Vitalvibe - HER BIOTICS™ 2.0 60 kapslí

Novinka Tip
Značka: Vitalvibe
699 Kč
Skladem

Her Biotics™ 2.0 jsou přírodním pomocníkem při výskytu ženských intimních potíží v pánevní oblasti. Tato unikátní směs je pečlivě sestavena z 6 probiotických kmenů, D-manózy a extraktu z brusinek a prebiotika inulínu. Brusinkový extrakt a D-manóza se osvědčily při problémech s močovými cestami nebo během vzniku vaginálních obtíží. Doplněk je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro dospělé ženy. 

 • Podporují rovnováhu střevního mikrobiomu, čímž jsou zároveň prospěšné pro imunitu
 • Prospívají správnému trávení
 • Pomáhají udržet intimní mikroflóru v rovnováze
 • Mohou být nápomocné při ženských nepříjemnostech jako svědění, podráždění, pálení, neobvyklý výtok či nepříjemný zápach
 • Pro dobrou kondici močového měchýře a močových cest
 • Pro zdravé vaginální prostředí
 • Jsou vhodné pro všechny (i pro muže), kdo trpí na zvýšenou citlivost močových cest

Detailní informace

Detailní popis produktu

Her Biotics™ 2.0 jsou přírodním pomocníkem při výskytu ženských intimních potíží v pánevní oblasti. Tato unikátní směs je pečlivě sestavena z 6 probiotických kmenů, D-manózy a extraktu z brusinek a prebiotika inulínu.

Směs byla vytvořena přímo na míru ženám a jejich intimnímu zdraví. Probiotika podporují zdravé zažívání, dobrou imunitu a mají výrazný vliv na celkové zdraví. Brusinkový extrakt a D-manóza se osvědčily při problémech s močovými cestami nebo během vzniku vaginálních obtíží. Doplněk je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro dospělé ženy.  

JAK TO FUNGUJE

Naše tělo je osídleno miliardami bakterií. Většina těchto mikroorganismů se projevuje vůči nám přátelsky. Prospívají například lepšímu trávení, podporují látkovou výměnu a mají kladný vliv na imunitní systém. Malé procento mikrobů představuje potenciální nebezpečí. Když je vše v rovnováze, nepociťujeme žádné potíže.

Při vychýlení harmonického fungování organismu může dojít k přemnožení patogenních mikroorganismů přímo v prostředí sliznic. Stává se to například vlivem stresu či prochladnutí, špatnou životosprávou, oslabenou imunitou, po léčbě antibiotiky nebo chybami ve výživě, typicky stravou obsahující přemíru cukru a nedostatek vlákniny, dále pak vlivem hormonálních změn a dokonce i přehnanou hygienou. Rizikem může být také časté střídání sexuálních partnerů.

V tomto momentě mohou nastat nepříjemné problémy s močovým měchýřem, močovými cestami nebo ženské vaginální potíže různého druhu.

Přírodní směs Her Biotics™ 2.0 byla speciálně vyvinutá k podpoře ženského organismu a intimního zdraví. Prostřednictvím 6 probiotických kmenů účinně harmonizuje střevní mikroflóru, a tím také imunitní systém. Brusinkový extrakt a D-manóza zabraňují přilnavosti bakterií ke stěnám močových cest. Jedná se o osvědčený podpůrný prostředek při diskomfortu v intimních partiích. 

Jsou podporou při nedostatku probiotik ve stravě

Probiotika by měla být přirozenou součástí naší stravy. V mnoha situacích nám však chybí. Her Biotics™ 2.0 mohou pomoci, když není vaše strava vyvážená, chybí vám vláknina a střevní mikroflóra se dostala do disbalance. Výsledkem totiž může být oslabená imunita a s ní související opakované problémy v oblastech intimních partií.


K ČEMU VŠEMU SE PROBIOTIKA HER BIOTICS™ 2.0 HODÍ?

 • Podporují rovnováhu střevního mikrobiomu, čímž jsou zároveň prospěšné pro imunitu
 • Prospívají správnému trávení
 • Pomáhají udržet intimní mikroflóru v rovnováze
 • Mohou být nápomocné při ženských nepříjemnostech jako svědění, podráždění, pálení, neobvyklý výtok či nepříjemný zápach
 • Pro dobrou kondici močového měchýře a močových cest
 • Pro zdravé vaginální prostředí
 • Jsou vhodné pro všechny (i pro muže), kdo trpí na zvýšenou citlivost močových cest

   Oceníte je například v těchto konkrétních případech…

   • Při prochladnutí a následných problémech s močovým ústrojím
   • Při cestování nebo když není možná tak dobrá hygiena
   • Chystáte-li se koupat v přírodních vodních nádržích
   • Během stresujícího období

   …ale zvažte tuto věc

   Přípravek obsahuje řadu silných účinných látek. Funguje jako skvělý pomocník, ale neměl by být užíván dlouhodobě.
   Při opakovaných infekcích byste se měla zaměřit na hledání skutečné příčiny a řešení kořenů problému. Může se jednat o dlouhodobý stres, oslabenou imunitu nebo vlivem výživové chyby.

   CO JE SOUČÁSTÍ HER BIOTICS™ 2.0

   • 6 probiotických kmenů, zahrnujících bifidobakterie a laktobacily, které podporují zdraví vaginálního i střevního mikrobiomu.
   • Brusinkový extrakt je osvědčený pomocník při problémech s močovými cestami.
   • D-Manosa (manóza) má původ v pečlivě vybraných ovocných plodech. Jedná se o přírodní látku, která snižuje přilnavost patogenních mikroorganismů k povrchu močových cest.
   • Prebiotikum inulín je specifickým typem rozpustné vlákniny, která má mnoho zdravotních benefitů. V tomto produktu je pro svůj prebiotický efekt, tj. stimulaci růstu probiotických bakteriálních kmenů.
   • Veganské kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Tento materiál je tvořen z výtažku z celulózy získané z dřevin. Neobsahují přidané soli, cukr, lepek, umělá barviva, chemická aditiva, konzervanty ani plnidla.

   DALŠI INFORMACE

   Složení:

   směs probiotických bakterií (Bifidobacterium longum longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus gasseriLactobacillus rhamnosus), brusinkový extrakt 4:1, D-manóza, prebiotika (inulín), kapsle z hydroxpropylmethylcelulózy.

   Účinná látka Množství látky v dávce (1 kapsle):
   Probiotika 26,5 mld. CFU*
   Brusinkový extrakt 4:1 150 mg
   D-manosa 150 mg
   Prebiotika (inulín) 67,5 mg

   * počet živých probiotických mikroorganizmů v době plnění kapsle

   Balení obsahuje 60 dávek. 

   Doporučené dávkování:

   1 kapsle denně, zapijte vodou nebo džusem. 

   Upozornění: 

   Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let. 

   Skladování:

   Skladujte na temném a suchém místě. Pro maximální životaschopnost prospěšných bakterií uchovávejte produkt po otevření v lednici. 

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole:

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole: