Vit4ever Vitamin D3 Depot 20 000 IU 240 tablet

Novinka
Značka: Vit4ever
499 Kč
Skladem

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část se vstřebává potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo si přirozený vitamín D dokáže vyrobit samo, stačí mu přímé sluneční záření na kůži.

 • 240 tablet s vysokou dávkou 20 000 IU na tabletu. 
 • prémiový vitamín D3 šetrně extrahován z přírodního lanolinu. 
 • obzvláště vysoká biologická dostupnost a vysoká stabilita
 • laboratorně testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
 • tablety vitamínu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské.
 • samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O vitaminu D3

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část je absorbována potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo je schopné samo produkovat přírodní vitamin D, vše, co potřebuje, je přímé sluneční světlo na kůži. Bohužel takto si náš organismus dokáže utvořit vitamin D3 pouze v létě v určitou denní dobu!!! Až 80% západní populace trpí nedostatkem Vitaminu D3 a z toho plynoucími problémy s depresemi, úzkostí, stavem kostí, zhoršenou imunitou či hormonální nerovnováhou.

Náš tip: Při užívání vyšších dávek než 400 IU doporučujeme současně suplementovat vitamin K2-7. Vitamín K2 zabraňuje kalcifikaci cév, která může být spojena s vyšším užíváním vitamínu D3. Vitamín K2 "očišťuje" cévy od vápníku a transportuje vápník do kostí.

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví) vitamínu D

 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzické obranyschopnosti)
 • přispívá k udržení normální funkce svalů
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k normálnímu vstřebávání / využití vápníku a fosforu
 • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 240 vysokodávkových tablet po 20 000 IU v jedné tabletě.
 • Náš prémiový vitamín D3 je šetrně extrahován z přírodního lanolinu.
 • Vitamin D3 z lanolinu má obzvláště dobrou biologickou dostupnost a vysokou stabilitu
 • Snadno se užívá redukované o 6 mm malé tablety. Jedna tableta každých 20 dní, což odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 μg (1000 IU, 500 % RHP).
 • Laboratorně testováno na obsah vitamínu D3, těžké kovy, plísně, E. coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
 • Test byl proveden nezávislou německou laboratoří certifikovanou podle DIN EN ISO/IEC 17025. Certifikát analýzy naleznete na obrázcích produktů.
 • Naše tablety vitamínu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské.
 • Tablety neobsahují stearan hořečnatý, aromata, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě GMO, laktózu, lepek a konzervační látky.

Vit4ever Vitamin D3 Depot 20 000 IU podrobně

Naše tablety vitamínu D3 jsou vyráběny v souladu s evropskými normami kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby se při výrobě používaly pouze přírodní prémiové suroviny. Náš vitamín D3 je šetrně a přirozeně extrahován z lanolinu (tuk z vlny). Lanolin má obzvláště vysokou biologickou dostupnost a velmi vysokou stabilitu.

Dávkování a Vlastnosti produktu

Každá 6 mm malá tableta s redukovaným plnivem obsahuje 20 000 IU vitamínu D3. Tablety vitaminu D3 jsou 100% vegetariánské, bez stearanu hořečnatého, bez želatiny, bez chuti, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervačních látek, bez GMO. 

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

Na 20 denní dávka
(1 tableta)

RHP*
Vitamín D3

20000 IU (500 μg)

10.000 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011.
** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.

Složení: Cholekalciferol (vitamín D3), mikrokrystalická celulóza.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu s vodou každý 20. den. To odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 μg (1000 IU, 500 % RHP).

Důležitá informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Kvalita - náš slib

Abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu, jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá tak dodržet náš náročný příslib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují podle evropských standardů kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, stejně jako na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou k dispozici ve formátu PDF.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.