Vit4ever Vitamin D3 10 000 IU + Vitamin K2 200 mcg - 180 tablet

689 Kč
Skladem

Pro vlastní obnovu kostních buněk v těle, která udržuje naše kosti stabilní, tělo potřebuje životně důležité látky - zejména vitamín D3 a vitamín K2. Pokud jsou k dispozici v dostatečném množství, obnova kostních buněk funguje dlouhodobě dobře. Úroveň vitaminu D je však v této zemi příliš nízká u více než 80 procent mužů a více než 90 procent žen. Problémem je také příjem vitaminu K2, protože pouze několik málo populárních potravin obsahuje dostatečné množství vitaminu K2. 

  • 10000 IU vitaminu D3 + 200 µg vitaminu K2 menachinonu 7 - MK7 v tabletě, garantovaný obsah all-trans 100%.
  • Obzvlášť vysoká biologická dostupnost, díky použití patentované suroviny K2VITAL s potvrzenou all-trans hodnotou minimálně 99,5 + %. 
  • Vitamin K2 je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem (rostlinného původu). 
  • Náš vitamín D3 je šetrně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou úroveň čistoty.
  • Nezávisle laboratorně testovaný obsah účinných látek (obsah D3, K2 a All Trans)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín D3 a vitamín K2 – důležitá týmová práce?

Jak vitamín D3, známý jako sluneční vitamín, tak i dosti neznámý vitamín K jsou považovány za důležité vitamíny pro lidský organismus. Užitečná může být kombinace vitaminu D3 a vitaminu K2, protože vitaminy K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu. Když se užívají doplňky vitaminu D, tělo produkuje bílkoviny, které jsou nezbytné pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však mohou být aktivovány pouze dostatečným množstvím vitamínu K2, což znamená, že zvýšený přísun D3 má za následek i zvýšenou potřebu vitamínu K2.

Nejdůležitější na první pohled:

  • 180 tablet v balení
  • kombinovaný přípravek, 10000 IU vitaminu D3 + 200 µg vitaminu K2 menachinonu 7 - MK7 v tabletě, garantovaný obsah all-trans 100%.
  • Abychom zaručili obzvlášť vysokou biologickou dostupnost, používáme značkovou surovinu K2VITAL s potvrzenou all-trans hodnotou minimálně 99,5 + %. Vitamin K2 je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem (rostlinného původu). Náš vitamín D3 je šetrně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou úroveň čistoty.
  • Náš vitamin D3 + K2 neobsahuje nežádoucí přísady, jako jsou separační činidla, stearát hořečnatý, příchutě, barviva nebo konzervační látky. Náš produkt je samozřejmě také bez laktózy, želatiny a lepku.
  • Nezávisle laboratorně testovaný obsah účinných látek (obsah D3, K2 a All Trans), stejně jako nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Prémiové suroviny

Při výběru surovin pro naše tablety vitaminu D3 + K2 zakládáme výhradně na použití kvalitních a prověřených značkových surovin s absolutní čistotou!

S naším vitamínem K2 sázíme na prémiovou surovinu K2VITAL! Je prokázáno, že K2VITAL je nejbezpečnější a nejčistší vitamín K2 s potvrzenou all-trans hodnotou 100%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), v USA získal status sGRAS a získává se z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní.

Pro náš vitamín D3 používáme medicinální cholekalciferol, který je šetrně extrahován z lanolinu. Vitamín K2 i vitamín D3 získáváme přímo od Kappa Bioscience. 

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem D3 + vitamín K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 10 denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

10 000 IU (250 mcg)

5000 %

Vitamín K2

200 mcg

267 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Cholekalciferol (vitamin D3), mikrokrystalická celulóza (plnivo), menachinon MK-7 (K2VITAL, All-trans 99 +%).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu vcelku a zapijte vodou každý 10. den. To odpovídá dennímu příjmu vitaminu D3 25 µg (1000 IU, 500 % NRV).

Důležitá informace: Pokud užíváte antikoagulační léky, poraďte se před jejich užíváním se svým lékařem. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Drž se dál od dětí! Nevhodné pro mladé lidi, těhotné ženy a kojící matky. Uchovejte v chladu a suchu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LF Avatar autora | 21.4.2022
Verím, že je kvalitný, ale ešte je krátka doba na hodnotenie
5
JR Avatar autora | 18.3.2022
Zatím jsem nezačal užívat ale složení je dobré takže jsem předběžné spokojený

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.