Vit4ever Pilz komplex - směs medicinálních hub 180 kapslí

Novinka
Značka: Vit4ever
699 Kč
Skladem

Vit4ever Pilz Komplex kombinuje vybrané spektrum 5 důležitých a významných druhů hub. Těchto 5 léčivých hub patří mezi nejoblíbenější druhy hub v tradiční asijské a zejména čínské medicíně a medicíně, a to díky svému obrovskému spektru účinku a vysokému obsahu bioaktivních polysacharidů. Jsou také velmi bohaté na stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny a vlákninu a slouží jako zdroj přírodních antioxidantů.

  • 180 kapslí s vysokou dávkou s 1 500 mg extraktu na denní porci (2 kapsle). 
  • Praktické 3 měsíční balení
  • Inovativní směs inspirovaná tradiční čínskou medicínou
  • 32% POLYSACHARIDŮ: extrakt s obsahem obzvláště vysokého podílu přírodních polysacharidů
  • Denní dávka 2 kapslí obsahuje 480 mg bioaktivních polysacharidů na denní dávku.
  • 100% Vegan a bez nežádoucích přísad
  • Nezávisle laboratorně testováno na deklarovaný obsah polysacharidů 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte tradiční sílu přírody s komplexem 5 léčivých hub od Vit4ever

Ponořte se do světa tradiční síly přírody s unikátním komplexem 5 medicinálních hub od Vit4ever. Naše pečlivě formulovaná receptura kombinuje vybrané výtažky z plodnic Agaricus Blazei, Cordyceps, Hericium, Reishi a Shiitake. Ty jsou obohaceny o 32 % bioaktivních polysacharidů pro podporu vaší pohody. 

Těchto 5 medicinálních hub patří mezi nejoblíbenější druhy hub v tradiční asijské a zejména čínské medicíně, a to díky svému obrovskému spektru účinku a vysokému obsahu bioaktivních polysacharidů, díky čemuž si vysloužily také název léčivé houby nebo zdravé houby. Jsou také velmi bohaté na stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny a vlákninu a slouží jako zdroj přírodních antioxidantů.

Zdroj tradiční moudrosti a moderního výzkumu

Medicinální houby jsou v mnoha kulturách po staletí ceněny pro své zdraví prospěšné vlastnosti. Existuje řada studií, které se zabývají mnoha zdravotními přínosy těchto hub. Náš komplex 5 medicinálních hub je inspirován touto dlouholetou tradicí a poznatky moderního výzkumu.

Ingredience vybrané s péčí:

  • Bioaktivní polysacharidy: Každá denní dávka dvou tobolek poskytuje 490 mg těchto cenných složek, které jsou známé svou rolí v tradiční zdravotní péči.
  • Bez zbytečných přísad: Náš komplex medicinálních hub neobsahuje stearan hořečnatý, protispékavé látky, aromata, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a je bez GMO, laktózy, lepku a konzervantů.

Čistota a kvalita pro vaši pohodu

Se 180 kapslemi v balení nabízí Vit4ever dlouhodobou podporu. Klademe velký důraz na čistotu a kvalitu našich produktů, abychom zajistili, že pro svou pohodu dostanete jen to nejlepší.

Důvěra v sílu přírody

Vit4ever je synonymem pro produkty založené na kombinaci tradiční moudrosti a vědeckého výzkumu. Náš komplex 5 léčivých hub je důkazem této filozofie a je navržen tak, aby vás přirozeně podporoval.

Vit4ever Premiová kvalita

Vit4ever Pilz komplex je inovativní směs, která byla vyvinuta a sestavena po konzultaci s předními odborníky z oblasti přírodních výživových doplňků a podle nejnovějších studií! Při sestavování našich produktů vždy spoléháme na přírodní a vysoce kvalitní suroviny, které mají vysokou biologickou dostupnost a toleranci, abychom splnili naše vysoké standardy, které stanovujeme pro hotový výrobek i pro sebe.

Doplněk stravy (NEM) s výtažky z hub. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty Na denní porci
(2 kapsle)
RHP*
Extrakt z agaricus blazei

300 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho polysacharidy

90 mg potahované tablety s prodlouženým uvolň

**

Extrakt z Cordycepsu

300 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho polysacharidy

90 mg potahované tablety s prodlouženým uvolň

**

Extrakt ze lví hřívy

300 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho polysacharidy

90 mg potahované tablety s prodlouženým uvolň

**

Extrakt z Reishi

300 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho polysacharidy

120 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

Extrakt z shiitake

300 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**

z toho polysacharidy

90 mg potahované tablety s prodlouženým uvolň

**

Celkové polysacharidy

480 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**


*Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle NAŘÍZENÍ (EU) Č. Nařízení (ES) č. 1169/2011.
** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Extrakt z agaricus blazei (30 % polysacharidů), extrakt z Cordycepsu (30 % polysacharidů), extrakt ze lví hřívy (extrakt z Hericium erinaceus, 30 % polysacharidů), extrakt z reishi (40 % polysacharidů), extrakt z shiitake (30 % polysacharidů), obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím tekutiny.

Minimální trvanlivost: 01.2026

Důležitá informace: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro dospívající, těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.