Vit4ever D-mannose - manóza 180 tobolek - 750mg

799 Kč
Skladem

D-manóza je jednoduchý cukr nejčastěji užívaný při zánětech močového měchýře a močových cest. U odborné veřejnosti je uznáván jako jeden z nejlepších výživových doplňků používaných ke zdraví močových cest. 

  • XL výhodné balení
  • Bezkonkurenční cena na trhu
  • Přírodní D-MANNÓZA získávána šetrným a přirozeným výrobním procesem. 
  • Vyrobena z kukuřice bez GMO. 
  • Vegan a bez nežádoucích přídavných látek
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever D-mannose - manóza 180 tobolek

Manóza, známá také jako D-manóza, je přirozeně se vyskytující jednoduchý cukr, který úzce souvisí s glukózou a tělo si ho produkuje pouze v malém množství, je nestravitelný, obaluje močovou trubici, zabraňuje uchycení, váže a následně vylučuje bakterie které jsou zodpovědné za záněty močového měchýře. Je součástí každého kvalitního výrobku na zdraví močových cest které si nejčastěji kupujeme v lékárnách. 

  • Pomáhá při zánětlivém onemocnění močových cest.
  • Udržuje zdraví močového měchýře.
  • Působí rychle a efektivně u běžných zánětů močových cest.

Doplněk stravy (NEM) s D-manózou. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty
Na denní dávku (2 kapsle)
*% NRV
D-manóza
1 500 mg
-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování: Pro prevenci - Užívejte 2 kapsle denně ve večerních hodinách s dostatečným množstvím tekutiny. Při zánětu nebo pocitu, že se "něco" začíná dít - 3 kapsle 3-4 x denně ideálně v rozestupech 4h. Nejdůležitější je ranní a večerní dávka před spaním.   

               
Složení:
 D-manóza, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné kapsle), protispékavá látka: směs rýžového extraktu.

Důležité informace: 
Tento výrobek nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Produkt musí být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 2.3.2022
Opravdový pomocník při zánětech močových cest a navíc ve výhodném balení !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.