Vit4ever Vitamin D3 - 2000 IU na kapku (70 ml)

349 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vitamin D3, klasika, nejen pro podzimní sezónu! Vitamin D3 je také často označován jako sluneční vitamin, částečně proto, že se podílí na téměř každém metabolickém procesu v našem těle ale také, protože naše tělo syntetizuje z větší části prostřednictvím slunečních paprsků na naší kůži.

  • Vysokodávkované kapky vitaminu D3 s laboratorně testovanými 2000 IU (50 μg) vitaminu D3 na kapku. 
  • Pro obzvláště vysokou stabilitu a biologickou dostupnost rozpouštíme vitamín D ve vysoce kvalitním MCT oleji z kokosu.
  • Pro náš vitamín D3 používáme přírodní a velmi stabilní vitamín D3.
  • Náš vitamín D3 je obsažen ve své přirozené formě jako cholekalciferol, který se šetrně získává z lanolinu.
  • Naše kapky vitaminu D3 jsou 100% vegetariánské a bez alkoholu, stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testovány na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Vitamin D3 2000 IU

Vitamin D3, klasika, nejen pro podzimní sezónu! Vitamin D3 je také často označován jako sluneční vitamin, částečně proto, že se podílí na téměř každém metabolickém procesu v našem těle ale také, protože naše tělo syntetizuje z větší části prostřednictvím slunečních paprsků na naší kůži.

Vit4ver kapky D3 podrobně:

Naše vysokodávkované kapky vitaminu D vám poskytnou 50 μg (2000 IU mezinárodních jednotek, 1000% RHP) vysoce kvalitního vitaminu D3 (cholekalciferol) v jedné kapce. Jako doporučený příjem se doporučuje 1 kapka každé 2 dny, což odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 μg (1000 IU, 500% RHP). Abychom zajistili vynikající biologickou dostupnost, rozpouštíme vitamín D3 rozpustný v tucích ve vysoce kvalitním MCT oleji z kokosu. Vysoce kvalitní pipeta vyrobená z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3 (kapalina). Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

za kapku

NRV*
Vitamín D3

50 μg (2000 IU)

1000 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složky: MCT olej (MCT = triglyceridy se středním řetězcem), vitamin D (cholekalciferol).

Doporučený příjem: Užívejte 1 neředěnou kapku každé 2 dny.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 3.3.2023
Za me je to skvely e-shop, objednavam tu vyrobky uz vice jako 2 roky a pokazdy spokojenost. Rychla doprava, siroka nabidka a skvely pristup k zakaznikovi. Muzu jenom doporucit :)
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 9.3.2023
Dobrý den Irino, velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Budeme se těšit na další objednávku :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.