Vit4ever Vitamin D3 Depot 10 000 IU 365 tablet

469 Kč
Skladem

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část se vstřebává potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo si přirozený vitamín D dokáže vyrobit samo, stačí mu přímé sluneční záření na kůži.

 • 365 tablet s vysokou dávkou s 10 000 IU na tabletu. 
 • prémiový vitamín D3 šetrně extrahován z přírodního lanolinu. 
 • obzvláště vysoká biologická dostupnost a vysoká stabilita
 • laboratorně testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
 • tablety vitamínu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské.
 • samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O vitaminu D3

Vitamin D, známý také pod názvem cholekalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část je absorbována potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo je schopné samo produkovat přírodní vitamin D, vše, co potřebuje, je přímé sluneční světlo na kůži. Bohužel takto si náš organismus dokáže utvořit vitamin D3 pouze v létě v určitou denní dobu!!! Až 80% západní populace trpí nedostatkem Vitaminu D3 a z toho plynoucími problémy s depresemi, úzkostí, stavem kostí, zhoršenou imunitou či hormonální nerovnováhou.

Náš tip: Při užívání vyšších dávek než 400 IU doporučujeme současně suplementovat vitamin K2-7. Vitamín K2 zabraňuje kalcifikaci cév, která může být spojena s vyšším užíváním vitamínu D3. Vitamín K2 "očišťuje" cévy od vápníku a transportuje vápník do kostí.

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví) vitamínu D

 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzické obranyschopnosti)
 • přispívá k udržení normální funkce svalů
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k normálnímu vstřebávání / využití vápníku a fosforu
 • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 365 tablet s vysokou dávkou s 10 000 IU na tabletu. 
 • Náš prémiový vitamín D3 je šetrně extrahován z přírodního lanolinu. Vitamin D3 z lanolinu má zvláště dobrou biologickou dostupnost a vysokou stabilitu
 • Jedna tableta každých 10 dní, to odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500 % NRV).
 • Laboratorně testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
 • Průzkum provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO / IEC 17025. Certifikát o analýze najdete na obrázcích produktů.
 • Naše tablety vitamínu D3 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% vegetariánské. 
 • Tablety jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Vit4ever Vitamin D3 Depot 10 000 IU podrobně

Naše tablety vitaminu D3 jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby při výrobě byly použity pouze přírodní prémiové suroviny. Náš vitamín D3 se šetrně a přirozeně získává z lanolinu (tuk z vlny). Lanolin má zvláště vysokou biologickou dostupnost a velmi vysokou stabilitu.

Dávkování a vlastnosti produktu

10 000 IU vitaminu D3 je obsaženo v tabletě se sníženým obsahem plniva 8 mm. Tablety vitaminu D3 jsou 100% vegetariánské, bez stearátu hořečnatého, bez želatiny, bez příchutí, bez barviv, bez stabilizátorů, bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů, bez geneticky modifikovaných přísad (GMO).

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 10 denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

10 000 IU (250 µg)

5 000 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Cholekalciferol (vitamín D3), uhličitan vápenatý (pomůcka pro lisování), mikrokrystalická celulóza (plnivo), směs rýžového extraktu (uvolňovací činidlo).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu vcelku a zapijte vodou každý 10. den. To odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500 % NRV). 

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky. 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VV Avatar autora | 25.1.2024
Velice spokojen!!!!
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 26.2.2024
Dobrý den Vašku, moc děkujeme za pozitivní recenzi, vašeho hodnocení si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste s našimi produkty spokojený. Lukáš
5
IM Avatar autora | 10.9.2023
Zatím mám pocit, že to celkem pomáhá, neboli cítím se lépe.
5
JT Avatar autora | 6.3.2023
Bezva služby a spokojenost ????????????
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 9.3.2023
Dobrý den Jirko, děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si toho vážíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.