proto, že se nemůžete rozhodnout mezi 2 komponentami? To je přesně důvod, proč jsme se ve Vit4ever rozhodli pro chytrý mix organického prášku z kořene Ashwagandha a Ashwagandha KSM-66®!

Naše Ashwagandha KSM-66® je vyrobena speciálním výrobním procesem, ve kterém se extrakt Ashwagandha získává pouze z kořenů, nikoli z listů , takže lze také vyloučit, že withanolid A je obsažen v čistém extraktu KSM z Ashwagandhy. Speciální extrakční metoda funguje zcela bez toxických nebo chemických rozpouštědel a je zcela bez škodlivých zbytků po extrakci. Tím je zajištěno, že je získán extrakt, který má celé spektrum a všechny přirozené vlastnosti rostliny, aniž by bylo nutné slevovat z kvality nebo bezpečnosti. Extrakt Ashwagandha KSM-66® má navíc nejvyšší přírodní obsah withanolidu na světě 5%.

U Bio Ashwagandhy je největší prioritou malé slovo organický, které ze zákona zavazuje zemědělství, aby se z velké části obešlo bez synteticky vyrobených pesticidů, minerálních hnojiv a zeleného genetického inženýrství! Používáme pouze čistý prášek z kořene Ashwagandha s přirozeným spektrem účinných látek, který splňuje vysoký organický standard. Prášek z kořene Ashwagandha byl šetrně vysušen, jemně namlet a proto má stále svůj přirozeně vysoký obsah withanolidů 3,5 % a to bez vnějších vlivů zvenčí, jako je extrakce, stejně jako by měl být organický produkt s vysokými standardy kvality.

(Poznámka: Často dostáváme dotazy, proč na etiketě výrobku není uveden obsah withanolidu a zda je tedy 0. Absolutně tomu tak není, jedná se o zákonný požadavek, proto obsah withanolidu není včetně nutričních hodnot se mohou zobrazit, i když to zahrnuje 3,5 %)

Ashwagandha KSM-66® Complex podrobně:

Denní porce 2 kapslí Ashwagandha KSM-66® Complex vám nabízí 1050 mg, skládající se ze 750 mg organického prášku Ashwagandha a 300 mg extraktů z kořene Ashwagandha (KSM-66®), s obsahem withanolidu 15 mg, což je 5 %. Kromě toho jsme optimalizovali naše komplexní kapsle Ashwagandha KSM-66 extraktem z čistého černého pepře (95% piperin), abychom zajistili nejlepší možnou biologickou dostupnost.

Kromě toho používáme 100% veganský a rostlinný obal HPMC kapslí a zcela se zříkáme škodlivých a sporných plniv a separačních činidel.

Přehled nejdůležitějších vlastností

 • 180 veganských kapslí s obzvláště vysokou dávkou 1060 mg na denní dávku. Prémiový komplex se 2 sloučeninami Ashwagandha a extraktem z černého pepře. Denní dávka 2 kapslí obsahuje: 750 mg organického prášku ashwagandha, 300 mg extraktu z kořene ashwagandha 12:1 KSM-66 & 10 mg extraktu z černého pepře (z toho 95 % piperinu). Vystačí na celé 3 měsíce.
 • Náš přírodní komplex Ashwagandha kombinuje značkovou surovinu KSM-66 s organickým práškem z kořene Ashwagandha. KSM-66 se vyznačuje zvláště vysokou kvalitou a standardizovaným obsahem 5% účinných látek withanolidů. Pro náš organický prášek Ashwagandha používáme originální "Withania Somnifera", která je čerstvě vypěstována a sklizena v Indii.
 • Naše vysokodávkové kapsle Ashwagandha neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny, plnidel a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Doplněk stravy (NEM) s organickým práškem Ashwagandha + extrakt z kořene Ashwagandha. Tento produkt není léčivý přípravek.

Složení:

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV*
Organický prášek z kořene Ashwagandha

750 mg

**

Extrakt z kořene Ashwagandha (KSM-66)

300 mg

**

   obsahující sanolidy

15 mg

**

Extrakt z černého pepře

10 mg

**

   z toho piperin

9,5 mg

**


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Organický prášek z kořene Ashwagandha, extrakt z kořene Ashwagandha 12:1 KSM-66® (Withania somnifera, obsahující 5 % withanolidů), obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z černého pepře (obsahující 95 % piperinu).

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 2.12.2022
Nejlepší doplněk co znám,mám mnohem víc energie a se vším se snadněji vypořádám.Dávám 2 kapsle ihned po ránu .
5
S Avatar autora | 3.11.2021
Beru dopoledne kolem 11h když na mně jde první "krize". Cítím konstatní přísun energie bez "propadu" jako u kafe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.