Vit4ever OPC Pure extrakt z hroznových jader 450mg - 300 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
749 Kč
Skladem

Kapsle z hroznových jader Vit4ever v nové vylepšené verzi s 900 mg extraktu z hroznových jader na denní dávku, které se získává především z hroznových semen červených a modrých hroznů. Tyto látky si získávají čím dál větší pozornost a drtivá většina vědecké odbornosti zastávají tvrzení, že právě tyto látky rostlin jsou zodpovědné za jejich příznivé účinky na zdraví. Obsažené polyfenoly jsou vysoce účinné antioxidanty. 

 • XL výhodné rodinné balení 300 tobolek s 450mg extraktu z hroznových jader v každé tobolce
 • Praktické rodinné balení na 5 měsíců
 • Denní dávka 2 tobolek s obsahem 855 mg OPC 
 • Vysoce kvalitní extrakt z hroznových semen z Evropy s vysokým přírodním obsahem OPC. 
 • Získáno šetrným a přirozeným procesem extrakce.
 • 100% přírodní a čistý extrakt z hroznových jader bez nežádoucích přísad. 
 • Bez obsahu GMO, neobsahuje laktózu, lepek a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever OPC Pure extrakt 300 kapslí

Kapsle z hroznových jader Vit4ever v nové vylepšené verzi s 900 mg extraktu z hroznových jader na denní dávku. Součástí kapslí je vysokodávkovaný OPC, což je zkratka pro oligomerní proantokyanidiny. OPC se získává z různých rostlin, ale hlavně z hroznových semen červených a modrých hroznů a považuje se za druhotné rostlinné látky, které patří do skupiny flavonoidů. Jednoduše řečeno, jedná se o řetězec molekul rostlin. Tyto látky si získávají čím dál větší pozornost a drtivá většina vědecké odbornosti zastávají tvrzení, že právě tyto sekundární látky rostlin jsou zodpovědné za jejich příznivé účinky na zdraví. Obsažené polyfenoly jsou vysoce účinné antioxidanty.

Díky vysokému obsahu polyfenolu je často užíván jako náhrada za extrakt z brusinek při zánětech močových cest nebo muži při problémech s prostatou!!

Schválená zdravotní tvrzení:

 • Silný antioxidant
 • Udržuje žilní systém ve zdravém stavu
 • Normální krevní tlak
 • Stabilizace činnosti srdce

Kapsle OPC Pure podrobně

Naše kapsle s extraktem z hroznových jader se vyznačují svým přirozeným a vysokým podílem oligomerních proantokyanidinů. Denní dávka 2 tobolek obsahuje 900 mg extraktu z hroznových jader. Pokud užíváte 2 tobolky denně, celé balení vám vystačí na 5 měsíců.

Obsah OPC podle různých metod měření:

 • Obsah podle metody HPLC: 2 tobolky obsahují 450 mg OPC (50% oligomerní proantokyanidiny)
 • Obsah podle Bate / Smithovy metody: 2 tobolky obsahují 855 mg OPC (95% oligomerní proantokyanidiny)

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto pro naše čisté OPC kapsle používáme pouze vysoce kvalitní suroviny, které mají velmi vysokou biologickou dostupnost a jsou velmi dobře snášeny. Naše kapsle OPC jsou vyrobeny z evropských hroznů. K extrakci suroviny se používá šetrný a přirozený proces extrakce. Ve výrobním procesu se k extrakci používá pouze voda a alkohol; látky, jako je chemie chloru, jsou zcela vynechány. Naše OPC jsou kapsle, které jsou 100% veganské a neobsahují přísady. Kromě toho kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu, lepek a bez konzervačních látek.

 • Denní dávka 2 tobolek obsahuje 855 mg OPC (95% oligomerních proantokyanidinů) podle Bate / Smithovy metody nebo 450 mg OPC (50% oligomerních proantokyanidinů) podle metody HPLC. Většina výrobců uvádí pouze Bate / Smithovu metodu která může být zhehodnocena různými způsoby a proto našim zákazníkům nabízíme i výsledek HPLC metody která je mnohem přesnější.
 • Náš vysoce kvalitní extrakt z hroznových semen pochází z Evropy a má velmi vysoký přírodní obsah OPC. K získání suroviny se používá šetrný a přirozený proces extrakce. K extrakci se používá pouze voda a alkohol a žádná chemie chloru.
 • 100% přírodní a čistý extrakt z hroznových jader bez nežádoucích přísad. Naše OPC kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu, lepek a bez konzervačních látek.

Doplňky stravy (NEM) s OPC. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z hroznových semen

900 mg

**

    z toho 50% OPC dle HPLC metody (proantokyanidiny)

450 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x 1 tobolku denně se sklenicí vody k jídlu, nejlépe ráno a večer.


Složení: extrakt z hroznových jader (obsahuje 50% oligomerních proantokyanidinů = OPC), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky ze zeleniny).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 25.5.2023
Ano,spokojenost.
5
MH Avatar autora | 23.2.2023
Děkuji, jsme spokojeni s vyřízením objednávky a produktem
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 9.3.2023
Dobrý den Marto, děkujeme za zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojená :-)
5
AZ Avatar autora | 14.2.2022
Jsme teprve na začátku, uvidíme později.
5
B Avatar autora | 27.12.2021
Skvělá pomoc při zánětech močových cest, mám vyzkoušeno a všem můžu jedině doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.