Vit4ever Vitamin D3 Depot 10 000 IU 365 tablet

429 Kč
Skladem

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část se vstřebává potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo si přirozený vitamín D dokáže vyrobit samo, stačí mu přímé sluneční záření na kůži.

 • 365 tablet s vysokou dávkou s 10 000 IU na tabletu. 
 • prémiový vitamín D3 šetrně extrahován z přírodního lanolinu. 
 • obzvláště vysoká biologická dostupnost a vysoká stabilita
 • laboratorně testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
 • tablety vitamínu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské.
 • samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O vitaminu D3

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část se vstřebává potravou. V následujícím jsou uvedeny účinky vitaminu D na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté. 

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví) vitamínu D

 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzické obranyschopnosti)
 • přispívá k udržení normální funkce svalů
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k normálnímu vstřebávání / využití vápníku a fosforu
 • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů

 

Nejdůležitější na první pohled:

 • 365 tablet s vysokou dávkou s 10 000 IU na tabletu. 
 • Náš prémiový vitamín D3 je šetrně extrahován z přírodního lanolinu. Vitamin D3 z lanolinu má zvláště dobrou biologickou dostupnost a vysokou stabilitu
 • Jedna tableta každých 10 dní, to odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500 % NRV).
 • Laboratorně testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
 • Průzkum provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO / IEC 17025. Certifikát o analýze najdete na obrázcích produktů.
 • Naše tablety vitamínu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské. 
 • Tablety jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 

Vit4ever Vitamin D3 Depot 10 000 IU podrobně

Naše tablety vitaminu D3 jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby při výrobě byly použity pouze přírodní prémiové suroviny. Náš vitamín D3 se šetrně a přirozeně získává z lanolinu (tuk z vlny). Lanolin má zvláště vysokou biologickou dostupnost a velmi vysokou stabilitu.

 

 

Dávkování a vlastnosti produktu

10 000 IU vitaminu D3 je obsaženo v tabletě se sníženým obsahem plniva 8 mm. Tablety vitaminu D3 jsou 100% vegetariánské, bez stearátu hořečnatého, bez želatiny, bez příchutí, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů, bez geneticky modifikovaných přísad (GMO).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu vcelku a zapijte vodou každý 10. den. To odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500 % NRV).

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 10 denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

10 000 IU (250 µg)

5 000 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Cholekalciferol (vitamín D3), uhličitan vápenatý (pomůcka pro lisování), mikrokrystalická celulóza (plnivo), směs rýžového extraktu (uvolňovací činidlo).

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.