Nuvi Health Vitamín D3 5000 IU na kapku - 125 µg 50 ML

349 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vitamín D, známý také pod názvem Colecalciferol, se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část se vstřebává potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo je schopno produkovat si přírodní vitamín D samo, vše co potřebuje, je přímé sluneční světlo na kůži.

 • Kapky vitaminu D ve vysokých dávkách vám poskytnou 125 µg vysoce kvalitního vitaminu D3 na kapku. 
 • Jako doporučení ke spotřebě se doporučuje 1 kapka každých 5 dní, což odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500% NRV). 
 • Každá láhev obsahuje 1850 bohatých D3 kapek.
 • Vitamin D3 má velmi vysokou biologickou dostupnost díky vysoce kvalitnímu MCT oleji z kokosu. 
 • Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné dávkování.
 • Laboratorně testováno na obsah vitaminu D3, těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria. 
 • Kapky jsou jemně extrahovány z lanolinu, a proto jsou 100% vegetariánské. 
 • Kromě toho je D3 bez příchutí, barviv, stabilizátorů, stearátu hořečnatého a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a želatiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapky vitaminu D3

Celý život na Zemi, takže my lidé, stejně jako zvířecí a rostlinný svět, máme jedno společné - všichni k životu potřebujeme sílu a sluneční světlo, abychom mohli růst. V našem případě je to zvláště patrné z velmi zvláštního vitaminu, takzvaného slunečního vitaminu  D3.

Vitamín D, známý také pod názvem  Colecalciferol,  se podílí na mnoha důležitých metabolických procesech v našem těle, ale jen velmi malá část se vstřebává potravou. To však není tak tragické, protože naše tělo je schopno   produkovat si přírodní vitamín D samo, vše, co potřebuje, je přímé sluneční světlo na kůži.

Co vlastně vitamín D3 dělá?

Následující seznam uvádí účinky vitaminu D na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté.

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví)

Vitamín D

 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzická obrana)
 • přispívá k udržení normální funkce svalů
 • přispívá k udržení normálních kostí
 • přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu
 • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálních zubů
 • má svou roli v buněčném dělení

Prémiová kvalita z přírody

Vitamin D3 5000 od Nuvi Health jsou naprosto čisté 3 kapky vitaminu D s optimálním stupněm účinnosti, vyrobené z nejlepších přírodních surovin. Naše prémiové kapky vitaminu D3 mají velmi vysokou stabilitu a dlouhou trvanlivost díky použití prémiového lanolinu, který je jemně extrahován z lanolinu. Vzhledem k tomu, že vitamin D3 je v tucích rozpustný vitamín, naše kapky obsahují další MCT olej z kokosu, takže biologická dostupnost a absorpce účinné látky se opět zvýší a naše tělo je může optimálně využít. Náš tekutý vitamín D3 má velmi vysokou dávku 5 000 IU na kapku (125 µg / mcg).

 

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3 (tekutý). Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Za kapku
*% NRV
Vitamín D3
125 mcg
(5000 IU)
2 500


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), vitamín D (cholekalciferol).

Doporučený příjem: Každý 5. den vezměte 1 kapku se sklenicí vody. To odpovídá dennímu příjmu 25 μg (1000 IU, 500% RHP). Nepřekračujte doporučené dávkování.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.