Vit4ever Koenzym Q10 - 250 mg na kapsli - 120 tobolek

Novinka
Značka: Vit4ever
899 Kč
Skladem

Koenzym Q10 je organická molekula, která je aktivní v buňkách našeho těla jako elektronový a protonový generátor. Důležitá sloučenina Q10 se nachází v živočišných i rostlinných potravinách a je také produkována samotným naším tělem.

  • Balení obsahuje 120 vysokodávkových tobolek koenzymu Q10.
  • Každá kapsle poskytuje tělu 250 mg přírodního koenzymu Q10 a 10 mg extraktu z černého pepře (z toho 9,5 mg) Piperin.
  • Kapsle Koenzymu Q10 se skládají ze 100% přírodního a rostlinného ubichinonu
  • S obsahem vysoce biologicky dostupného koenzymu Q10 vyráběného fermentací (kukuřice a kvasnice).
  • Laboratorně testováno na obsah aktivních složek (obsah Q10), jakož i zatížení a nečistot, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další testovací kritéria.
  • Kapsle Q10 jsou 100% veganské a bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Koenzym Q10 - 250 mg na kapsli 

Koenzym Q10 je organická molekula, která je aktivní v buňkách našeho těla jako elektronový a protonový generátor. Důležitá sloučenina Q10 se nachází v živočišných i rostlinných potravinách a je také produkována samotným naším tělem. Vlastní produkce těla však od 40 let prudce klesá. Kapsle Vit4ever Koenzym Q10 jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby se při výrobě používaly pouze přírodní prémiové suroviny.

Ubiquinol nebo Ubiquinone?

Díky svým rozmanitým a důležitým funkcím se Q10 od svého objevu v roce 1957 také nazývá ubichinon ("ubi" znamená "všude"). V roce 2006 se objevila nová forma s Q 10 Ubiquinol, ale mezi těmito dvěma účinnými látkami není téměř žádný rozdíl. Proto je irelevantní, která forma je dodávána tělu.

Kvalita Vit4ever

Naše vysoce kvalitní koenzym Q10 kapsle jsou 100% veganské a bez nežádoucích přísad, jako je stearan hořečnatý a geneticky modifikované složky (bez GMO). Kromě toho byly naše kapsle Q10 nezávisle laboratorně testovány na obsah účinných látek a další relevantní testovací kritéria, jako jsou např. Těžké kovy, plísně, E. coli a salmonely.

Doplněk stravy (NEM) s koenzymem Q10 a piperinem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

V denní dávce
(1 kapsle)

NRP*
Koenzym Q10

250 mg

**

Extrakt z černého pepře

10 mg

**

z toho piperin

9,5 mg

**


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složení: Koenzym Q10 (100% ubichinon), hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), extrakt z černého pepře (z toho 95% piperin).

Doporučené dávkování: Konzumujte jednu tobolku denně celou s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Nepřekračujte doporučený denní příjem. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu. Uchovávejte tento výrobek mimo dosah malých dětí! Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 17.5.2023
To ukáže čas,zda to pomáhá alespoň co od toho očekáváme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.