Vit4ever Vitamin D3 10 000 IU + vitamin K2 200 mcg - 100 tablet

499 Kč
Skladem

Pro vlastní obnovu kostních buněk v těle, která udržuje naše kosti stabilní, tělo potřebuje životně důležité látky - zejména vitamín D3 a vitamín K2. Pokud jsou k dispozici v dostatečném množství, obnova kostních buněk funguje dlouhodobě dobře. Úroveň vitaminu D je však v této zemi příliš nízká u více než 80 procent mužů a více než 90 procent žen. Problémem je také příjem vitaminu K2, protože pouze několik málo populárních potravin obsahuje dostatečné množství vitaminu K2. 

  • 10000 IU vitaminu D3 + 200 µg vitaminu K2 menachinonu 7 - MK7 v tabletě, garantovaný obsah all-trans 100%.
  • Obzvlášť vysoká biologická dostupnost, díky použití patentované suroviny K2VITAL s potvrzenou all-trans hodnotou minimálně 99,5 + %. 
  • Vitamin K2 je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem (rostlinného původu). 
  • Náš vitamín D3 je šetrně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou úroveň čistoty.
  • Nezávisle laboratorně testovaný obsah účinných látek (obsah D3, K2 a All Trans)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín D3 a vitamín K2 – důležitá týmová práce?

Jak vitamín D3, známý jako sluneční vitamín, tak i dosti neznámý vitamín K jsou považovány za důležité vitamíny pro lidský organismus. Užitečná může být kombinace vitaminu D3 a vitaminu K2, protože vitaminy K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu. Když se užívají doplňky vitaminu D, tělo produkuje bílkoviny, které jsou nezbytné pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však mohou být aktivovány pouze dostatečným množstvím vitamínu K2, což znamená, že zvýšený přísun D3 má za následek i zvýšenou potřebu vitamínu K2.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • kombinovaný přípravek, 10000 IU vitaminu D3 + 200 µg vitaminu K2 menachinonu 7 - MK7 v tabletě, garantovaný obsah all-trans 100%.
  • Abychom zaručili obzvlášť vysokou biologickou dostupnost, používáme značkovou surovinu K2VITAL s potvrzenou all-trans hodnotou minimálně 99,5 + %. Vitamin K2 je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem (rostlinného původu). Náš vitamín D3 je šetrně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou úroveň čistoty.
  • Náš vitamin D3 + K2 neobsahuje nežádoucí přísady, jako jsou separační činidla, stearát hořečnatý, příchutě, barviva nebo konzervační látky. Náš produkt je samozřejmě také bez laktózy, želatiny a lepku.
  • Nezávisle laboratorně testovaný obsah účinných látek (obsah D3, K2 a All Trans), stejně jako nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Prémiové suroviny Vit4ever

Při výběru surovin pro naše tablety vitaminu D3 + K2 zakládáme výhradně na použití kvalitních a prověřených značkových surovin s absolutní čistotou!

S naším vitamínem K2 sázíme na prémiovou surovinu K2VITAL! Je prokázáno, že K2VITAL je nejbezpečnější a nejčistší vitamín K2 s potvrzenou all-trans hodnotou 100%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), v USA získal status sGRAS a získává se z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní.

Pro náš vitamín D3 používáme medicinální cholekalciferol, který je šetrně extrahován z lanolinu. Vitamín K2 i vitamín D3 získáváme přímo od Kappa Bioscience. 

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3 + vitamín K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 10 denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

10 000 IU (250 mcg)

5000 %

Vitamín K2

200 mcg

267 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Cholekalciferol (vitamin D3), mikrokrystalická celulóza (plnivo), menachinon MK-7 (K2VITAL, All-trans 99 +%).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu vcelku a zapijte vodou každý 10. den. To odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500 % NRV).

Důležitá informace: Pokud užíváte antikoagulační léky, poraďte se před jejich užíváním se svým lékařem. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Drž se dál od dětí! Nevhodné těhotné ženy a kojící matky. Uchovejte v chladu a suchu.

5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 25.1.2024
Vůbec netuším zda to pocituji. 😊
3
JT Avatar autora | 23.5.2023
Díky, jsem velmi spokojen a těším se na další spolupráci 😃👍
5
PP Avatar autora | 22.2.2023
Spokojenost,nakupuji opakovaně. Doporučuji.
5
BS Avatar autora | 25.2.2022
Produkt za velmi dobrou cenu. Vyšší dávka 10 000 IU je doporučena jako prevence i při onemocnění covidem-19. Vitamín K2- MK7 zlepšuje vstřebávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.