Vit4ever Vitamin K2 MK7 100 mcg - K2Vital - 365 tablet

699 Kč
Skladem

Vitamin K2 100 mcg - K2Vital - Menachinon MK-7

Vitamin K2, známý také jako menachinon, se tvoří v lidské střevní flóře. Vitamin K je zvláště důležitý pro srážení krve a tvorbu kostí.

  • Nové VĚTŠÍ XXL balení - 365 tablet
  • Značková surovina K2VITAL se zaručenou hodnotou all-trans minimálně 99,7 +%.
  • Prémiové suroviny: Vitamin K2 se získává z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu (rostlinného původu).
  • Tablety vitaminu K2 jsou 100% veganské a neobsahují nežádoucí přísady
  • Náš produkt samozřejmě také neobsahuje laktózu, želatinu a lepek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na obsah účinné látky (obsah K2 a All Trans) a také na nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonela a další příslušná testovací kritéria.

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 podrobně

Vitamin K byl objeven v roce 1929 a má různé podoby. Vitamin K2, známý také jako menachinon, se tvoří v lidské střevní flóře. Vitamin K je zvláště důležitý pro srážení krve a tvorbu kostí.  Při pravidelném a dlouhodobém příjmu vitaminu D3 tělo produkuje více proteinů závislých na vitaminu K2, které transportují vápník v těle. Tyto proteiny mají mnoho výhod. K aktivaci těchto bílkovin je vhodné užívat také vitamin K.


Následující seznam uvádí účinky vitaminu K na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté.

Vitamin K.

  • přispívá k normálnímu srážení krve
  • přispívá k udržení normálních kostí

Vit4ever Vitamin K2 podrobně

Při výběru surovin pro naše tablety vitaminu K2 se spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin   s absolutní čistotou! U našeho vitaminu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu K2VITAL! Ukázalo se, že K2VITAL je nejbezpečnější a nejčistší vitamin K2 s  potvrzenou hodnotou all-trans nejméně 99,7%.  Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status GRAS v USA a je získáván z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní. Oproti běžným formám Vitaminu K2, které mají v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, zůstává tato forma Vitamínu K2 v těle 78 hodin. To znamená 48x delší poločas rozpadu v organismu.

Doplněk stravy (NEM) s vitaminem K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin K2

100 ug

267%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu se sklenicí vody každý den. Užívejte s jídlem obsahujícím tuky nebo nalačno s Omega 3 či jiným olejem. 

Minimální trvanlivost: 31.01.2025

Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), menachinon MK-7 (K2VITAL®, All-trans 99 +%).

Důležité informace: Pokud užíváte antikoagulační léky, poraďte se před užitím se svým lékařem. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FD Avatar autora | 13.9.2023
Spokojenost proto jsme objednali opakovaně
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 13.9.2023
Dobrý den Františku, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojený. Lukáš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.