Nuvi Health Premium Vitamin Complex - K2VITAL®, Kapky vitaminu A + D3 + K2 - 50 ML

Tip Imunita
Značka: Nuvi Health
639 Kč
Skladem

Vitaminy D3 a K jsou důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitaminu D3 a vitaminu K2 může být užitečná, důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu a poté mohou vzájemně synergicky fungovat. Celé je to završeno vitamínem A, který nejen díky svým vlastnostem rozpustným v tucích výborně funguje s vitamínem D3 a K2, ale také opět zlepšuje jeho potenciál.

  • Vysoce dávkované 125 mcg (400 IU) vitaminu A, 25 mcg (1000 IU) vitaminu D3 a 20 mcg vitaminu K2 (K2VITAL)
  • Pro obzvláště vysokou stabilitu a biologickou dostupnost jsou vitamíny A, D a K rozpuštěny ve vysoce kvalitním MCT oleji z kokosu.
  • Používáme velmi kvalitní vitamín K2 (K2VITAL od společnosti Kappa). 
  • Laboratorně testovaný obsah 99,7 +% All Trans a je rostlinného původu. 
  • Vitamin D3 je v přírodní formě obsažen jako cholekalciferol, který je jemně extrahován z lanolinu. 
  • Obsahuje také vitamín A, který je vynikajícím doplňkem vitamínů D3 a K2.
  • Vegetariánské a bez nežádoucích přísad
  • 50ml - 1700 kapek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin A, D3 & K2 = týmová hra

Známý vitamin D3 i dosti neznámý vitamín K jsou důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitaminu D3 a vitaminu K2 může být užitečná,  důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu a poté mohou vzájemně synergicky fungovat. Celé je to završeno vitamínem A, který nejen díky svým vlastnostem rozpustným v tucích výborně funguje s vitamínem D3 a K2, ale také opět zlepšuje jeho potenciál.

Protože vitamin D3 vždy tvoří základ kombinovaného přípravku, je obzvláště důležité zpracovat jej pomocí vysoce kvalitního nosiče. Vitamín A, vitamín D3 a vitamín K jsou vitamíny rozpustné v tucích, které tělo dokáže optimálně vstřebat pouze v doprovodu zdroje tuku / oleje. Z tohoto důvodu používáme v Nuvi Health pouze  vysoce kvalitní MCT olej (triglyceridový olej se středně dlouhým řetězcem) z kokosu s farmaceutickou čistotou (ph.Eur.)  Jako nosič našich kapek A + D3 + K2 jako účinnou látku má nejvyšší biologickou dostupnost a může být tělem využito co nejrychleji.

Prémiové suroviny

Při výběru surovin pro naše kapky vitaminu A + D3 + K2 spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou! Jako cholekalciferol používáme pouze vitamín D3 v jeho přirozené formě, který byl jemně extrahován z lanolinu. Náš vitamín A je dostupný jako retinol s dobrou biologickou dostupností.

U našeho vitamínu K2 spoléháme na  prvotřídní surovinu K2VITAL! K2VITAL je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamín K2 s potvrzenou hodnotou all-trans nejméně 99,7 +%.  Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status GRAS v USA a je extrahován z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního postupu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je jediným MK-7 s publikovanými bezpečnostními údaji.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem A, vitamínem K2 a vitamínem D3 (tekutý). Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapku NRV *
Vitamín A.

120 µg (400 IU)

15

Vitamín K2

20 µg

27

Vitamín D3

25 µg (1000 IU)

500


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), retinylpalmitát (vitamín A), cholekalciferol (vitamín D3 z lanolinu), menachinon-7 (K2VITAL®, 99 +% All-Trans).

Doporučené dávkování: užívejte 1 neředěnou kapku denně.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.