Vit4ever Organická spirulina + organická chlorela - 600 tablet

Akce
Značka: Vit4ever
599 Kč –16 %
Vit4ever Organická spirulina + organická chlorela | Natureforlife.cz
599 Kč –16 % 499 Kč
Skladem

Spirulina a chlorella jsou jednobuněčné mikrořasy, které se těší velké popularitě jako potraviny (superfood) a doplňky stravy. Oba druhy řas přesvědčí svým velmi specifickým nutričním profilem a mají různé silné stránky. Pouze kombinace obou mořských řas může optimálně kombinovat tento úžasný potenciál v široké škále oblastí. Kromě toho jsou oba bohaté na draslík, vápník, hořčík a sodík, stejně jako železo, zinek, mangan, měď, jód a selen!

 • 600 tablet s organickou chlorelou vulgaris a organickou spirulinou platensis v poměru 1:1 (100% čisté řasy bez přísad).
 • Zvláště vysoké dávky s 500 mg organické spiruliny + chlorelly na tabletu.
 • 100% ekologická kvalita z kontrolovaného ekologického pěstování.
 • Kombinace chlorelly a spiruliny je obzvláště bohatá na minerály, stopové prvky a vitamíny.
 • Naše organické tablety spiruliny + organické chlorelly neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Tablety jsou bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Laboratorně testováno na kontaminace a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs superpotravin chlorela + spirulina

Spirulina a chlorella jsou jednobuněčné mikrořasy, které se těší velké popularitě jako potraviny (superfood) a doplňky stravy. Oba druhy řas přesvědčí svým velmi specifickým nutričním profilem a mají různé silné stránky. Pouze kombinace obou mořských řas může optimálně kombinovat tento úžasný potenciál v široké škále oblastí. Kromě toho jsou oba bohaté na draslík, vápník, hořčík a sodík, stejně jako železo, zinek, mangan, měď, jód a selen!

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 600 tablet s organickou chlorellou vulgaris a organickou spirulinou platensis v poměru 1:1 (100% čisté řasy bez přísad). Zvláště vysoké dávky s 500 mg organické spiruliny + chlorelly na tabletu. 100% ekologická kvalita z kontrolovaného ekologického pěstování.
 • 100% ekologická kvalita z kontrolovaného ekologického pěstování. Kombinace chlorelly a spiruliny je obzvláště bohatá na minerály, stopové prvky a vitamíny, jako jsou: vápník, železo, hořčík, měď, jód, fosfor, draslík, zinek, selen, stejně jako všechny vitamíny B (přírodní komplex vitamínů B) a vitamín E.
 • Naše organické tablety spiruliny + organické chlorelly neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tablety jsou bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Laboratorně testovaná kontaminace a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Spirulina – podrobnější informace

Spirulina řasy "Spirulina platensis" se vyskytuje ve sladké i slané vodě v tropických a subtropických oblastech a může těžit z vysokého slunečního záření tam. Je extrémně výživný a obsahuje všechny vitamíny B a minerály. Kromě toho byla již v roce 1971 popsána jako "potravina budoucnosti" WHO (Světová zdravotnická organizace) a Aztékové ji již používali jako zdroj živin.

Další zajímavosti:

 • Vysoký obsah přírodních bílkovin 60-70% s enormní biologickou dostupností
 • Obsahuje všechny esenciální a 10 semiesenciálních aminokyselin
 • Vysoký obsah vitaminu B12, železa, vitamínu K a β-karotenu
 • Bohaté na esenciální mastné kyseliny a fytonutrienty

Více o Chlorele

Chlorella řasa "Chlorella vulgaris" je jednou z mikrořas mezi modrozelenými řasami a je to čistá sladkovodní řasa, která může být pěstována všude a je distribuována po celém světě. Je to také skutečná výživová bomba! Na rozdíl od spiruliny má silnější buněčné stěny, které nelze ve střevě zcela strávit a může tak na sebe vázat další látky, které se pak přirozeně vylučují stolicí (detoxikací).

Další zajímavosti:

 • Přírodní obsah bílkovin cca 60%
 • Obzvláště bohaté na vitamín A a železo
 • "Chlorellový růstový faktor" zajišťuje rychlou reprodukci buněk
 • Má nejvyšší obsah chlorofylu na světě (zelená krev rostlin)

Kvalita a bezpečnost

Pro všechny ingredience používáme standardizované a jemně degradované kvalitní suroviny, abychom zaručili obsah účinných látek, a naše směs Spirulina + Chlorella je veganská a bez pochybných přísad, jako jsou příchutě, barviva, stabilizátory, konzervační látky a protispékavé látky, jako je stearát hořečnatý.

Doplněk stravy (NEM) s organickou spirulinou a organickou chlorellou. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

na denní porci
(12 tablet)

NRV*
Organická spirulina

3000 mg

**

Organická chlorella

3000 mg

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Organická Spirulina Platensis, Organická Chlorella vulgaris. Obsahuje siřičitany.

Doporučený příjem: Užívejte 3 x 4 tablety denně celé s dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální spotřeba: 31.07.2024

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou za vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.