Vit4ever Enzyme Complex Intenso - 120 tobolek

549 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Vzhledem k tomu, že náš trávicí trakt je nesmírně složitý systém, měly by tomu také odpovídat doplňky stravy, které užíváme. Z tohoto důvodu se náš enzymový komplex Intenso skládá z koordinovaných a 100% přírodních složek, které dohromady vykazují vzájemnou synergii. Rostlinná látka rutin (střeva) ve spojení s extraktem z kořene hořce (žaludeční kyselina / střeva), betain (žaludek / střeva / energetický metabolismus) a naše enzymová směs, která se skládající z 15 různých enzymů tvoří opravdu jedinečnou kombinaci!

 • 120 vysokodávkových kapslí s 18 aktivními složkami včetně směsi enzymů,
 • s obsahem bioflavonoidu rutinu, hořké substance extraktu z kořene hořce a derivátu aminokyseliny betain HCL. 
 • Použití veganských a enterosolventních kapslí (Bright JC Caps)
 • Naše tablety trávicích enzymů neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. 
 • Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez laktózy, lepku a bez konzervantů.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Enzyme komplex Intenso

Enzymy jsou proteiny/proteinové sloučeniny, které přebírají kontrolu nad každým metabolickým procesem v našem organismu, přičemž každý enzym má jiný úkol, jako je štěpení bílkovin na aminokyseliny nebo štěpení triglyceridů na volné. mastné kyseliny. Bez ohledu na to, zda jde o štěpení tuků, sacharidů nebo bílkovin, enzymy vždy udávají tón! Bez enzymů bychom nemohli přežít, protože naše tělo by nevědělo, jak rozložit potravu na jednotlivé složky.

Ve chvíli, kdy sníme jídlo, začnou pracovat první enzymy. Dalo by se to také jednoduše vyjádřit: enzymy jsou „průvodci, kteří určují, kam jít“ a jsou přítomny v každé buňce našeho těla, kde slouží jako katalyzátory a také jako regulátory. Samotné enzymy se v našem těle nespotřebovávají, protože jsou zde „jen“ k tomu, aby rozdělovaly živiny a řídily a urychlovaly reakce v našem těle a tím regulovaly četné metabolické reakce (hromadění, rozpad, přeměny).

Pokud jeden nebo i více z těchto procesů již z jakéhokoli důvodu nefunguje na 100 %, naše tělo se rychle dostane do nerovnováhy a to může vést k vážným následkům. I když jsou enzymy vždy přítomny, jejich vlastní produkce s věkem klesá, což bohužel znamená, že různé metabolické procesy jsou pomalejší!

Upozornění: Enzymové přípravky je třeba užívat vždy s jídlem!

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 120 vysokodávkových kapslí s 18 aktivními složkami včetně směsi enzymů, bioflavonoidu rutinu, hořké substance extraktu z kořene hořce a derivátu aminokyseliny betain HCL. Použití veganských a enterosolventních kapslí (Bright JC Caps), aby se enzymy mohly vyvinout zcela bez ztráty ve střevě.
 • Vysokodávkovaný komplex trávicích enzymů obsahuje směs enzymů s následujícími enzymy: proteáza, směs celulázy, beta glukanáza, glukoamyláza, diastáza, laktáza, směs lipázy, bromelain, papain, pektináza, xylanáza alfa galaktosidóza, dipeptidylpeptidáza, fytáza, hemiceluláza. Enzymový komplex byl navíc doplněn o betain hydrochlorid, extrakt z pupenů Sophora japonica 6:1 (obsahuje 95 % rutinu) a extrakt z kořene hořce 5:1.
 • Naše tablety trávicích enzymů neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez laktózy, lepku a bez konzervantů.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky stravy za férový poměr cena/výkon. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko.

Doplněk stravy (NEM) s enzymy + betain HCL. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní porci

(2 kapsle)

NRV*
Betain HCL

400 mg

**

rutina

200 mg

**

Celospektrální směs enzymů

 

 

proteáza:

Proteáza 140 000

Proteáza 3.0 50 SAPU

Celulázová směs 4000 CU

Beta glukanáza 8 BGU

Glukoamyláza 3670 DU

Diastáza 5000 DP

Lipase Blend 4770 FIP

Bromelain 200 GDU

papain 3300 TU

Pektináza 100-end PGU

Xylanáza 1200 XU

Alfa galaktosidóza 200 GALU

Peptidáza 50 DPPIV

Fytáza 20 FTU

Hemiceluláza 3000 HCU

200 mg

**

Extrakt z kořene hořce

100 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Betain hydrochlorid, extrakt z pupenů Sophora japonica 6:1 (obsahuje 95 % rutinu), obal rostlinné kapsle (JC CAPS): (hydroxypropylmethylcelulóza, gellan), směs enzymů proteázy s plným spektrem (proteáza, směs celulázy, beta glukanáza, glukoamyláza Diastáza, laktáza, směs lipázy, bromelain, papain, pektináza, xylanáza alfa galaktosidóza, dipeptidylpeptidáza, fytáza, hemiceluláza), extrakt z kořene hořce 5:1.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s jídlem a dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.