Vit4ever Vitamin D3 + K2 kapky 50 ml

499 Kč
Skladem

Naše kapky vitaminu D3 + K2 vám poskytnou 25 μg vitaminu D3 (1000 IU, 500% RHP) a 20 μg vitaminu K2 (27% RHP) v jedné kapce. Vysoce kvalitní pipeta vyrobená z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.

  • Vysoká dávka 25 mcg (1000 IU) Vitamin D3 a 20 mcg vitamín K2 (K2VITAL) jako 99.7 + % All-Trans MK-7 na kapku.
  • Pro obzvláště vysokou stabilitu a biologickou dostupnost rozpouštíme vitamíny D a K ve vysoce kvalitním MCT oleji z kokosu.
  • Používáme velmi kvalitní vitamín K2 (K2VITAL od Kappy).
  • Laboratorně testovaný obsah 99,7 + % všech trans a je rostlinného původu.
  • Náš vitamín D3 je obsažen ve své přirozené formě jako cholekalciferol, který se šetrně získává z lanolinu.
  • Naše kapky vitaminu D3 + K2 jsou 100% vegetariánské, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testovány na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D3 + K2 

Jak vitamín D3, známý jako sluneční vitamín, tak poměrně neznámý vitamín K jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitaminu D3 a vitamínu K2 může být užitečná, důvodem je to, že vitamín K2 a D3 fungují optimálně pouze v kombinaci. Když jsou užívány doplňky vitaminu D, tělo produkuje životně důležité bílkoviny pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však mohou být aktivovány pouze s dostatečným množstvím vitamínu K2.

U našeho vitamínu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu K2VITAL! K2VITAL je prokazatelně nejbezpečnější a nejčistší vitamín K2 s potvrzenou hodnotou All-Trans 100%. Kromě toho je v EU schválen Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status sGRAS v USA a získává se z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a má obzvláště vysokou stabilitu.

Naše vysokodávkované kapky vitaminu D3 + K2 vám poskytnou 25 μg vitaminu D3 (1000 IU mezinárodních jednotek, 500% RHP) a 20 μg vitaminu K2 (27% RHP) v jedné kapce. Vysoce kvalitní pipeta vyrobená z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem K2 a vitamínem D3 (kapky). Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

na kapku

NRV*
Vitamín K2

20 μg

27 %

Vitamín D3

25 μg (1000 IU)

500 %


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středním řetězcem), vitamin D (cholekalciferol), vitamín K2 MK-7 All-Trans (K2VITAL).®

Doporučené dávkování: Užívejte 1 neředěnou kapku denně.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.