Vit4ever Ashwagandha Intenso 750mg - 180 kapslí

799 Kč
Skladem

Ashwaganda je superpotravina, která se v tradiční čínské medicíně a ajurvédě používá již stovky let. Je známá jako bylina Rasayana a znamená „vůni koně“, která má symbolizovat sílu a odolnost rostliny. Hodnota rostliny Ashwganda jsou její kořeny, které jsou bohaté na alkaloidy a withanolidy.

  • XL balení 180 kapslí Ashwagandha s extra vysokou dávkou withanolidů (10%).
  • Extrakt z Ashwagandhy je ekvivalentem cca 2kg a 700g prášku z kořene.
  • Při tak silném extraktu se zaměřením na co nejvyšší obsah withanolidů má obzvláště příznivé účinky na kvalitu spánku.
  • Laboratorně testováno na obsah withanolidu, těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria. 
  • Kapsle Aswagandha neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. 
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a dalších konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Ashwagandha Intenso 750mg

O Ashwagandě

Svými účinky se podobá ženšenu pravému, ale je jemnější a ne tak stimulující. Zajímavé je, že dokáže působit jako stimulant, ale dokáže pomoct i při nespavosti a to tak, že snižuje stresový hormon kortizol. Při zaspávání a neustálém přemítání co nás během dne potkalo co nás čeká, se vylučuje stresový hormon a má na naše usínání negativní vliv. Ashwagandha snižuje dopad zvýšené hladiny kortizolu a tak se necítíme tak pod tlakem jako obvykle. Je to také afrodiziakum, jelikož zvyšuje hladinu testosteronu.

Adaptogen i jako zdraví podporující rostlina.  Adaptogeny nám pomáhají se lépe přizpůsobit náročnému období. Ašvaganda je také antioxidant, normalizuje stav pokožky a omlazuje. Zpomaluje známky stárnutí a zvyšuje aktivitu zdraví prospěšných sil organismu.

Kapsle Ashwagandha podrobně

Extrakt se vyznačuje obzvláště vysokým podílem 10% whithanolidů.

Maximální denní dávka 2 kapslí obsahuje 1 500 mg extraktu Ashwagandha, který obsahuje 150 mg Whithanolide. Jako doporučení ke konzumaci se doporučují 1-2 kapsle denně, takže jedno balení vystačí na celých 180 nebo 90 dní.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z Aswagandy s nejlepší biologickou dostupností a nejlepší tolerancí. POZOR: Mnoho výrobců nabízí pouze běžný prášek z kořene v tobolkách a ne extrakt se standardizovaným podílem withanolidů.

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z ashwagandhy. Tento přípravek není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z ašvagandy

1500 mg

**

   v nich obsažené withanolidy

150 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování Užívejte 1-2 kapsle denně se sklenicí teplé vody do 18h večerní.


Složení: Extrakt z kořene ašvagandy (Withania Somnifera, obsahuje 10% withanolidu), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 13.6.2022
Dělá mi dobře
5
F Avatar autora | 2.11.2021
Po cca 5 dnech užívání mi po ulehnutí přestalo neustálé přemítání myšlenek a tak mnohem snadněji usínám. Probouzím se odpočatější a spím mnohem tvrdším spánkem. Dokonce jsem si všiml, že i přes den jsem ve stresových situacích mnohem klidnější a celkově mám dobrou náladu. Také snadněji komunikuji. Obzvláště pro introverty a neustále se strachující osoby je tento extrakt požehnáním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.