Nuvi Health Vitamín A - Kapky retinolu s vitamínem A - 5000 IU (1500 μg) 50 ml

319 Kč
Skladem

Kapky vitamínu A od Nuvi Health jsou naprosto čisté a vysokodávkové kapky vitamínu A v prémiové kvalitě. Vzhledem k tomu, že vitamín A je vitamín rozpustný v tucích, naše kapky obsahují navíc MCT OLEJ z kokosu, takže biologická dostupnost a vstřebávání vitamínu A je dále zvýšena a může být tělem lépe absorbován. Naše kapky vitaminu A vám poskytnou 1500 μg retinolu (5000 IU mezinárodních jednotek, 187 % RHP) v denní dávce (3 kapky). 

 • 1500 μg retinolu (5000 IU mezinárodních jednotek, 187 % RHP) v denní dávce (3 kapky).
 • Kvalitní pipeta vyrobená z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.
 • Vysoká biologická dostupnost díky kvalitnímu MCT oleji z kokosu
 • Naše kapky s vitamínem A jsou 100% veganské, bez protispékavých látek, jako je stearan hořečnatý, bez želatiny, bez příchutí, barviv, stabilizátorů
 • Bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů, bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin A podrobně

Vitamin A patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a je nezbytný pro lidské tělo. Termín vitamin A označuje řadu přírodních a syntetických látek, které mají biochemicky příbuznou strukturu. Vitamin A obsahuje několik látek rozpustných v tucích, jako je retinol, retinal, kyseliny retinové, retinylpalmitát a další. Retinol je nejznámější formou. Většina doplňků vitaminu A obsahuje prekurzor vitaminu A ß-karoten. Tento rostlinný prekurzor však musí být tělem přeměněn s velkými náklady, a proto nemůže být vždy tělem optimálně absorbován. Kapky Nuvi Health Vitamin A jsou k dispozici v přírodní formě retinolu, který má obzvláště vysokou biologickou dostupnost, a proto může být tělem optimálně absorbován.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Naše vysoké dávky vitaminu A vám poskytnou 1500 μg retinolu (5000 IU mezinárodních jednotek, 187 % RHP) v denní dávce (3 kapky).
 • Každá lahvička obsahuje 1700 kapek bohatých na vitamín A. 
 • Abychom zajistili vynikající biologickou dostupnost, rozpouštíme vitamín A rozpustný v tucích ve vysoce kvalitním MCT oleji z kokosu.
 • Naše kapky s vitamínem A jsou 100% veganské, bez protispékavých látek, jako je stearan hořečnatý, bez želatiny, bez příchutí, barviv, stabilizátorů a samozřejmě: bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů, bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).

Účinek vitaminu A

Níže jsou uvedeny prokázané účinky vitaminu A na člověka Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Vitamín A

 • přispívá k udržení normálního zraku
 • přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • má funkci v buněčné specializaci

Kapky s vysokou dávkou vitaminu A

Kapky vitamínu A od Nuvi Health jsou naprosto čisté a vysokodávkové kapky vitamínu A v prémiové kvalitě. Vzhledem k tomu, že vitamín A je vitamín rozpustný v tucích, naše kapky obsahují navíc MCT OLEJ z kokosu, takže biologická dostupnost a vstřebávání vitamínu A je dále zvýšena a může být tělem lépe absorbován. Naše vysoké dávky vitaminu A vám poskytnou 1500 μg retinolu (5000 IU mezinárodních jednotek, 187 % RHP) v denní dávce (3 kapky). Každá lahvička obsahuje 1700 kapek bohatých na vitamín A. Vysoce kvalitní pipeta vyrobená z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.

Doplněk stravy (NEM) s vitaminem A (tekutý). Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

na denní dávku
(3 kapky)

RHP*
Vitamín A

1500 μg (5000 IU)

187 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složky: MCT olej (MCT = triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), retinylpalmitát (vitamín A).

Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapky denně neředěné.

Důležité informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.