Vit4ever Bio Mladý Ječmen - 365 veganských kapslí

489 Kč
Skladem

Mladý ječmen je zelená superpotravina s antioxidanty, chlorofylem, vlákninou, enzymy a aminokyselinami. Je ideální k detoxikaci organismu, má pozitivní vliv na krvetvorbu, je lehce stravitelný a ideální k doplnění důležitých živin. Pro naše kapsle mladého ječmene používáme prášek z mladých, čerstvých stonků, které se sklízí, když je obsah živin obzvláště vysoký. Ječmenná tráva je zpracovávána obzvlášť šetrně, aby byly zachovány všechny důležité živiny.

 • XXL výhodné balení 365 rostlinných kapslí s přírodním organickým práškem z ječmenné trávy
 • Certifikovaná BIO kvalita
 • Obzvláště vysoká dávka s 1500 mg ječmene na denní porci (3 kapsle).
 • Naše přírodní ječmenná tráva pochází z kontrolovaného pěstování v Nizozemsku. 
 • Ječmenná tráva je zpracovávána obzvlášť šetrně, aby byly zachovány všechny důležité živiny.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci.
 • Bez nežádoucích přísad, 100% veganské. 
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladý ječmen Vit4ever

Pro naše kapsle mladého ječmene používáme prášek z mladých, čerstvých stonků, které se sklízí, když je obsah živin obzvláště vysoký. Ječmenná tráva je zpracovávána obzvlášť šetrně, aby byly zachovány všechny důležité živiny.

Prášek z ječmenné trávy nebo šťáva z ječmenné trávy? Na rozdíl od šťávy z ječmenné trávy obsahuje prášek z ječmenné trávy velmi vysoký obsah vlákniny, která je zvláště dobře snášena ve srovnání s jinými obilovinami a luštěninami a může mít pozitivní vliv na trávicí činnost. To znamená, že prášek z ječmenné trávy mohou užívat i lidé, kteří mají jinak zažívací potíže.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 365 rostlinných kapslí s přírodním organickým práškem z ječmenné trávy v certifikované bio kvalitě.
 • Obzvláště vysoká dávka s 1500 mg ječmene na denní porci (3 kapsle).
 • Vystačí na celé 4 měsíce.
 • Naše přírodní ječmenná tráva pochází z kontrolovaného pěstování v Nizozemsku. 
 • Používáme prášek z mladých, čerstvých stonků, které se sklízí, když je obsah živin obzvláště vysoký. 
 • Ječmenná tráva je zpracovávána obzvlášť šetrně, aby byly zachovány všechny důležité živiny.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Naše kapsle z ječmene neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny, plnidel a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Doplněk stravy (NEM) s práškem z mladého ječmene. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

3 kapsle

NRV*
Bio ječmen tráva

1500 mg

-

 

 

 


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: organický prášek z ječmenné trávy, potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle).

Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

Kvalita – náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Holandsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá dodržet náš náročný slib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují  podle evropských norem kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše produkty necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu a také na obsah účinných látek. Všechny výsledky vám zpřístupňujeme jako PDF. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.