Vit4ever Vitamin D3 + K2 pro DĚTI - kapky 10ml

479 Kč
Skladem

Kombinace vitaminu D3 a kofaktorového vitaminu K2 je důležitá nejen pro dospělé. Zejména děti a dospívající jsou ve velmi důležité fázi svého života a často mají zvýšenou potřebu vitamínu D3 a K2 na podporu a zajištění růstu, stejně jako vývoje zdravých zubů a silných kostí. Kapky Vit4ever D3 + K2 se velmi snadno dávkují pouze jednou kapkou denně, ve které je můžete jednoduše přidat do nápoje, jídla nebo kapat přímo pod jazyk nebo ústa, aniž byste cítili nepříjemnou chuť.

 • Kapky vitaminu D3 / K2 Vit4ever poskytují vašim nejmenším 12,5 μg (500 IU / IU). 
 • Vysoce kvalitní vitamín D3 (cholekalciferol) a 25 μg vitaminu K2 na kapku.
 • Pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné dávkování.
 • Abychom zajistili obzvláště vysokou biologickou dostupnost, používáme značkovou surovinu K2VITAL s potvrzenou hodnotou All-Trans 100%.
 • Vitamin K2 se extrahuje z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem.
 • Optimální biologická dostupnost díky MCT oleji.
 • Vitamín D3 je jemně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou čistotu.
 • Naše kapky vitaminu D3 + K2 neobsahují nežádoucí přísady, jako jsou protispékavé látky, stearan hořečnatý, aromata, barviva nebo konzervační látky. Samozřejmě je náš produkt také bez laktózy, želatiny a lepku.
 • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D3 K2 Děti

Kombinace vitaminu D3 a kofaktorového vitaminu K2 je důležitá nejen pro dospělé. Zejména děti a dospívající jsou ve velmi důležité fázi svého života a často mají zvýšenou potřebu vitamínu D3 a K2 na podporu a zajištění růstu, stejně jako vývoje zdravých zubů a silných kostí.

Vzhledem k tomu, že blaho našich "maličkých" je pro nás důležitější než cokoli jiného, věnovali jsme zvláštní pozornost vývoji doplňku vitaminu D3 + vitamín K2, který splňuje nejvyšší standardy, ve kterých musí splňovat určitá kritéria, která považujeme za cenná pro 110%. Na jedné straně jde o to, že výrobek musí být zcela bez přísad jakéhokoli druhu, kvalita použitých surovin odpovídá absolutně nejvyššímu standardu, má optimální dávkování a biologickou dostupnost a je také snadno uživatelný, protože které dítě rádo polyká tablety, kapsle nebo nahořklou šťávu.

Kapky Vit4ever D3 + K2 se velmi snadno dávkují pouze jednou kapkou denně, ve které je můžete jednoduše přidat do nápoje, jídla nebo kapat přímo pod jazyk nebo ústa, aniž byste cítili nepříjemnou chuť.

Výňatek ze schválených tvrzení týkajících se účinných látek týkajících se vitaminu D / K2*, která byla potvrzena Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA) * (nařízení ES č. 1924/2006 o zdravotních tvrzeních Evropské unie):

Vitamín D

 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzická obrana)
 • přispívá k normální absorpci/využití vápníku a fosforu
 • přispívá k udržení normální funkce svalů
 • přispívá k udržení normálních kostí
 • přispívá k udržení normálních zubů
 • má funkci v buněčném dělení

Vitamín K

 • přispívá k normální srážlivosti krve
 • přispívá k udržení normálních kostí

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Naše optimálně dávkované kapky vitaminu D3 / k2 poskytují vašim nejmenším 12,5 μg (500 IU / IU). Mezinárodní jednotky, 250% RHP) vysoce kvalitní vitamín D3 (cholekalciferol) a 25 μg vitaminu K2 na kapku. Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné dávkování.
 • Abychom zajistili obzvláště vysokou biologickou dostupnost, používáme značkovou surovinu K2VITAL s potvrzenou hodnotou All-Trans 100%. Vitamin K2 se extrahuje z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem. Náš vitamín D3 je jemně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou čistotu.
 • Naše kapka vitaminu D3 + K2 neobsahuje nežádoucí přísady, jako jsou protispékavé látky, stearan hořečnatý, aromata, barviva nebo konzervační látky. Samozřejmě, náš produkt je také bez laktózy, želatiny a lepku.
 • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy ve spravedlivém poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Mezi naše výrobní závody patří Německo a Nizozemsko. 

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem K2 a vitamínem D3 (kapalina). Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

za kapku

NRP*
Vitamín K2

25 μg

33 %

Vitamín D3

12,5 μg (500 IU)

250 %


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středním řetězcem), vitamín D (cholekalciferol), vitamín K2 MK7 All-Trans (K2VITAL).

Doporučený příjem: Vezměte jednu (1) kapku nezředěnou denně. Nepřekračujte doporučenou dávku. Doporučeno pro děti od 4 let.

Minimální trvanlivost: 08.2025

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.