Vit4ever Boswellia serrata Extrakt 500mg - 365 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
899 Kč
Skladem

Boswellia Serrata 500mg 85% kyselina boswelová

Kadidlo je název pro přírodní pryskyřici. Boswellia nebo kadidlové tobolky jsou proto ideální a především přirozenou alternativou běžných způsobů aplikace při problémech s klouby nebo zánětech střev.

 • Boswellia Serrata s vysokým obsahem boswelových kyselin (85%)
 • Bezkonkurenční cena na trhu za XL rodinné balení  
 • 2 kasple obsahují 1 000 mg extraktu z kadidla s 850 mg kyseliny boswellové.
 • Jeden z nejkoncentrovanějších výrobků na trhu kdy pouze 2 kapsle zajistí denní příjem boswelových kyselin.
 • Vyrobeno z přírodního extraktu z kadidla (Boswellia Serrata), který pochází přímo z Indie. 
 • Laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Doplňky stravy Vit4ever s výtažkem z kadidla mohou být jemnou a přirozenou alternativou průmyslových léčiv s vysokými dávkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Boswellia serrata Extrakt

Podrobně extrakt z kadidla

Kadidlo je název pro přírodní pryskyřici. Obecně se rozlišuje mezi indickým kadidlem Boswelliaserrata a arabským kadidlem Boswelliasacra. Aby se získala cenná pryskyřice nebo kadidlo, poškrábe se kůra kadidla. Šťáva z rostliny, která poté uniká, schne na vzduchu a tvoří zrnka kadidla, která po spálení vytvářejí jejich aromatickou vůni. Kadidlo již po staletí tradičně používají ajurvédští bylinkáři na spoustu neduhů počínaje problémy s pohybovým aparátem, imunitou a s tím spojené zdraví střev a trávení. Boswelie je silně proti-zánětlivá a proto je užívána při toliko různých zdravotních problémech. Také podporuje zdraví plic a bývá používána při alergíích různého typu.  Egypťané a indická lidová medicína Ajurvéda také používali extrakt z Boswellie na balzamování, k dezinfekci ran a jako lék na chronickou artritidu a bronchitidu. Primární účinnou složkou je kyselina boswelová, jejíž účinky jsou podobné nesteroidním medikamentům (NSAIDS).

Oživit a zprůchodnit podle celostního přístupu

Celostní medicína se dívá na kadidlovník, jak jinak, než celostně. Jeho zásadní význam a účinky by se daly vystihnout dvěma slovy – oživit a zprůchodnit. A to je jeden ze základních principů zdraví. Vitalita, proudění, koloběh. Lidský organismus je jedna velká přehlídka pohybu a proudění – krve, vzduchu, potravy a energie. 
 

Kdy ještě kadidlovník pomáhá

Boswellie je úžasná i v dalších směrech, a to hlavně díky svým protizánětlivým a prokrvujícím účinkům.
 • Příznivě působí na trávicí systém, jako je např. Crohnova choroba.
 • Příznivě působí na kardiovaskulární systém.
 • Zvyšuje průchodnost cév.
 • Podporuje normální funkci dýchacího systému.
 • Udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze čistý a přírodní výtažek z kadidla z Indie. Naše vonné kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, uvolňovací činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek. Naše tablety jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy přikládáme velký význam tomu, že jsou při výrobě používány pouze přírodní prvotřídní suroviny.

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z kadidla. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z kadidla

1000 mg

**

    z toho kyselina boswellová

850 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tobolky denně k hlavním jídlům ( s tukem) s neperlivou vodou (minimálně 200 ml).

Složení: Kadidlový extrakt s 85% kyselinou boswellovou (extrakt Boswellia serrata), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Minimální trvanlivost: 01.2026

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FV Avatar autora | 23.2.2023
Vysoký obsah učinné látky za výhodnou cenu.
5
Avatar autora | 21.2.2022
dobrá cena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.