Vit4ever Acerola extrakt 750 mg

599 Kč 739 Kč od 599 Kč
Skladem Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Vit4ever Extrakt z aceroly - 1 500 mg - 25% přírodního vitaminu C

Plnou sílu vitaminu C silně podporují flavonoidy, které jsou hojně obsaženy v ovoci aceroly. Tyto rostlinné složky chrání citlivý vitamin C před předčasnou degradací. Díky přirozené kombinaci spousty vitamínu C a vysoce kvalitních flavonoidů má ve společném působení má až 225x vyšší účinnost než samotná kyselina askorbová.

 • XL výhodné balení s vysokou dávkou 1500 mg prášku z ovoce acerola (2 kapsle). 
 • 2 tobolky obsahují nejméně 375 mg přírodního vitaminu C jemně extrahovaného z třešně acerola. 
 • Obsahuje pouze přírodní vitamín C (45gramů) 
 • Nejnižší cena čistě přírodního vitamínu C v kapslích na trhu
 • Vysoce kvalitní extrakt výhradně z ovoce aceroly. Žádná dodatečně přidaná kyselina askorbová, která uměle navýší obsah vitaminu C.
 • Bez nežádoucích přísad, 100% veganská.
 • Bez stearátu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoký obsah přírodního vitaminu C

Plnou sílu vitaminu C silně podporují flavonoidy, které jsou hojně obsaženy v ovoci aceroly. Tyto rostlinné složky chrání citlivý vitamin C před předčasnou degradací. Díky přirozené kombinaci spousty vitamínu C a vysoce kvalitních flavonoidů má ve společném působení má až 225x vyšší účinnost než samotná kyselina askorbová. Jinými slovy 100 mg přírodního vitamínu C má na tělo účinek jako 20g kyseliny askorbové bez vedlejších účinků.

V jedné preventivní dávce bychom neměli užít více než 300mg čistého vitamínu C, jelikož větší množství, tělo s největší pravděpodobností vyloučí. Vitamín C je efektivní pouze když je užíván pravidelně !!! 

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze vysoce kvalitní prémiové suroviny s  nejlepší biologickou dostupností a vysokým standardizovaným obsahem vitamínu C.

Účinek vitaminu C.

Následující seznam uvádí účinky vitaminu C na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté. Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví)

 • pomáhá snižovat únavu a únavu
 • přispívá k normální psychologické funkci
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální funkci imunitního systému (fyzická obrana)
 • přispívá k normální činnosti nervového systému
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, zubů, kůže a dásní

 

Doplněk stravy (NEM) s přírodním vitaminem C z prášku z ovoce acerola. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Acerola ovocný prášek

1 500 mg

**

    z toho vitamin C.

375 mg

468%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2-3 kapsle denně se sklenicí vody k jídlu, ať je hladina vitamínu C v průběhu dne stabilní.

Složení: ovocný prášek z aceroly (z toho nejméně 25% vitaminu C), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (tobolka ze zeleniny).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.