Vit4ever Extrakt Ostropestřec mariánský 180 kapslí

639 Kč
Skladem

Ostropestřec mariánský od Vit4ever je oblíbený doplněk stravy pro podporu zdraví jater, s dlouhou historií používání. Ostropestřec mariánský jako antioxidant odstraňuje škodlivé toxiny a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. To následně pomáhá udržovat strukturu a funkci jater. Ostropestřec mariánský od Vit4ever obsahuje 80% silymarinu.

  • Vysokodávkové kapsle obsahují 500 mg extraktu z ostropestřce mariánského
  • Vysoký podíl silymarinu 80% na kapsli
  • Výhodné balení 180 kapslí vydrží 6 měsíců
  • Bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Kapsle jsou 100% veganské

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostropestřec mariánský je jednoletá až dvouletá rostlina, která se nejčastěji vyskytuje v jižní (středomořské) Evropě. Je také známý jako Kristova koruna, hromový bodlák, pcháč, ostropestřec fechový, ostropestřec panenský, ostropestřec spasitelský a patří k rostlinným druhům Carduoideae. Již staří Řekové poznali  zvláštní výhody této rostliny ve starověku,  ale až pozdní středověk se prosadil mezi léčivými rostlinami. Dnes je jednou z nejoblíbenějších léčivých rostlin v Evropě a ani konvenční medicína by bez ní byla nemyslitelná.

Jedinečné složky ostropestřce mariánského se nacházejí především v černých semenech, která se sklízejí z vyzrálých plodů. Zde obsažená  cenná složka silymarin  je tvořena těmito látkami: silibinin, isosilibinin, silychristin a silydiani. Kromě toho jsou  v čistém plodu ostropestřce další důležité látky, jako jsou bílkoviny, oleje, vitamín E, sliz a flavonoidy.

Ostropestřec mariánský je často nabízen v následujících formách: jako čaj, prášek, kapky, kapsle a tablety. Málokdo ví, že složky ostropestřce jsou ve vodě jen velmi špatně rozpustné, a proto je tělo dokáže vstřebat jen obtížně a většinou v příliš malém množství. Z tohoto důvodu ve Vit4ever používáme pouze  vysoce kvalitní extrakt z ostropestřce mariánského s vysokým podílem 80% silymarinu, abychom tělu poskytli optimální koncentraci složek pouze s jednou kapslí.

Vysokodávkové kapsle obsahují 500 mg extraktu z ostropestřce mariánského, z toho 400 mg čistého silymarinu. Při užívání pouhé 1 kapsle denně vám jedna dávka vydrží na celých 180 dní (6 měsíců).

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • 180 vysokodávkových kapslí s 500 mg vysoce koncentrovaného extraktu ostropestřce mariánského na kapsli. 180 kapslí s vysokou dávkou vystačí na celých 180 dní (zásoba na 6 měsíců) při užívání 1 kapsle denně
  • Vysoký podíl silymarinu s 80 % na kapsli, to odpovídá 400 mg silymarinu na veganskou kapsli
  • Laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. Coli a další relevantní testovací kritéria. Průzkum provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO/IEC 17025. Certifikát analýzy naleznete na obrázcích produktů
  • Naše kapsle ostropestřce neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, plniv, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, a proto používáme pouze vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z ostropestřce mariánského, abychom zajistili optimální biologickou dostupnost a snášenlivost.

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z ostropestřce mariánského. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 kapsle)

NRV*
Extrakt z ostropestřce mariánského

500 mg

**

    z toho 80% silymarin

400 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: extrakt z ostropestřce mariánského (z toho 80% silymarin), hydroxypropylmethylcelulóza (rostlinný obal kapsle), protispékavá látka: směs rýžového extraktu.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IE Avatar autora | 3.2.2024
Jsem velmi spokojená. Při prohlídce se mnou byla paní doktorka spokojená. Objednala jsem i kamarádce.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 3.2.2024
Dobrý den, jsme rádi, že jste s produktem spokojená, ale především, že Vám pomáhá :-) Lukáš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.