NORTH AMERICAN HERB & SPICE - Pampeliškový Kořen se Sibiřskou ČAGOU a Březovou kůrou - LIVA LATTE 100g

690 Kč
Skladem

Očisťující a detoxikační nápoj z BIO mletého praženého pampeliškového kořene, březové kůry a vitální houby čaga ze Sibiře, slouží jako zdravá alternativa kávy. V LIVA LATTE také najdete BIO maca prášek, BIO výtažek ze skořice, BIO prášek z kořene yacon, a prášek z jeruzalemských artyčoků. Na světě neexistuje podobný produkt jako je LIVA LATTE od North American Herb and Spice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAHS tým sběračů se vydává do nejodlehlejších částí dalekých severních borealských lesů, aby získali ty nejčistší a nejpotentnější PAMPELIŠKY pro nápojový mix LIVA LATTE - jedná se o nadstandartní bezkofeinový nápoj, protože kromě pampeliškového kořene ještě obsahuje březovou kůru a divokou čagu původem z daleké Sibiře. Tím ale nekončíme, protože v LIVA LATTE také najdete BIO maca prášek, BIO výtažek ze skořice, BIO prášek z kořene yacon, a prášek z jeruzalemských artyčoků. 
Název Liva Latte je odvozen od účelu, ke kterému nápojový mix slouží, a to k podpoře pročištění jater a močového měchýře. Pampeliškový kořen je i známý svou schopností pročišťovat ledviny a napomáhat vyměšování. Veškeré složky spolu synergicky pracují, aby vám dodaly potřebnou energii a sílu se vyrovnat se vším, co vám každý den přinese. Jinými slovy, perfektně dokáží pomoci vašemu tělu adaptovat se stresu a zvládat vše lépe. Nejlépe is Liva Latte vychutnáte v rostlinném mléku jako je kokosové nebo domácí mandlové mléko. Oslaďte pomocí raw medu nebo agave sirupu pokud potřebujete a máte vynikající celodenní nápoj namísto kávy.

Divoká čaga je nejbohatším známým zdrojem nejdůležitějšího antioxidačního enzymu, který chrání tělesné tkáně, SOD (superoxid dismutáza). Je také bohatým zdrojem melaninu, beta glukanu, imunitního potenciátoru, biologických sterolů, vitamínu D2 a vzácných stopových minerálů. Tyto vzácné stopové minerály obsahují rubidiium, cesium a germanium. Díky tomu je divoká chaga ideálním doplňkem potravy proti stárnutí organismu a pokožky a pro podporu správné funkce celého těla. Je to tedy optimální denní adaptogen.

PROČ PAMPELIŠKA A BŘEZOVÁ KŮRA?

NAHS sbírá pampelišky v odlehlých severských lesích. Listy z divoké pampelišky jsou přirozeným zdrojem riboflavinu, niacinu a draslíkuKořen je zase bohatý na speciální vosky, jako je taraxacum, podle kterého bere i svůj latinský název, Taraxacum officinale, a který má podporovat funkci zdravých jater a žlučníku. 
Divoká březová kůra je bohatým zdrojem mocných fytochemikálií, kyseliny betulinové a betulinu. Tyto látky jsou prekurzory tvorby molekul cholesterolu v těle. Betulin a kyselina betulinová jsou silné antioxidanty, a proto má březová kůra hladinu ORAC až 1300 na 1 gram.

SLOŽENÍ: Wild, organic, roasted dandelion root powder, Wild, raw chaga powder, Wild, raw birch bark powder, Organic maca powder, Organic cinnamon extract, Organic yacon powder, Organic Jerusalem artichoke powder

Doporučená příprava:

Rozšlehejte 1 - 2 lžičky Liva Latte nápoje v ohřátém mléce, vlejte do hrnečku, oslaďte a relaxujte. Můžete přidat třeba kardamom na ovonění a MCT olej nebo máslo pro tzv. bulletproof, neprůstřelnou kávu. Vaší fantazii se meze nekladou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb & Spice (NAHS) je světovým lídrem v inovaci výživových doplňků. Tato inovace má počátek v nedotčených divočinách celého světa. NAHS je jediná společnost, která se zaměřuje na ručně sbírané, raw materiály z odlehlých přírodních zdrojů. Jedná se o náročnou práci, při které je vynaloženo obrovské úsilí objevit vzácné rostlinky, bylinky, semínka, kůru, bobule, divoké koření a mnoho dalších složek. Dříve než jsou výsledné doplňky uvedeny na trh, celý výrobní proces bere zřetel na nezpracované materiály, životní prostředí, osoby, které se ve výrobě angažují a také na koncové uživatele. Vše je důležitou součástí inovačního procesu.

Judy Kay Gray, M.S., výživová poradkyně a zakladatelka NAHS, si výrobou těch nejkvalitnějších a nejůčinnějších super potravin splnila svůj dlouholetý sen. Poté co dokončila studia na vysoké škole v oboru věda se zaměřením na výživu, procestovala přes 60 zemí celého světa, ve kterých studovala tradiční metody používání bylinek a koření k přírodní léčbě mezi různými kulturami. Učila se jak tyto komunity prospívají a udržují se zdravé bez neustálé lékařské péče. Nabitá vědomostmi, silné přírodní doplňky se staly realitou v podobě značky NAHS.