Vit4ever Vitamin K2 MK7-200 µg - 50 ML

Novinka Tip
Značka: Vit4ever
599 Kč
Skladem
Kapky vitaminu K2 od Vit4ever jsou naprosto čisté kapky s optimálním stupněm účinnosti, vyrobené z nejlepších ingrediencí. Vitamín K je vitamín rozpustný v tucích, který může být optimálně absorbován tělem, pouze pokud je doprovázen zdrojem tuku / oleje. Z tohoto důvodu používáme v Nuvi Health pouze vysoce kvalitní MCT olej (triglyceridový olej se středně dlouhým řetězcem) z kokosu s farmaceutickou čistotou.
  • Ve vysoké dávce 200 µg (mcg) vitaminu K2 na denní dávku (10 kapek).
  • Pro naši K2 používáme značkovou surovinu K2VITAL od společnosti Kappa. Menaquinone 7, který pochází z Norska
  • Laboratorně testovaný obsah all-trans alespoň 99,5% a je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem.
  • Pro obzvláště vysokou stabilitu a biologickou dostupnost rozpouštíme v tucích rozpustný vitamín K ve vysoce kvalitním oleji MCT z kokosu.
  • Laboratorně testováno na čistotu a kvalitu našeho vitamínu K2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 od Vit4ever

Kapky vitaminu K2 od Vit4ever jsou naprosto čisté kapky s optimálním stupněm účinnosti, vyrobené z nejlepších ingrediencí. Vitamín K je vitamín rozpustný v tucích, který může být optimálně absorbován tělem, pouze pokud je doprovázen zdrojem tuku / oleje. Z tohoto důvodu používáme ve Vit4ever pouze vysoce kvalitní MCT olej (triglyceridový olej se středně dlouhým řetězcem) z kokosu s farmaceutickou čistotou (ph. Eur.) jako nosič pro naše kapky K2, protože účinná látka má nejvyšší biologickou dostupnost a tělo ji může využít co nejrychleji. Kapky jsou 100% bez škodlivých přísad, neobsahují žádné alergeny a nemusí se rozkládat jako tablety nebo kapsle. Je také jednodušší použít pro lidi, kteří se raději vyhýbají tabletám nebo kapslím.

Prémiové suroviny

Při výběru surovin pro naše kapky K2 spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou! U našeho vitaminu K2 spoléháme na  prvotřídní surovinu K2VITAL!  K2VITAL je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamín K2 s potvrzenou hodnotou all-trans nejméně 99,5 +%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status GRAS v USA  a je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem. Má prokázanou biologickou dostupnost a je jediným MK-7 s publikovanými bezpečnostními údaji.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

na 10 kapek

NRV*
Vitamín K2

200 mcg

27 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), vitamín K2 MK-7 All-Trans (K2VITAL®).

Doporučené dávkování: Užívejte 10 kapek denně.

Minimální trvanlivost: 04.2025

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Kvalita - náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše výrobky vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na různé produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Samozřejmě, že všichni naši výrobci pracují v souladu s evropskými standardy kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, jakož i na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou pro Vás k dispozici ve formátu PDF.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JO Avatar autora | 2.7.2023
Začala jsem užívat, spokojenost
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 19.8.2023
Dobrý den Jano, děkujeme za recenzi, jsme velmi rádi, že jste s produktem spokojená. Lukáš
5
Avatar autora | 19.7.2022
Spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.