Vit4ever Vitamín A - Retinyl palmitát 5000 IU, 70 ml

Novinka Tip
Značka: Vit4ever
449 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vitamín A patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a je nezbytný pro lidský organismus. Naše kapky s vysokou dávkou vitaminu A vám poskytnou 1500 µg retinolu (5000 mezinárodních jednotek IU, 187 % NRV) na denní porci (3 kapky). Každá lahvička o objemu 70 ml obsahuje 2380 kapek vitamínu A. Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.

 • Vysoká dávka 1500 µg vitamínu A na 3 kapky.
 • Výhodné balení s 2380 kapkami na lahvičku (70 ml).
 • Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.
 • Obzvláště vysoká biologická dostupnost vitaminu A (bioaktivní vitamin A) 
 • Pro zajištění vynikající stability rozpouštíme vitamín A rozpustný v tucích ve vysoce kvalitním kokosovém MCT oleji.
 • Naše kapky jsou 100% veganské, samozřejmě také bez laktózy, lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Vitamin A 5000 IU

Vitamín A patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a je nezbytný pro lidský organismus. Pod pojmem vitamín A se skrývá řada přírodních i syntetických látek, které mají biochemicky příbuznou strukturu. Vitamin A zahrnuje několik látek rozpustných v tucích, jako je retinol, retinal, kyseliny retinové, retinylpalmitát a další. Nejznámější formou je retinol. Většina přípravků s vitamínem A obsahuje prekurzor vitamínu A ß-karoten. Tento bylinný prekurzor však tělo musí přeměňovat s velkými náklady, a proto jej tělo nemůže vždy optimálně vstřebat. Kapky vitaminu A od Vit4ever jsou v přírodní formě retinolu, který má obzvláště vysokou biologickou dostupnost, a proto může být tělem optimálně absorbován.

 • Vysoká dávka 1500 µg vitamínu A na 3 kapky.
 • Dlouhodobá dodávka s 2380 kapkami na lahvičku (70 ml).
 • Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.
 • Obzvláště vysoká biologická dostupnost díky esterifikovanému vitaminu A (bioaktivní vitamin A) nebo retinolu jako retinylpalmitátu. Pro zajištění vynikající stability rozpouštíme vitamín A rozpustný v tucích ve vysoce kvalitním kokosovém MCT oleji.
 • Naše kapky vitaminu A jsou 100% veganské a bez alkoholu, stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez laktózy, lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Efekt vitaminu A.

Následující seznam uvádí účinky vitaminu A na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin ( EFSA ) považuje za jisté.

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví) Vitamín A.

 • přispívá k udržení normálního zraku
 • přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • přispívá k udržení normální pokožky
 • přispívá k udržení normálních sliznic
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • hraje roli v buněčné specializaci

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem A. Tento přípravek není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní dávku
(3 kapky)

NRV*
Vitamín A

5 000 IU
(1 500 mcg)

187 %


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středním řetězcem), vitamín A (retinyl palmitát).

Doporučené dávkování: Užívejte 3 neředěné kapky denně.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.