Vit4ever Colon Flora komplex - 180 kapslí

349 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vit4Ever COLON FLORA COMPLEX vyniká svým koordinovaným a dobře promyšleným složením. Komplex se skládá z celkem 14 veganských účinných látek, které obsahují bakterie mléčného kvašení, vitamíny, minerály a spousty dalších rostlinných látek s vysokým extrakčním poměrem.

  • 180 veganských a vysokodávkovaných kapslí
  • 100% veganské s rostlinnou HPMC kapslí
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a další testovací kriteria
  • bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLON FLORA COMPLEX - 180 kapslí se 14 účinnými látkami

Náš imunitní systém je obranným štítem našeho těla, je nezbytný, a proto životně důležitý. Jeho úkolem je chránit nás před patogeny v podobě mikrobů = mikroorganismů jako jsou viry, bakterie, plísně, paraziti, ale i toxiny a změny maligních buněk a pomáhat hojit vnější i vnitřní zranění. Z tohoto důvodu je také známý jako obranný systém proti pronikání patogenů. Zdravé tělo může rozlišovat mezi "cizími / špatnými" viry a bakteriemi, stejně jako "dobrými", jako jsou střevní bakterie.

Naše střeva jsou jedním z orgánů, které nejen plní velmi důležité funkce v našem těle, ale také jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů našeho imunitního systému. Na jedné straně má střevo funkci trávení (zpracování) dodávaných potravin a mimo jiné zajišťuje, aby makro a mikroživiny obsažené v něm také dorazily do našeho organismu. Na druhou stranu, kromě bilionů mikroorganismů, je domovem vlastního imunitního a nervového systému. Takže jednoduše řečeno, dalo by se říci, že pokud se daří střevům, daří se dobře i nám!

Nesprávná strava (s vysokým obsahem cukru/nízkým obsahem vlákniny), stres, léky, ale i různé vlivy prostředí mohou vyvést naše střeva z rovnováhy, poškodit střevní flóru a být příčinou zdravotních problémů. Z tohoto důvodu je o to důležitější zajistit, aby se o naši střevní flóru pečovalo a udržovala se v rovnováze.

Komplex flóry tlustého střeva:

Vit4Ever COLON FLORA COMPLEX zde nabízí řadu výhod a vyniká především svým koordinovaným a dobře promyšleným složením. Komplex obsahuje celkem 14 veganských účinných látek, které se skládají z bakterií mléčného kvašení, vitamínů, minerálů a různých rostlinných látek s vysokým extrakčním poměrem.

S každým balením COLON FLORA COMPLEX obdržíte 180 veganských a vysokodávkovaných kapslí po dobu 6 týdnů užívání, pokud užíváte 4 tobolky denně. Dále používáme 100% veganskou a rostlinnou HPMC kapsli a zcela se vyhýbáme škodlivým a pochybným plnivům a protispékavým látkám. 

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • Naše kapsle jsou 100% veganské.
  • Jsou bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a kontaminanty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. Pokud nejste spokojeni s naším produktem nebo potřebujete pomoc a radu, kontaktujte nás.

DOPLNĚK STRAVY PRO TRÁVENÍ. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

Za denní porci

NRV*
Psyllium plevy

560 mg

-

Lactobacillus Acidophilus

3 miliardy (3 x 109 CFU) †**

-

Brusinkový extrakt

224 mg

-

Vitamín C

80 mg

100
Vápník

144 mg

18
Extrakt z aloe vera

20 mg

-

Glukomannan

100 mg

-

Inulinového 200 mg

-

Extrakt ze semen badyánu 20 mg

-

Extrakt ze semen fenyklu 20 mg

-

Extrakt z kořene rebarbory 20 mg

-

Skutečný extrakt z kořene lékořice

20 mg

-

Extrakt z ovoce rakytníku řešetlákového

20 mg

-

Extrakt z kořene hořečku žlutého

20 mg

-


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.

Doporučené užívání: 2 x 2 kapsle denně nalačno. Užívejte s velkým množstvím tekutiny.

Složení: Psyllium plevy, obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, uhličitan vápenatý, brusinkový extrakt 36:1, inulin, plnivo: extrakt z rýže, extrakt z kořene konjaku (z toho 95% glukomannanu), kyselina askorbová, extrakt z aloe vera 200:1, extrakt ze semen badyánu 10:1, extrakt ze semen fenyklu 10:1, extrakt z kořene rebarbory 10:1, extrakt z kořene pravé lékořice 10:1, extrakt z plodů rakytníku řešetlákového 4:1, extrakt z kořene hořce žlutého 10:1, lactobacillus acidophilus.

Důležitá informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah malých dětí.

Kvalita - náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše výrobky vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na různé produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Samozřejmě, že všichni naši výrobci pracují v souladu s evropskými standardy kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, jakož i na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.