Vit4ever Lactase Depot 13000 - pro intoleranci laktózy a mléka 120 tablet

499 Kč
Skladem

Vit4ever Lactase obsahuje 120 veganských tablet, které nabízí neuvěřitelných 13 000 jednotek FFC čistého enzymu laktázy na tabletu. Je tedy schopen odbourat cca 21 g laktózy. Naše tablety Lactase 13 000 jsou navíc se sníženým obsahem plniva, snadno se polykají a neobsahují škodlivé a nepotřebné přísady. Díky značkové surovině Sepismart s unikátní technologií Slow Release Technology mají naše tablety laktázy depotní účinek, takže se cenný enzym laktáza uvolňuje do těla velmi pomalu a postupně.

 • 120 tablet s vysokou dávkou 13 000 FCC jednotek na tabletu.
 • Laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Bez antibiotik a hormonů a samozřejmě bez hořečnatých solí a mastných kyselin
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Bez nežádoucích přísad a jsou 100% veganské
 • Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Laktóza 13000

"U jedinců, kteří mají problémy s trávením laktózy, laktáza zlepšuje trávení laktózy" (Health Claim Regulation).

Na rozdíl od potravinové alergie je intolerance laktózy intoleranční reakcí, která se nespouští imunologicky. Laktóza (mléčný cukr) je mimo jiné hlavním sacharidem v mléce a mléčných výrobcích. Tento sacharid = disacharid se skládá ze 2 monosacharidů = glukózy (hroznový cukr) a galaktózy (slizový cukr). Laktóza je ve střevě štěpena enzymem laktáza na tyto dva monosacharidy, aby byla následně absorbována střevní sliznicí tenkého střeva. Pokud však „naše“ tělo není schopno produkovat enzym laktázu, může to rychle vést k problémům v trávicím traktu.

Úplné odříkání však není nutné, protože mnoho lidí určité množství laktózy toleruje, zvláště pokud je příjem rozložen do dne a společně s dalšími potravinami. Přesto by ti, kterých se to týká, měli věnovat pozornost několika věcem:

 • Alternativně by se měly používat více fermentované mléčné výrobky jako: jogurt, kefír, kyselé mléko, sýr z kyselého mléka.
 • Mnoho hotových výrobků a léků obsahuje „skrytou laktózu“ a z tohoto důvodu je třeba vždy pečlivě číst složení.
 • Nyní existuje mnoho bezlaktózových mléčných výrobků a jejich alternativ. Zde je laktóza již při výrobě štěpena na glukózu a galaktózu a nelze očekávat žádné negativní reakce.
 • Čím více se vyhýbáte mléčným výrobkům, tím více vápníku by mělo pocházet z jiných zdrojů, jako jsou: kapusta, brokolice, špenát, sardinky, krabi nebo tofu.

Přehled nejdůležitějších vlastností

 • 120 tablet s vysokou dávkou s 13 000 FCC jednotkami na tabletu.
 • Laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria. Bez antibiotik a hormonů a samozřejmě bez hořečnatých solí mastných kyselin (stearát hořečnatý), příchutí, stabilizátorů a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
 • Naše laktázové tablety neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez laktózy, lepku a bez konzervantů.
 • Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky stravy za férový poměr cena/výkon. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU.

Vit4ever Laktóza 13 000 podrobně

Vit4ever Lactase 13 000 obsahuje 120 veganských tablet v balení a nabízí vám neuvěřitelných 13 000 jednotek FFC čistého enzymu laktázy na tabletu. Je tedy schopen odbourat cca 21 g laktózy. Naše tablety Lactase 13 000 jsou navíc se sníženým obsahem plniva (velmi malé), snadno se polykají a neobsahují škodlivé a nepotřebné přísady. Díky značkové surovině Sepismart s unikátní technologií Slow Release Technology mají naše tablety laktázy depotní účinek, takže se cenný enzym laktáza pomalu uvolňuje do těla.

Doplněk stravy (NEM) s laktázou. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

V jedné tabletě

RHP*
Laktáza

13 000 jednotek FCC

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011.
** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Hydroxypropylmethylcelulóza, laktáza, Sepismart SR (xanthanová guma, arabská guma)

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu bezprostředně před nebo během konzumace produktů obsahujících laktózu. Maximálně 5 tablet denně.

Důležité informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí.

Minimální trvanlivost: 05.2025

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu bezprostředně před nebo během konzumace produktů obsahujících laktózu. Maximálně 5 tablet denně.

Kvalita – náš slib

Pro zajištění  nejvyšší možné kvality jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Holandsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá dodržet náš náročný slib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují  podle evropských norem kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše produkty necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu a také na obsah účinných látek. Všechny výsledky vám zpřístupňujeme jako PDF.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.