GEN Ashwagandha Triple Complex - 120 kapslí

559 Kč
Skladem

Ashwagandha Triple Complex je bezprecedentní a jedinečný 4-složkový komplex ashwagandhy vyrobený ze 3 různých a vysoce kvalitních zdrojů ashwagandhy v kombinaci s extraktem černého pepře ve formě 95% čistého piperinu. 

 • 120 veganských kapslí
 • Prémiový komplex s extraktem z černého pepře. 
 • Použity vysoce koncentrované extrakty se standardizovaným obsahem withanolidů. 
 • Naše kapsle s extraktem Ashwagandha jsou 100% veganské
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Naše kapsle ashwagandha jsou nezávisle laboratorně testovány 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashwagandha obecně

Ashwagandha (Withania somnifera) je rostlinný druh z rodu Withania a v němčině znamená něco jako "vůně koně", který má symbolizovat sílu rostliny. Jiné známé názvy pro ashwagandha jsou také: spící bobule, zimní třešeň, rasayana bylina nebo indický ženšen. Jeho nejdůležitější a koncentrované rostlinné látky se nacházejí v kořenech a ne v listech, včetně alkaloidů a withanolidů, které činí rostlinu ashwagandha tak atraktivní.

Nachází se hlavně v Indii, Pákistánu, Afghánistánu a obecně v suchých oblastech Afriky a Číny. Ve východních oblastech našeho světa má svůj status léčivé rostliny již více než 3000 let a je pevně zakotvena v ajurvédské medicíně. Je však také nepostradatelný v Evropě a USA a těší se velké popularitě v mnoha lékařských a naturopatických oborech, stejně jako mezi sportovci jako doplněk stravy. 

Ashwagandha Triple Complex podrobně:

Organická Ashwagandha se vyznačuje zejména vysokým ekologickým standardem a souvisejícími požadavky. Například náš organický prášek z kořene ashwagandhy z čerstvé sklizně v Indii má přirozené spektrum účinných látek, nepodléhá žádnému extrakčnímu procesu a má svůj přirozený obsah withanolidů a živin díky obzvláště šetrnému zpracování.

Shoden® Ashwagandha Root Extract je čištěný a pečlivě vybraný extrakt ashwagandhy. Jedná se o patentovaný proces, který využívá celé spektrum withanolidových glykosidů = bioaktivní látka ashwagandhy k získání obsahu withanolidu 35%! Je to poprvé na světě, kdy bylo dosaženo tak vysoké koncentrace withanolidu. Toho bylo dosaženo použitím metody BIPS (Bioactive Ingredient Protection Systems), nové, patentované metody extrakce ashwagandhy.

Při této metodě jsou všechny aktivní molekuly zapouzdřeny tak, aby byly nejprve bezpečně uvolněny ve střevě. Tímto způsobem můžeme obejít kyselé pH žaludku. Extrakt z kořene ashwagandhy je čistý a standardizovaný extrakt, který se získává z kořene rostliny ashwagandha v extrakčním poměru 10:1 s enormně vysokým a laboratorně testovaným obsahem anolidu 10%. Extrakt z černého pepře ve formě 95% čistého piperinu je také považován za silný stimulátor aktivní složky nebo přírodní zesilovač živin a neměl by již chybět v žádném přírodním rostlinném produktu, aby se podpořila biologická dostupnost jednotlivých složek.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 120 veganských kapslí. Prémiový komplex se 3 sloučeninami ashwagandha a extraktem z černého pepře. 
 • Pro náš Ashwagandha Triple komplex používáme vysoce koncentrované extrakty se standardizovaným obsahem withanolidů.
 • Spoléháme se na značkovou surovinu společnosti Shoden, která má vysoký obsah 35% withanolidů.
 • Kromě toho náš komplex obsahuje extrakt z kořene ashwagandhy s poměrem 10: 1, který je také standardizován s 10% withanolidů.
 • Kapsle s extraktem Ashwagandha jsou 100% veganské a bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Naše kapsle ashwagandha byly nezávisle laboratorně testovány na jejich čistotu, stejně jako na kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonella a další relevantní testovací kritéria.
 • Všechny výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných továrnách v rámci EU. 

 

Doplněk stravy s ORGANIC ASHWAGANDHA PRÁŠEK, ASHWAGANDHA EXTRAKT + PIPERIN. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Za 4 kapsle

NRV*
Organický prášek Ashwagandha

2500 mg

**

Shoden® Ashwagandha kořenový extrakt

250 mg

**

z toho withanolides

87,5 mg

**

Ashwagandha kořenový extrakt

250 mg

**

z toho withanolides

25 mg

**

Extrakt z černého pepře

20 mg

**

z toho piperin

19 mg

**

Withanolidy celkem

112,5 mg

**


* Procentní podíl nutričních referenčních hodnot podle VO (EU) NR. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Organický prášek Ashwagandha, Shoden® ashwagandha kořenový extrakt 10:1 (obsahuje 35% withanolidů), extrakt z kořene ashwagandha 10:1 (obsahuje 10% withanolidů), obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z černého pepře (95% piperin).

Doporučený příjem: Užívejte 4 tobolky denně s cca 200 ml vody.

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou za vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: